Измама cryptof.com

Списък с честни търговци, сигнали за измама, отзиви

Модератор: Moderators

Re: Измама cryptof.com

Мнениеот dob » 14 Дек 2015, 14:32

snejka написа:почнала съм със 10$ системата работеше след 3-4 дена още 100$ на 10-тия ден стигнах до 1000$.и печалбата се превеждаще всеки ден ,която можеше да се тегли мигновенно.това много ме подведе и почнах да инвестирам и за месец и половина стигнах 4800$.в момента имам в сайта 8500$ .
Ако чете учасника поел по тоя път моля да пише и дами каже какво да направя.



Е с цялото ми съчувствие към теб, ама това направо си е ЧИСТА ПИРАМИДА - не си ли чувал за Варненските пирамиди, тогава хората стигаха до самоубийства, бяха си продали апартаментите за да вкарат парите си там!

Има икономическа логика, която е непоклатима: Как??? един човек с 10 долара, които си му дал, ще спечели 100 за 3 дни та да ти ги даде на теб /без да говорим за неговата печалба и за факта, че ако знаеше как нямаше да ти даде на теб печалбата, а щеше да си я вземе за себе си/??? Просто той взима парите на следващия и дава на предишния, докато натрупа определена сума и духва!

Дори някой банки играят така и накрая ги спасяват с държавни пари!!!

Опита ми с тези структури е такъв: имам изгубени .005 бтц в една, и .001 в друга, е до един два дни, ако не пропадне ще излеза на + в една в която съм инвестирал .005 бтц - общо около 6.66 щатско долара :)
Последна промяна dob на 14 Дек 2015, 14:37, променена общо 1 път
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: Измама cryptof.com

Мнениеот dob » 14 Дек 2015, 14:39

интересни приятели имаш ?
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: Измама cryptof.com

Мнениеот larry12 » 14 Дек 2015, 17:30

+ 1 към поста на @rgcoins, само си представи ситуацията как обясняваш на нашите полицаи на които им е трудно да работят с мейли какво е биткойн и как си инвестирал/а 8К $ онлайн.....

Отделно при неговият случай поне се е знаело кой е взел парите, ти нямаш идея кой стои за пирамидата, къде се намира и т.н. :wink:
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Измама cryptof.com

Мнениеот marincho » 17 Дек 2015, 00:24

Game over

Сървърът не е намерен

Firefox не може да намери сървъра cryptof.com.

Проверете адреса за правописни грешки, като например ww.example.com вместо http://www.example.com
Ако не можете да заредите каквато и да е страница, проверете хардуера.
Ако компютърът ви е зад защитна стена или прокси, проверете дали на Firefox е разрешен достъп до мрежата.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Измама cryptof.com

Мнениеот snejka » 17 Дек 2015, 01:23

на 3-4 ден внесох още 100$.А не дами дават 100$ за 10.
ама май няма значение сега.сайта го няма.пуснах жалба до полицята, до КЗП.
нямам никакви надежди,като почваш дасе обясняваш на кралете в районното за сайта (Панама,канада ала бала) и казват Ооооооо
едвали не........ нямат никакви правомощия.А ако искарвамве пари от чужди сайтове трябва да плащаме данаци,нещо несхващам ама :violin:
snejka
 
Мнения: 5
Регистриран на: 11 Дек 2015, 10:37

Re: Измама cryptof.com

Мнениеот larry12 » 17 Дек 2015, 21:58

Съжалявам много, всеки от нас в тия среди се е парил къде с малко къде с повече. Нали знаеш поговорката “Животът е добър учител, ама взима скъпо”.

Иначе сериозно ли очакваш от МВР да направят нещо ? Дори нямаш доказателства че са те измамили.
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Измама cryptof.com

Мнениеот dob » 18 Дек 2015, 15:35

Извинявай снеж не съм видял, но наистина няма значение вече!
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Предишна

Назад към Сигнали за измама и Честни търговци

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin