ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!! УРЕДЕНО

Списък с честни търговци, сигнали за измама, отзиви

Модератор: Moderators

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот balbo » 03 Юни 2014, 22:35

99ufo99 написа:
balbo написа:
marincho написа:Аз имам с Крис една добра сделка, че даже ми смени изгоряла карта. Всичко беше много коректно.
Следващата ни сделка, не се състоя. Просто след договарянето и, изчезна по описания в първия пост начин. Ставаше дума за размяна с доплащане. Дали му се видя неизгодно, или има друга причина, не мога да знам. Нищо не съм загубил, но остана кофти усещане.



В началото купих от него стока за хиляди левове и след като останах доволен ми спечели доверието и му се доверих. Грешката е моя. Човека чакал само да се обърнеш и да ти забие нож в гърба.


Така става, като си пазарувате от форумни търгаши в момент на дефицит, стока за хиляди левове .. и после.. вайййй.. ам ся... но да не наливам масло в огъня.

После нас ни изкарват " шерифи " че ревяхме денонощно на смени..



Не , намерих го от обява за трикси в продавалника и от там започнаха нещата ...по късно разбрах че има тук регистрация
balbo
 
Мнения: 82
Регистриран на: 07 Фев 2014, 13:34

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот dobo79 » 03 Юни 2014, 23:14

Странно.Имам само положително мнение относно колегата Крис.Това че се опитва да си вади хляба с препродажба на части не го прави мошенник.Винаги е бил честен и открит,както и съм му се кефил на подигравките към така наречените "шерифи".В интерес на истината наистина скоро не се е завъртал по форума.
Да допуснем че има някакви проблеми колегата или пък просто не е в БГ може би или си има друг вид проблеми.Прекалено развита личност е колегата и не мисля че ще си рискува реномето и престижа за някакви си 100лв.
През него са минали хиляди левове(той е един от най-големите копачи в БГ с карти) и смятам че не бива така с лека ръка да му поставяме титлата ИЗМАМНИК.
Не се познаваме лично ,за да не си мислите че имам някакви лични предубеждения и го защитавам по някакъв начин.Просто споделям това което мисля от лични впечатления.Предполагам че той лично ще изясни ситуацията относно конкретния случай,когато се появи на линия.
Аватар
dobo79
 
Мнения: 321
Регистриран на: 29 Май 2013, 14:51

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот kopacha » 03 Юни 2014, 23:24

ОТ доста години търгува със чАсти за компютри даже мисля че отначало правеше врътки със Мост не със Вали :) един приятел щеше да взема от него компютър обаче в последния момент се отказа но частите бяха пуснати вече, моя човек всичко си плати в еконта , но крис много се ядоса казал му да не му звани повече и т.н. :) Та мисълта ми беше че отдавна е на пазара и ме съмнява както казва колегата добо да си разваля името :) Обаче от друга страна много остро реагира че моя човек не взе частите :)Неможе така аз също доста често продавам и купувам работи и ми се е случвало и не съм се карал на хората много :) Е имаше и пред история де той го моли в последния момент да у ги прати в 6 вечерта че Крис обикалял някаде из софия да хване работещ офис ко било :Л) Ама все пак неможе да се караш на един човек че се е отказал в последния момент да купува плиус това си плати транспорта, даже май искаше да му даде и 10лв за бензина дето е изхабил из сф ама му се изнерви че го наряза по тела :) и остана така работата. Незнам интересена личност нз защо би запалил колегата балбо при положение че ще нАвреди на имиджа му... Кофти за човека че остава запален със 100 лева обаче ! Дано наистина да има някакво логично обяснение, и да върне парите ! Късмет!
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот aclass » 04 Юни 2014, 00:04

хора ... Chris не е измамник. Нещо не сте се разбрали. Звънни му пак и ще се разберете.
aclass
 
Мнения: 575
Регистриран на: 29 Ное 2013, 15:03

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот balbo » 04 Юни 2014, 00:56

aclass написа:хора ... Chris не е измамник. Нещо не сте се разбрали. Звънни му пак и ще се разберете.


Човек който не вдига телефоните си и не отговаря на съобщения вече повече от 2 месеца заради 100 лв какъв е ?
На кой да звъня ? За това време знаеш ли колко съм му звънял ? И не само заради парите ами да ме снабди и със стока от която щеше да спечели доста повече от тия 100 лв. като смятах че просто е прекалено зает или нещо му се е случило че да се изпари така . Нали му виждам активността в продавалника. Аз тия пари като се събудя ще ги намеря под възглавницата ама това което му пише на профила изобщо не отговаря на истината.Ето фактите са налице.
Не знам с колко копа ама явно щом опря до тези 100 лв му е забил копача.
Тия пари за толкова време досега да съм ги умножил поне 8 пъти.Няма причина да го защитаваш след като е длъжник и се крие.Ако беше драснал поне 2 реда или да се обърка да си вдигне телефона едва ли щеше да съществува тази тема.
balbo
 
Мнения: 82
Регистриран на: 07 Фев 2014, 13:34

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот 2GOOD » 04 Юни 2014, 01:01

Ей хора сме, може да се е случило нещо или да е в чужбина знам ли. И на мен не ми се вярва за 100 кинта да си прави пас ама хора разни.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот balbo » 04 Юни 2014, 01:09

2GOOD написа:Ей хора сме, може да се е случило нещо или да е в чужбина знам ли. И на мен не ми се вярва за 100 кинта да си прави пас ама хора разни.


Не колега , тук е и наскоро е търгувал с мой познат . Плюс това колегата kartoff ми сподели че са били заедно преди няколко дена.Така че това изобщо не го коментираме.
balbo
 
Мнения: 82
Регистриран на: 07 Фев 2014, 13:34

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот alwa1 » 04 Юни 2014, 01:37

Аз лично мога да кажа само добро за Chris. Не съм купувал от него но ми помогна да си сглобя машините и ми показа началнине стъпки :) . Надявам се че е станало някакво недоразумение и всичко ще е точно
alwa1
 
Мнения: 30
Регистриран на: 02 Мар 2014, 00:16

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот renter84 » 04 Юни 2014, 11:15

Архивът на съобщенията в продавалник не стига дотам и затова не мога 100 % да кажа, че е той, но на 95% съм убеден , че декември миналата година имах вземане даване с него и се оказа много точен човек.
П.С. Дано не му се е случило нещо гадно.
renter84
 
Мнения: 90
Регистриран на: 16 Юни 2013, 11:51

Re: ВНИМАНИЕ ИЗМАМНИК !!!!!!

Мнениеот upuHka » 04 Юни 2014, 13:47

Нямала съм вземане даване с въпросния Chris, но колегата balbo е точен ;)
нищо не е вечно..
Аватар
upuHka
Spammer
 
Мнения: 182
Регистриран на: 02 Дек 2013, 14:28

ПредишнаСледваща

Назад към Сигнали за измама и Честни търговци

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, viniamin