ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!! УРЕДЕНО

Списък с честни търговци, сигнали за измама, отзиви

Модератор: Moderators

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот crab » 04 Юни 2014, 13:54

Хубаво ще е и втората страна (Chris) да мине за мнение, почти няма човек да не е търгувал с него, и някак си не вярвам да си цака бизнеса губейки доверие и то за 100лв.
Надявам се да успеете да се свържите по телефона и да уповестите че случая е приключен.
crab
 
Мнения: 347
Регистриран на: 27 Авг 2013, 14:38
Местоположение: София

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот balbo » 04 Юни 2014, 21:11

След големия джънгър сметките се уредиха по между ни. Само не ми стана ясно защо ни трябваше целия този цирк за да си уредим сметките ама както и да е . Със съдействието на колегата aclass ми бяха пратени BTC на стойност 100 лв.Благодаря и на останалите колеги и колежки за подкрепата. :)
Админите ако искат да заключват темата или в коша.
balbo
 
Мнения: 82
Регистриран на: 07 Фев 2014, 13:34

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!! УРЕДЕНО

Мнениеот vmuser » 04 Юни 2014, 21:20

Браво! Чудесно е да се изясняват неуредици и да не остават хората с горчив привкус от колегите си във форума. Жалко, че по този начин станаха нещата, но все пак имаме щастлив край :)
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!! УРЕДЕНО

Мнениеот kopacha » 05 Юни 2014, 02:16

И все пак за протокола какво стана ? Крис какво ти каза защо не ти е дигал 2 месеца ?
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!! УРЕДЕНО

Мнениеот balbo » 05 Юни 2014, 02:20

kopacha написа:И все пак за протокола какво стана ? Крис какво ти каза защо не ти е дигал 2 месеца ?


Изобщо с него не съм комуникирал :) Колегата aclass ми поиска адрес на който Chris да ми прати монетите и това беше. А вече там каква е играта аз не мога да кажа .
balbo
 
Мнения: 82
Регистриран на: 07 Фев 2014, 13:34

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!! УРЕДЕНО

Мнениеот 99ufo99 » 05 Юни 2014, 11:43

Това, че си получил парите е добре, но начина по който се стигна до тук, и още повече мистерията, не говорят добре за продавача.
Аватар
99ufo99
 
Мнения: 209
Регистриран на: 13 Яну 2014, 21:08

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!! УРЕДЕНО

Мнениеот aclass » 05 Юни 2014, 18:04

всъщност няма мистерия
когато чакаш в къщи да ти се носи всичко на крака всеки път и не ти се ходи дори до някой еконт или до банката да си вземеш парите, накрая просто решаваш да пискаш във форума и току виж мине.
всички знаят къде е офиса на Краси
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!! УРЕДЕНО

Мнениеот balbo » 05 Юни 2014, 19:12

aclass написа:всъщност няма мистерия
когато чакаш в къщи да ти се носи всичко на крака всеки път и не ти се ходи дори до някой еконт или до банката да си вземеш парите, накрая просто решаваш да пискаш във форума и току виж мине.
всички знаят къде е офиса на Краси



Ха , току виж номера мина...В грешка си ...аз мисля че номера може да прави човек който е длъжник а не който има да си взима своето...изобщо не съм се надявал че ще ми се върнат парите след като споделя тук с колегите ...целта беше да предпазя и други колеги да не бъдат завлечени...Всъщност цялата работа на търговеца беше ако мине номера и аз си затрая - това е истината ;) и това е ясно и за най малките...колкото до това кой идва на крака мислех че си го разбрал защо е така ...това не е моето в къщи както се изразяваш ...това можеше да се уточни по рано ако му е причината да ми върне парите ...и може би в такъв случай щях да се обърна към друг търговец ;) като гледам търговците не са дефицит...не виждам смисъл да се опитваш да бършеш задника на някой който се е оакал...жалко че не заставаш зад правдата ...това не говори добре и за теб...ама до някъде те разбирам ...явно сте си гъстаци което мен разбира се не ме касае .Бъдете здрави ,вие си знаете.
balbo
 
Мнения: 82
Регистриран на: 07 Фев 2014, 13:34

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!! УРЕДЕНО

Мнениеот vmuser » 05 Юни 2014, 19:33

Нека да не се започват безсмислени дискусии относно кой крив и кой прав и да се сочат пръсти и хвърлят обвинения. Казаха се достатъчно неща всеки да си прави, каквито изводи реши. Предлагам някой админ да заключи темата, тъй като няма повече какво да се каже или направи в случая. Имаше ситуация, разнищи се, приключиха се нещата по един или друг начин и да спрем до тук.
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!! УРЕДЕНО

Мнениеот ekrem » 05 Юни 2014, 20:20

за заключване съм съгласен но за коша не :D
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

ПредишнаСледваща

Назад към Сигнали за измама и Честни търговци

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], filchef, Google [Bot], ionicle, Sando_83, VaCo, veznata, viniamin