Борса Плазма - скам търговец

Списък с честни търговци, сигнали за измама, отзиви

Модератор: Moderators

Борса Плазма - скам търговец

Мнениеот filchef » 09 Дек 2017, 13:18

Да се знае ,че някой колеги току що питаха за него а гледам ,че не е отразен тука.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Борса Плазма - скам търговец

Мнениеот birakimus » 09 Дек 2017, 13:23

Аз лятото за първи и последен път си взех една машина с 6 карти от Варна.100% авансово плащане чакане и общо взето тегаво мина сделката но получих това което трябваше.Гаранцията беше пълен майтап :? Аз лично не бих го препоръчал на никого.Нищо лично към човека просто за мене е пишман търговец който работи типично по български.
birakimus
 
Мнения: 21
Регистриран на: 21 Дек 2013, 14:58

Re: Борса Плазма - скам търговец

Мнениеот Spoon.Net » 09 Дек 2017, 14:27

улични търговци търсещи бърза печалба, вилнеещи в продавалник и подобни тъп сайтове в който има предимно боклуци за големи пари.
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Борса Плазма - скам търговец

Мнениеот guBaHe » 09 Дек 2017, 19:58

С тия не се занимавайте! НИКОГА!
Не дай си боже да стигнете до търсене на гаранция. Нищо няма да получите, защото винаги се оказва, че вината е ваша и 99% от причините за отказана гаранция е: токов удар, неправилно боравене с техниката. КЗП не помага!
Случва се и да идва стока на по-висока цена от обявената, както не с точно параметри с които е описана. Имал съм вземане-даване с тях, познавам и хора, опарили си от тези "търговци".

СТОЙТЕ ДАЛЕЧЕ ОТ ТЕЗИ МИЗЕРНИЦИ!!!!
http://freebtclist.com - faucet сайтове за сатошита с таймери за всеки сайт и други благинки.
Аватар
guBaHe
 
Мнения: 516
Регистриран на: 14 Ное 2013, 19:19

Re: Борса Плазма - скам търговец

Мнениеот mitice » 09 Дек 2017, 22:05

аз незнам що се занимават с тоя -за затвора направо да ходят в оная автомивка в Добрич и да го опандизят........ .Пише ми в ОЛХ на питане дали има гаранция и той казва -Да, има ,но ако е клоквана отпада......... вие си правете изводите.
mitice
 
Мнения: 433
Регистриран на: 19 Яну 2014, 13:37

Re: Борса Плазма - скам търговец

Мнениеот jamiemirror » 09 Дек 2017, 22:20

mitice написа:аз незнам що се занимават с тоя -за затвора направо да ходят в оная автомивка в Добрич и да го опандизят........ .Пише ми в ОЛХ на питане дали има гаранция и той казва -Да, има ,но ако е клоквана отпада......... вие си правете изводите.


Правим си, логично е да отпада ако ръчкаш клока. Аз по-скоро не разбирам търговците, които сменят овърклоквани карти под гаранция.
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Борса Плазма - скам търговец

Мнениеот s0ngangel » 09 Дек 2017, 22:41

Чакай малко! Говорим за овърклок, а не за модифициране на биос. При положение, че производителя предлага софтуер, който клоква картата в зависимост от режимите й на работа, то тогава не виждам какъв е проблема на "търгаша". Все едно да си купиш автомобил и гаранцията за него да ти пада, понеже си се движил с над 80км/ч.
s0ngangel
 
Мнения: 72
Регистриран на: 18 Мар 2017, 16:06

Re: Борса Плазма - скам търговец

Мнениеот jamiemirror » 09 Дек 2017, 23:03

s0ngangel написа:Чакай малко! Говорим за овърклок, а не за модифициране на биос. При положение, че производителя предлага софтуер, който клоква картата в зависимост от режимите й на работа, то тогава не виждам какъв е проблема на "търгаша". Все едно да си купиш автомобил и гаранцията за него да ти пада, понеже си се движил с над 80км/ч.


Чакам. Като закараш на авто-дилъра колата с прегрял мотор - ха познай гаранция...
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Борса Плазма - скам търговец

Мнениеот puffyto » 10 Дек 2017, 11:48

Всеедно, ако изгори картата някой ще разбере дали е клоквана или биос модвана.Хич не се занимавайте с такива мошенници.
Аватар
puffyto
 
Мнения: 146
Регистриран на: 31 Мар 2017, 13:51

Re: Борса Плазма - скам търговец

Мнениеот Spenchoni » 10 Дек 2017, 13:12

Пълни мошеници! От тях нищо никога!!!
Дори ако ми предложат нещо на -20-25% не бих взел от тях.
Гаранция - ужас...
Фактура - Хахах хголям смях, да не ви се налага :)
Spenchoni
 
Мнения: 49
Регистриран на: 10 Сеп 2017, 17:49

Следваща

Назад към Сигнали за измама и Честни търговци

Кой е на линия

Регистрирани потребители: Bing [Bot], filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Pavel, Spenchoni, svetlim, viniamin