Безплатни BTC

Онлайн казина, сайтове за залагания приемащи Биткойн

Модератор: Moderators

Безплатни BTC

Мнениеот Necrofeear » 02 Юни 2014, 20:23

http://freebitco.in/?r=514519 моля ползвате рефералния линк :)
сайта е много полезен на всеки час си зимате безплатно :btc: :)

освен това на MULTIPLY BTC можете да удвоите залога си ! :) :Д има и скрип в нета вижте клипа :) Благодаря предварително :dance: Вече си зех :btc: за миналата седмица пожелавам ви да ударите 10 000 :) https://www.youtube.com/watch?v=CHYQDyouGB0 Късмет на всички :) :angelic-green:
Necrofeear
 
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Май 2014, 21:51

Re: Безплатни BTC

Мнениеот vmuser » 02 Юни 2014, 21:39

Този сайт отдавна е известен, но на всеки час печелиш стотинки на стотинките. Като сметнеш колко време губиш за някакви глупости, по-добре прочети нещо за борсите и изкарай някой лев от там. Колкото до този скрипт - пълна простотия. Няма винаги печеливша техника дори и тази на Мартингейл или каквато и да било негова оптимизация. В дългосрочен план винаги губиш точно заради тези 5% който отиват в банката (числата между по-малко от... и по-голямо от...). Пробвал съм го отдавна и тия клипове, които ги правят са просто краткосрочен план и зависят много от късмета. С две думи просто не си губи времето :)
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: Безплатни BTC

Мнениеот Necrofeear » 03 Юни 2014, 20:28

Еми на мене сайта ми харесва не съм добър много в търговията но обмислям да пробвам на някоя борса :Д а колкото до скрипта :Д на мене ми върши работа, имам късмет :dance: и мисля в неделя да ви споделя колко :btc: съм зел :P :mrgreen: с здраве
Necrofeear
 
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Май 2014, 21:51

Re: Безплатни BTC

Мнениеот Necrofeear » 04 Юни 2014, 16:49

vmuser написа:Този сайт отдавна е известен, но на всеки час печелиш стотинки на стотинките. Като сметнеш колко време губиш за някакви глупости, по-добре прочети нещо за борсите и изкарай някой лев от там. Колкото до този скрипт - пълна простотия. Няма винаги печеливша техника дори и тази на Мартингейл или каквато и да било негова оптимизация. В дългосрочен план винаги губиш точно заради тези 5% който отиват в банката (числата между по-малко от... и по-голямо от...). Пробвал съм го отдавна и тия клипове, които ги правят са просто краткосрочен план и зависят много от късмета. С две думи просто не си губи времето :)


Код за потвърждение: Избери целия код
bconfig = {
  maxBet: 0.00000008,
  wait: 700,
  toggleHilo:false
};
 
hilo = 'hi';
multiplier = 1;
rollDice = function() {
 
  if ($('#double_your_btc_bet_lose').html() !== '') {
    $('#double_your_btc_2x').click();
    multiplier++;
    if(bconfig.toggleHilo)toggleHiLo();
  } else {
    $('#double_your_btc_min').click();
    multiplier = 1;
  }
 
  if (parseFloat($('#balance').html()) < (parseFloat($('#double_your_btc_stake').val()) * 2) ||
    parseFloat($('#double_your_btc_stake').val()) > bconfig.maxBet) {
    $('#double_your_btc_min').click();
  }
 
  $('#double_your_btc_bet_' + hilo + '_button').click();
 
  setTimeout(rollDice, (multiplier * bconfig.wait) + Math.round(Math.random() * 100));
};
 
toggleHiLo = function() {
  if (hilo === 'hi') {
    hilo = 'hi';
  } else {
    hilo = 'hi';
  }
};
 
rollDice();

ето и скрипта :)
Necrofeear
 
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Май 2014, 21:51

Re: Безплатни BTC

Мнениеот vmuser » 04 Юни 2014, 17:03

maxBet: 0.00000008

с тези 3 стъпки няма да има много резултат, много се ограничаваш така. Ако искаш да си пробваш късмета, увеличи го поне до 2 на 10-та т.е. 1024 сатоши.

Но пак казвам, че в дългосрочен план ти винаги си губещ.
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: Безплатни BTC

Мнениеот Necrofeear » 04 Юни 2014, 22:11

vmuser написа:maxBet: 0.00000008

с тези 3 стъпки няма да има много резултат, много се ограничаваш така. Ако искаш да си пробваш късмета, увеличи го поне до 2 на 10-та т.е. 1024 сатоши.

Но пак казвам, че в дългосрочен план ти винаги си губещ.


На мене ми върши работа :) попринцип максималния залог сега ми е 1024 :D И аз прецених че така много се ограничавам ,а защо в дългосрочен план винаги си губещ ? :( С здраве :btc:
Necrofeear
 
Мнения: 10
Регистриран на: 28 Май 2014, 21:51

Re: Безплатни BTC

Мнениеот kazetech » 26 Авг 2014, 16:22

Ей. Яко се зарибих на тази простотия, но като цяло нещата си отиват на губене. утре пак с безплатния.
kazetech
 
Мнения: 31
Регистриран на: 25 Фев 2014, 15:49


Назад към Хазарт, залагания и игри

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, svetlim, UserX1XO