500 лв в безплатен турнир с тест койни

Онлайн казина, сайтове за залагания приемащи Биткойн

Модератор: Moderators

500 лв в безплатен турнир с тест койни

Мнениеот DisruptiveBets.org » 11 Юни 2014, 15:47

Здравейте,

Мисията на DisruptiveBets е да спомогне за consumer adoption на крипто валутите в една от индустриите, където разплащателното средство биткойн ще има един от най-големите ефекти - индустрията на залаганията и по-точно спортните залагания.

Решили сме да представим решение, което ще направи ненужно пращането на лична информация към букмейкърите, депозитите, възможността да лимитират печелившите играчи и т.н. Освен това ще предложим функции и игри, които до скоро не бяха възможни с традиционните методи на плащания (или ако са били, те нямаше как да са provably fair и provably trustful).

Предполагаме, че повечето от вас не се занимават със спортни залагания (и хубаво правите!), но пък разбирате от крипто-плащания и портфейли и ще се радваме, ако се включите в безплатния за участие турнир, който ще изплати равностойността на 500 лв в истински биткойни накрая на победителите.
За целта следва да направите следните прости стъпки:
1. Инсталирайте си уолета с тест-догета като extension в Chrome

2. Напишете си тест-догекойн адреса от този уолет като отговор в тази тема (за да избегнем мулти-участие, изискваме да имате стара регистрация в този форум) Ние ще ви пратим 1000 тест догета, за да има с какво да залагате

3. Прочетете условията на турнира за 500 лв - ще е само върху мачовете от груповата фаза на Световното. После може да пуснем и за следващата фаза, ако има интерес.

4. Посещавайте бетинг апликацията на DisruptiveBets.com и залагайте на воля. Обяснение как става това, може да видите тук.

Забавлявайте се и покажете на хора, които залагат - като видят как се случват нещата с биткойн, ще станат по-големи believers и от вас :)
"You never change things by fighting the existing reality.
To change something, build a new model that makes the existing model obsolete."
- Richard Buckminster Fuller
Аватар
DisruptiveBets.org
 
Мнения: 25
Регистриран на: 09 Юни 2014, 00:28

Re: 500 лв в безплатен турнир с тест койни

Мнениеот gorgar » 11 Юни 2014, 16:39

ncUHpd3XPWncLJUXaaRM8FR99x4cYLBuJn
gorgar
Доцент
 
Мнения: 89
Регистриран на: 27 Яну 2014, 15:44

Re: 500 лв в безплатен турнир с тест койни

Мнениеот DisruptiveBets.org » 11 Юни 2014, 17:11

+1000, успех!
"You never change things by fighting the existing reality.
To change something, build a new model that makes the existing model obsolete."
- Richard Buckminster Fuller
Аватар
DisruptiveBets.org
 
Мнения: 25
Регистриран на: 09 Юни 2014, 00:28

Re: 500 лв в безплатен турнир с тест койни

Мнениеот Bathory » 11 Юни 2014, 23:47

Извинявайте за нахалството,но аз не съм привърженик на Chrome,а още повече на догета-та и ще съм ви благодарен за тест-биткойни на този адрес:
mqcuPZwxoEwavj36wPnLCxX9FYC3rvjevu
Bathory
 
Мнения: 55
Регистриран на: 25 Мар 2014, 18:03

Re: 500 лв в безплатен турнир с тест койни

Мнениеот kopacha » 12 Юни 2014, 02:46

АЗ също бих залагал с кеф голям съм фен на гамблинга :) И моята молба е ако може със биткойни тъй като догета не съм копал никога кучляци и нямам портфейл :) Е ако неможе ще си направя ко да правя :))))
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: 500 лв в безплатен турнир с тест койни

Мнениеот DisruptiveBets.org » 12 Юни 2014, 07:40

Bathory написа:Извинявайте за нахалството,но аз не съм привърженик на Chrome,а още повече на догета-та и ще съм ви благодарен за тест-биткойни на този адрес:
mqcuPZwxoEwavj36wPnLCxX9FYC3rvjevu


kopacha написа:АЗ също бих залагал с кеф голям съм фен на гамблинга :) И моята молба е ако може със биткойни тъй като догета не съм копал никога кучляци и нямам портфейл :) Е ако неможе ще си направя ко да правя :))))


няма никакъв проблем, даже се радваме, че ще кой да ни изтества и биткойн демона :)
по-късно днес ще ви пратим по 100mBTC, залагайте по 1mBTC на колонка, за да се отчете към турнира, за целта непременно дайте Coin Control Features и избирайте дадените адреси по-горе и за input и за change address.
ей тук има фосет, може да си вземете и сами от там: http://tpfaucet.appspot.com/ (не забравяйте да им ги върнете като спрете да ги ползвате, че са кът тестовите биткойни :)) Ако не, ще ви пратим ние
"You never change things by fighting the existing reality.
To change something, build a new model that makes the existing model obsolete."
- Richard Buckminster Fuller
Аватар
DisruptiveBets.org
 
Мнения: 25
Регистриран на: 09 Юни 2014, 00:28

Re: 500 лв в безплатен турнир с тест койни

Мнениеот DisruptiveBets.org » 12 Юни 2014, 09:51

kopacha написа:АЗ също бих залагал с кеф голям съм фен на гамблинга :) И моята молба е ако може със биткойни тъй като догета не съм копал никога кучляци и нямам портфейл :) Е ако неможе ще си направя ко да правя :))))

Ако искаш да залагаш с тестови биткойни и не знаеш как да се включиш към тест мрежата, ще ти помогне, ако прочетеш Как се инсталира клиента на Биткойн.
После си публикувай тук адреса, за да те запишем за турнира.
Успех!
"You never change things by fighting the existing reality.
To change something, build a new model that makes the existing model obsolete."
- Richard Buckminster Fuller
Аватар
DisruptiveBets.org
 
Мнения: 25
Регистриран на: 09 Юни 2014, 00:28

Re: 500 лв в безплатен турнир с тест койни

Мнениеот kopacha » 12 Юни 2014, 11:23

Колега само неразбрах как се прави тестнет във блокчейн или става само със биткойн qt ? Че съм със едно ссд мънинко което няма как да изтегли биткойн qt :)
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Re: 500 лв в безплатен турнир с тест койни

Мнениеот DisruptiveBets.org » 12 Юни 2014, 11:39

kopacha написа:Колега само неразбрах как се прави тестнет във блокчейн или става само със биткойн qt ? Че съм със едно ссд мънинко което няма как да изтегли биткойн qt :)

Няма нужда да сваляш истинския блокчейн. След като свалиш bitcoin-qt, веднага се прехвърляш към тестнета, а там блокчейна е много малък и няма да имаш проблеми. Инструкции за прехвърляне към тест мрежата ще намериш в статията Как се инсталира клиента на Биткойн
"You never change things by fighting the existing reality.
To change something, build a new model that makes the existing model obsolete."
- Richard Buckminster Fuller
Аватар
DisruptiveBets.org
 
Мнения: 25
Регистриран на: 09 Юни 2014, 00:28

Re: 500 лв в безплатен турнир с тест койни

Мнениеот kopacha » 12 Юни 2014, 11:52

[testnet] btc: mynNSpbdU1Pok3u87a9RGfZW4wzo5m4Wxu
Само още не е минал синхронизацията
kopacha
 
Мнения: 514
Регистриран на: 10 Юни 2013, 10:09

Следваща

Назад към Хазарт, залагания и игри

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, bruter, filchef, Google [Bot], Hristo, ionicle, Kartoff, scorpy, svetlim, tedik, viniamin