Mr.Mighty (DoubleSpend) - неизпълнен облог

Списък с честни търговци, сигнали за измама, отзиви

Модератор: Moderators

Mr.Mighty (DoubleSpend) - неизпълнен облог

Мнениеот 2GOOD » 28 Юни 2016, 21:24

Тази тема, трябваше да бъде направена преди много време и то от потърпевшия...

Ето за какво става въпрос:
На 19 Април 2015 в общия чат на форума потребителят Mr.Mighty прави облог, който по-късно е потвърден в темата басове от потребител ivajlozah.

ivajlozah написа:Току що бе обявен нов бас.
Mr.Mighty - твърди, че към 31.12.2015, биткойна ще е под 50$ и залага 0,1 BTC
Spoon.Net - твърди че към 31.12.2015, биткойна ще е над 50$ и залага 0,1 BTC
rgcoins - подкрепя Spoon.Net и добавя към неговите 0,1 - 1 BTC

Така залога е 1,1 към 0,1

А аз се оказах рефер :)

Прилагам скриин шот по въпроса.
Изображение
Изображение


Малко по-късно басът е потвърден от трите страни в последващите постове, ето и цитат от самия "Майти"
Mr.Mighty написа:Потвърждавам
Да видим :whistle:


От вторият скриин шот се вижда, че РГкойнс, не иска нищо от облога, т.е. в случай, че цената на биткойн е под 50 долара до датата на баса Mr.Mighty ще получи 1.1 Биткойн от потребителите Spoon.Net и rgcoins. Ако това не се случи е длъжен да изплати 0.1 биткойна на потребител Spoon.Net, нещо което до този момент, 6 месеца по-късно, не е изпълнено.

След този проблем същият потребител Mr.Mighty прави втори акаунт с ник: DoubleSpend, което противоречи с добрите практики на нашия форум.

Основният проблем са постоянните обиди от двете страни по спора в общия чат и не само...
Ето пример:
Изображение

На въпрос от моя страна към Mr.Mighty получих следният отговор, ето целият чат:
27 Jun 14:24 | Spoon.Net плати ли на 2гууд ?
27 Jun 14:28 | Spoon.Net цървул .. къде избяга
27 Jun 14:32 | 2GOOD и на мен ли има да плаща Майти :)
27 Jun 14:33 | 2GOOD или сте ми прехвърлили дълга :)
27 Jun 14:42 | deyan_rashkov :D :D :D
27 Jun 14:42 | deyan_rashkov прехвърлете и на мене нещо
27 Jun 14:50 | DoubleSpend Спуунн бате, много си жалък. Пари от мен нема да видиш, ако искаш да ме шамариш много хора знаят къде жиевя, заповядай :)
27 Jun 14:51 | 2GOOD А Майти, всички разбрахме, че няма да си изпълниш баса, но не разбирам защо... се хващаш на бас, който нямаш намерение да изпълниш ?!
27 Jun 14:51 | DoubleSpend Може още 250 пъти да ме питаш дали ще ти ги пратя и отговора винаги ще е един и същ. Свещеното правило
27 Jun 14:52 | DoubleSpend не ти дължа обяснение на теб, нали си в ролята на събиращият дълга.
27 Jun 14:53 | 2GOOD От теб научавам, че имам някаква роля във вашите взаимоотношения. Обяснение на никого не дължиш, то това си е лично твоя глупост ;)
27 Jun 14:55 | DoubleSpend тръгнал да ме нарича с имена и после ми иска пари... свещена наглост, ебаси силянина често
27 Jun 14:56 | DoubleSpend и мисля че е крайно време като модератор да вземеш някаво отношение и да спре това. Както точно ще направиш си е твоя работа


Получих няколко предложения от колеги за бан и на двата акаунта на Майти, ако смятате че това е нужно може в тази тема да пуснем анкета.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Mr.Mighty (DoubleSpend) - неизпълнен облог

Мнениеот mitice » 28 Юни 2016, 21:41

Ами доста спорен въпрос, въпреки, че е имало хейт към мен относно просенето(заслужено) не мисля, че чак за бан въпреки 2та акаунта, да хванал се е на бас и се отметнал последствие, но това са само 0.1бтц и то 2015.Не е най-сериозното нещо ставало, но да кажат и колегите мнението си пък да видим. :)
mitice
 
