Томбола - Риг за видео карти (или домашна конфигурация)

Онлайн казина, сайтове за залагания приемащи Биткойн

Модератор: Moderators

Томбола - Риг за видео карти (или домашна конфигурация)

Мнениеот Drakyla » 22 Окт 2015, 09:39

Здравейте , за който не е следял вчера чата ще поясня правилата на томболата и какво се включва в наградата .
Време на томболата от този момент до 31.10.2015 23:59 (всички преводи след това ще бъдат върнати на хората и няма да се зачитат при тегленето). 1.11.2015 се пада неделя , така че най-рано понеделник ще се изпрати наградата (за моя сметка) и вторник ще е при победителя.

Правилата са следните : Участие в томболата се таксува с 0.02бтц . Сумата трябва да се изпрати на този адрес 1NzwxCe2N1niLnQvJVcQSnRbFTMFGshXZa (https://blockchain.info/address/1NzwxCe ... FTMFGshXZa ) .След крайния срок за участие се тегли число (от някой случаен сайт за случайни числа (по-късно ще се напише кой (приемат се предложения))) от мен или някой колега от форума който е на линия в Неделя около 11:30 преди обяд . Слез изтеглянето на числото се броят трансферите от първият към последният във възходящ ред (1,2,3,4, тн.) и се определя адреса победител. След което очаквам дадения човек с адреса да ми пише на ЛС (и след малка верификация (допълнителен трансфер от рода на 0.0000**** бтц)) ще приема данните за Еконт и ще изпратя наградата . Поради начина за определяне на победител няма да се ограничава адрес само с 1 трансфер (или едно участие) , но трябва трансферите да не са повече от 0.02 бтц (на участие) . Ако случайно някой изпрати повече от таксата за участие ще му бъде върната след края на томболата . При случай ,че трансфер дойде от няколко адреса (не от един директно) , тогава ще приема потвърждението на победителя от които и да е адрес (от тези които участват в дадената транзакция) .

Играете за следната конфигурация:

Дънна платка- http://www.asrock.com/mb/AMD/980de3u3s3/
Процесор - AMD Athlon(tm) II X2 250 Processor (мисля ,че е двуядрен) . Вентилатора е Deep Cool .
РАМ= 4ГБ (не мога да видя модел и МХЗ .. но е нормална )
Захранване- Seasonic 80+ Bronze (3 кабела от захранването PCI-E 6+2 (Или 8+2 .. все забравям как се изписва .. 3 двойни кабела)) . (Трябва да отбележа ,че на захранването не му работи 6волтовия ток (този за хардиск обикновено (или поне аз не успях да го подкарам досега)) и затова съм ползвал флашки за видео картите)
4 ГБ усб флашка(от тези късите където се ползват в колите ) .

За видео картите ще добавя и 4 екстендъра (2 16х16 и 2 1х16) за да може да си ги ползвате .
Не мога да гарантирам за оригиналните кутии , но ще ги потърся по някое време . Става дума на захранването и на дънната платка.

За всякакви въпроси и коментари , моля използвайте темата . Ще гледам да отговарям бързо .

Изпращането на наградата до победителя е за моя сметка .

Поздрави
Drakyla
 
Мнения: 391
Регистриран на: 20 Мар 2014, 12:03
Местоположение: Пловдив

Re: Томбола - Риг за видео карти (или домашна конфигурация)

Мнениеот Drakyla » 28 Окт 2015, 11:06

3 дена и 13 часа до края на томболата .. около 4 дена до тегленето (Неделя към 11:30) .

Поздрави
Drakyla
 
Мнения: 391
Регистриран на: 20 Мар 2014, 12:03
Местоположение: Пловдив

Re: Томбола - Риг за видео карти (или домашна конфигурация)

Мнениеот Drakyla » 31 Окт 2015, 07:43

Последен ден за участие .. утре е тегленето (дори да е от 2-ма само).
Drakyla
 
Мнения: 391
Регистриран на: 20 Мар 2014, 12:03
Местоположение: Пловдив

Re: Томбола - Риг за видео карти (или домашна конфигурация)

Мнениеот Drakyla » 01 Ное 2015, 11:33

Надявах се 2гууд да е на линия да я изтегли , но поради липсва я теглих аз от рандом.орг .
Прикачам снимка и моля юзера с адрес 1DBdKmMQMbgJMbiqGkmyqstXfpari5acXG да ми пише на лично или да ми звънне на 0898 пет4осем 129.

Темата е за ключ .. томбола 2 идва .
Прикачени файлове
tombola1.png
tombola1.png (142.68 KiB) Прегледано 1567 пъти
Drakyla
 
Мнения: 391
Регистриран на: 20 Мар 2014, 12:03
Местоположение: Пловдив


Назад към Хазарт, залагания и игри

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, viniamin

cron