ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!! УРЕДЕНО

Списък с честни търговци, сигнали за измама, отзиви

Модератор: Moderators

ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!! УРЕДЕНО

Мнениеот balbo » 03 Юни 2014, 19:42

Предполагам че,въпросният е тук с други акаунти,защото след като ме замъкна със 100 лв. спря да комуникира от акаунта си.Става въпрос за този профил => memberlist.php?mode=viewprofile&u=181 ... Та на въпросният човек ( Chris__ ) който ми продаде захранване (което изгоря на втория ден ) му бях дал да го върне за подмяна във фирма Вали. След 3 дена каза че са му го приели, но тъй като вече бях взел по мощно и това не ми беше нужно му споделих че ще го продам като го получа от него. Той ми предложи да ми го плати и аз се съгласих. Вече 2 месеца и половина нито си вдига телефоните ,нито се обажда.

Това е профилът му в ОLX.bg (Продавалник) => http://chrisss.olx.bg/ ... където се вижда доста добре "изрисувана" информация относно отношенията му към клиентите.Вижда му се активността на профила там че ежедневно е на линия . Писах му съобщения отговор няма. Писах на по близките му приятели,колегите "aclass" i "kartoff" ...казаха ,че ще му предадат и това беше.
До ден днешен нито вест,нито съобщение ,нито обаждане от него. Писах му и на скайп,който е на линия винаги,но и там резултата е същия.
Както и да е,имам си начини да се оправям с подобни ситуации.Дето се казва - няма безплатен обяд на този свят.
Исках само да ви предупредя,че не е чист човек и да си нямате взимане даване с него.Надявам се и колегите,които споменах по горе да не му подражават.
Последна промяна balbo на 04 Юни 2014, 21:13, променена общо 1 път
balbo
 
Мнения: 82
Регистриран на: 07 Фев 2014, 13:34

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот 2GOOD » 03 Юни 2014, 20:34

Сега ще му пиша на скайп да вземе отношение, няколко пъти съм търгувал с него стурва ми се сериозен. Но имаше проблем с една карта на Майти - една много дълга тема, но и тогава му върна парите въпреки, че не беше длъжен - това са ми наблюденията.

Каквото мога ще помогна.

Иначе във форума:
Последно посещение:07 Апр 2014, 11:42
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот aclass » 03 Юни 2014, 21:40

виж сега ... всичко добре... не мога да кажа защо и какво е станало ама поне недей да ни намесваш и нас, особено с подвеждащи обстоятелства. мен специално само ме пита дали е тук или не и до там.


2GOOD: аз върнах парите на Майти за картата
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот Mr.Mighty » 03 Юни 2014, 21:48

aclass написа:
2GOOD: аз върнах парите на Майти за картата


Потвърждавам!
<p>Read The Funniest Stories and Facts on the Internet. </p>
http://mydailymix.eu/
Аватар
Mr.Mighty
 
Мнения: 208
Регистриран на: 24 Сеп 2013, 10:45

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот 2GOOD » 03 Юни 2014, 21:52

aclass написа:виж сега ... всичко добре... не мога да кажа защо и какво е станало ама поне недей да ни намесваш и нас, особено с подвеждащи обстоятелства. мен специално само ме пита дали е тук или не и до там.


2GOOD: аз върнах парите на Майти за картата


Моя грешка, така беше - заблудих се, че картата беше купина от крис, заради колегите от В.Т. може би.

Още веднъж извинявай, моя грешка :)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот 99ufo99 » 03 Юни 2014, 22:04

Къде е сега Странника да каже " ... аз казах ли ви , че някой ще изгори .. " :(
Аватар
99ufo99
 
Мнения: 209
Регистриран на: 13 Яну 2014, 21:08

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот marincho » 03 Юни 2014, 22:10

Аз имам с Крис една добра сделка, че даже ми смени изгоряла карта. Всичко беше много коректно.
Следващата ни сделка, не се състоя. Просто след договарянето и, изчезна по описания в първия пост начин. Ставаше дума за размяна с доплащане. Дали му се видя неизгодно, или има друга причина, не мога да знам. Нищо не съм загубил, но остана кофти усещане.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот balbo » 03 Юни 2014, 22:16

aclass написа:виж сега ... всичко добре... не мога да кажа защо и какво е станало ама поне недей да ни намесваш и нас, особено с подвеждащи обстоятелства. мен специално само ме пита дали е тук или не и до там.


То е ясно ,че нищо не можеш да кажеш най малкото защото сте приятели,но трябва да знаеш че не намесвам никого нито пък подвеждам .Говоря факти и описвам случилото се за да стане по ясно на аудиторията.
balbo
 
Мнения: 82
Регистриран на: 07 Фев 2014, 13:34

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот balbo » 03 Юни 2014, 22:25

marincho написа:Аз имам с Крис една добра сделка, че даже ми смени изгоряла карта. Всичко беше много коректно.
Следващата ни сделка, не се състоя. Просто след договарянето и, изчезна по описания в първия пост начин. Ставаше дума за размяна с доплащане. Дали му се видя неизгодно, или има друга причина, не мога да знам. Нищо не съм загубил, но остана кофти усещане.



В началото купих от него стока за хиляди левове и след като останах доволен ми спечели доверието и му се доверих. Грешката е моя. Човека чакал само да се обърнеш и да ти забие нож в гърба.
А можеше много по 100 още да изкара от мен,защото бях започнал да го препоръчвам и на мой приятели.Но това е положението всеки си има цена,а жалко че той се самооценя на 100 лв .
balbo
 
Мнения: 82
Регистриран на: 07 Фев 2014, 13:34

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот 99ufo99 » 03 Юни 2014, 22:30

balbo написа:
marincho написа:Аз имам с Крис една добра сделка, че даже ми смени изгоряла карта. Всичко беше много коректно.
Следващата ни сделка, не се състоя. Просто след договарянето и, изчезна по описания в първия пост начин. Ставаше дума за размяна с доплащане. Дали му се видя неизгодно, или има друга причина, не мога да знам. Нищо не съм загубил, но остана кофти усещане.



В началото купих от него стока за хиляди левове и след като останах доволен ми спечели доверието и му се доверих. Грешката е моя. Човека чакал само да се обърнеш и да ти забие нож в гърба.


Така става, като си пазарувате от форумни търгаши в момент на дефицит, стока за хиляди левове .. и после.. вайййй.. ам ся... но да не наливам масло в огъня.

После нас ни изкарват " шерифи " че ревяхме денонощно на смени..
Аватар
99ufo99
 
Мнения: 209
Регистриран на: 13 Яну 2014, 21:08

Следваща

Назад към Сигнали за измама и Честни търговци

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, qbadabaduuu, viniamin