Мнения: 433
Регистриран на: 19 Яну 2014, 13:37

Re: Mr.Mighty (DoubleSpend) - неизпълнен облог

Мнениеот rossen » 28 Юни 2016, 21:48

Ako Mr.Mighty изплати облога от 0.1 (btc) в срок от 168 часа считано от публикуването на това съобщение, ще му преведа 2 AU (Aurumcoin).
Очакванията на общността е 1 AU да е минимум 40 ЩД след 4-ти септември. Въпрос на желание е загубилия облога да си изпълни обещаното.
http://www.cointech.net
ах колко е топло в моя дом с майнърите за биткойн :)
Аватар
rossen
 
Мнения: 267
Регистриран на: 13 Ное 2014, 07:50

Re: Mr.Mighty (DoubleSpend) - неизпълнен облог

Мнениеот mitice » 28 Юни 2016, 22:11

А моментната му стойност каква е?
mitice
 
Мнения: 433
Регистриран на: 19 Яну 2014, 13:37

Re: Mr.Mighty (DoubleSpend) - неизпълнен облог

Мнениеот filchef » 28 Юни 2016, 23:21

Моето мнение е бан по IP и за двата акаунта - не виждам смисъл да се пуска анкета след като явно не си държи на думата - той може да измами когото и да е а такива субекти нямат място в форума - мога и аз да го банна но ще оставя тая привилегия на администратора.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Mr.Mighty (DoubleSpend) - неизпълнен облог

Мнениеот rossen » 28 Юни 2016, 23:24

mitice написа:А моментната му стойност каква е?


безценна - никой не иска да се раздели с койните, от халвинги сега блока е 0.0625. До лимита от 300 000 има съвсем малко като стойност койни, но предвид халвинг интервалите ще се случи след около 18 месеца. Прочети във форума на толка. Почти никой не иска и дарение да направи, за да стане обезпечено със злато.
http://www.cointech.net
ах колко е топло в моя дом с майнърите за биткойн :)
Аватар
rossen
 
Мнения: 267
Регистриран на: 13 Ное 2014, 07:50

Re: Mr.Mighty (DoubleSpend) - неизпълнен облог

Мнениеот rossen » 28 Юни 2016, 23:28

filchef написа:Моето мнение е бан по IP и за двата акаунта - не виждам смисъл да се пуска анкета след като явно не си държи на думата - той може да измами когото и да е а такива субекти нямат място в форума - мога и аз да го банна но ще оставя тая привилегия на администратора.


като се замислих преди малко не е редно и да поощрявам някой с койни, дори и те да не са в официална борса. Но ще си спазя обезщанието, само и само да се разреши проблема мъжки със спазени обещания. Освен това има поставен срок, ако не може да го спази няма какво да се чудим за бан
http://www.cointech.net
ах колко е топло в моя дом с майнърите за биткойн :)
Аватар
rossen
 
Мнения: 267
Регистриран на: 13 Ное 2014, 07:50

Re: Mr.Mighty (DoubleSpend) - неизпълнен облог

Мнениеот rossen » 04 Юли 2016, 21:38

Ако не съм сбъркал в сметките - моята оферта изтича след 26 часа и 10 минути
До колкото знам, мистър Майти не се е проявил като джентълмен
http://www.cointech.net
ах колко е топло в моя дом с майнърите за биткойн :)
Аватар
rossen
 
Мнения: 267
Регистриран на: 13 Ное 2014, 07:50

Re: Mr.Mighty (DoubleSpend) - неизпълнен облог

Мнениеот mitice » 06 Юли 2016, 02:51

О той се вихри в датата и се прави на велик разбирач, надали има намерение да си плати за съжаление :)
mitice
 
Мнения: 433
Регистриран на: 19 Яну 2014, 13:37

Re: Mr.Mighty (DoubleSpend) - неизпълнен облог

Мнениеот rossen » 09 Юли 2016, 10:28

mitice написа:О той се вихри в датата и се прави на велик разбирач, надали има намерение да си плати за съжаление :)


Завлича хора там ли? xD
Както виждаш не е сериозен, даже пари щеше да изкара, ако до вторник беше спазил обещанието. Е аз не съм страна по облог, макар в крещялката да ме намеси и мен в спора, но и не си загубих AU-то и без това е лимитирано.
http://www.cointech.net
ах колко е топло в моя дом с майнърите за биткойн :)
Аватар
rossen
 
Мнения: 267
Регистриран на: 13 Ное 2014, 07:50

Следваща

Назад към Сигнали за измама и Честни търговци

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin