btc45.net - до 0.31 BTC на всеки 45 минути.

Онлайн казина, сайтове за залагания приемащи Биткойн

Модератор: Moderators

btc45.net - до 0.31 BTC на всеки 45 минути.

Мнениеот SHADEN9 » 30 Ное 2014, 16:16

Това е един проверен от мен сайт, който плаща моментално. Дават 100% реферална заработка.
Минимума е 0.0005 BTC

Има лека грешка в сайта. Когато ROLL-неш вместо 45 минути отчита 1 час, но това не е проблем. Когато останат 15 минути можеш да завъртиш пак.

Изображение


Link: http://www.btc45.net

Ще оставя реферален линк в подписа за всеки, които иска да ми помогне.

Лек ден и пожелавам на всеки да удари най-голямата възможна печалба!
http://www.btc45.net/index.php?recruiter=SHADEN91 - до 0.31 BTC на всеки 45 минути. Включи се и опитай!
SHADEN9
 
Мнения: 2
Регистриран на: 30 Ное 2014, 15:54

Re: btc45.net - до 0.31 BTC на всеки 45 минути.

Мнениеот LuckyBG » 30 Ное 2014, 16:35

Shaden9, да ме извиняваш ама всички сайтове "faucet-и" са губене на време. Да спечелиш 0,31BTC, е все едно да чакаш "писмо от умрял", нямаш шанс никакъв, повярвай ми. :) По-скоро си пусни един ТОТО фиш, шанса ти е същия :)

Късмет.
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: btc45.net - до 0.31 BTC на всеки 45 минути.

Мнениеот farmdve » 30 Ное 2014, 16:49

LuckyBG написа:Shaden9, да ме извиняваш ама всички сайтове "faucet-и" са губене на време. Да спечелиш 0,31BTC, е все едно да чакаш "писмо от умрял", нямаш шанс никакъв, повярвай ми. :) По-скоро си пусни един ТОТО фиш, шанса ти е същия :)

Късмет.

Да не те стряскам, но законите на вселената не забраняват подобно нещо ;). Те казват, че имайки достатъчно време(в космически стойности, и много повече от текущата възраст на вселената), ще има период от време, когато някъде някакви произволни атоми ще се наредят в някаква конфигурация на ниска ентропия.
Има една хипотеза, ако тръгнеш от земята на безкрайно пътуване в безкраен космос, след мноооооого време ще срещнеш още един "аз", още една Земя, слънчева система, абе въобще атомно копие на вселената.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: btc45.net - до 0.31 BTC на всеки 45 минути.

Мнениеот LuckyBG » 30 Ное 2014, 16:57

"Законите на Вселената" може да не го изключват като възможен вариант (да уцелиш "шестицaтa", т.е. максималната печалба в подобни сайтове"), НО законите на "този бизнес модел", faucet-тите - реклама срещу заплащане ... лесно се манипулира и не подлежи на контрол и регулация от независими органи, т.е. лесно се "МАНИПУЛИРА" от организаторите (собствениците на сайта) и на всички "кандидат милионери" ще им пускат само "трохи" .. А иначе нищо не им пречи и 100BTC да обявят за награда, защото никой никога няма да види :).
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: btc45.net - до 0.31 BTC на всеки 45 минути.

Мнениеот greo » 01 Дек 2014, 09:54

farmdve написа:Да не те стряскам, но законите на вселената не забраняват подобно нещо ;). Те казват, че имайки достатъчно време(в космически стойности, и много повече от текущата възраст на вселената), ще има период от време, когато някъде някакви произволни атоми ще се наредят в някаква конфигурация на ниска ентропия.
Има една хипотеза, ако тръгнеш от земята на безкрайно пътуване в безкраен космос, след мноооооого време ще срещнеш още един "аз", още една Земя, слънчева система, абе въобще атомно копие на вселената.



хах добре звучи ;)
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56


Назад към Хазарт, залагания и игри

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin