SealsWithClubs - Bitcoin Покер - Closed

Онлайн казина, сайтове за залагания приемащи Биткойн

Модератор: Moderators

SealsWithClubs - Bitcoin Покер - Closed

Мнениеот 2GOOD » 01 Юли 2013, 00:30

SealsWithClubs затварят

Ако имате пари в акаунта може да ги изтеглите от формата на сайта:
https://sealswithclubs.eu/


Здравейте,
От около половин година цъкам в SWC, това е биткойн покер сайт. Като цяло сайта е много добър има различни промоции и т.н но трябва много да внимавате - освен че е пълно с риби има и доста добри играчи, които само дебнат и са трудни за разгадаване. Аз съм доста слаб/самоук играч и общо взето този сайт ми е първия допир с онлайн покера. Разбира се играл съм Зинга, но там не се брои. Тръпка при покера с нещо което има някаква стойност е уникална и същевременно много опасна.

Изображение

Какво правя аз... направих си wallet в блокчейна само за хазарт и сложих в него някаква минимална сума - края на миналата година около 1 койн, което тогава беше по спомен около 15-20лв. - предварително прежалени пари... и вкарах 100 чипа в сайта - 1BTC = 1000 чипа - и поиграх малко печелих губих и накрая на 0.. първите 2-3 месеца бях вече на - 0.8BTC .. направих си лека почивка и отначало вкарах още 0.1 и тях загубих... да се има на предвид, че не ги губя за 1 игра или нещо такова - аз играя предимно за купона, разбира се и за печалбата, но тя е второстепенен фактор. За да сте добри на покер трябва да се абстрахирате до колкото можете от алчността си, защото тя ще ви погуби. Та началото на март вкарах и последните 100, но вече имах нова тактика по онова време играех на маси 1/2 мин. вход 40 чипа - макс 200 - аз влизах с 40, ако ги загубя - си лягам, ако ги направя 80-160 ставам от масата и сядам на друга пак с 40. Врътнах и няколко турнирчета и като цяло, когато в баланса ми имаше повече от 250 чипа веднага теглих по-голямата част - да не се изкушавам. С тази си техника, малко късмет и малко умения завърших месеца с +2.4BTC, оставих едни 50 чипа вътре и след като ги загубих си направих почивка от покера - все пак тогава цената беше 350лв за 1000 чипа - твърде голяма за мен.

Преди месец, спечелих едни freeroll и сега съм отново в играта, по същата схема - без да вкарвам сухо, ако мога дърпам от рибките, ако не здраве да е :)

В момента има различни маси като най-малките са с блиндове 0.10/0.20 чипа.

Това е, който иска може да си направи рег през моя линк - ще съм му благодарен.
https://sealswithclubs.eu/aff.php?aff=198

Имат PC клиент, WEB и приложение за Android и трите са доста грозни, но вършат работа :D
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот ZAX » 01 Юли 2013, 12:23

И аз съм самоук. Не че не съм печелил и на кеш масите, но турнирите са моята сила. Така че кажи повечко за фриролите в този сайт, ако има поне по 1 на ден, да скачам и аз ;)

П.П. Както казах слаб съм в теорията, но ми направи впечатление че се отклоняваш твърде много от препоръчителното, не че аз спазвам тези правила, но все пак да отбележа ;)

За да съм сигурен, че банката ми няма да понесе непоправим удар, дори и след поредица неуспехи, съм възприел следните ключови правила:

Никога няма да седна на кеш маса или Sit&Go турнир с повече от 5% от цялата си банка (има изключение за най-ниските лимити - позволено ми е да седна на маса с buy-in от $2.50 или по-малко).
Не бих платил за multi-table турнир повече от 2% от банката ми, освен ако турнира не струва $1.
Ако по време на кеш игра без лимит или пот лимит парите ми на масата представляват повече от 10% от банката ми, трябва да напусна играта, когато блиндовете ме достигнат.


Източник: http://www.igrach.com/BankManagement.aspx
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот 2GOOD » 01 Юли 2013, 14:04

Който чете си личи - аз нищо не съм чел и стратегията ми в играта е много хаотична, което може би е добре.

Има безплатен турнир на всеки час, наградния фонд е 50 чипа за първите 3-ма разпределени 25 / 15 / 10

Освен него има още няколко, които са базирани на Krill-а който имате - аз предимно там цъкам, понеже играта е малко по-сериозна.
500 крил - награден фонд 500 чипа - на всеки 50 часа
1250 крил - награден фонд 1000 чипа - на всеки 100 часа
2500 крил - награден фонд 2000 чипа - на всеки 140 часа


Крила се трупа от играта ви по платени турнири и маси.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот ZAX » 01 Юли 2013, 15:18

Да, позната система. Играех преди години в един такъв сайт и ми идваха по 100-тина евро на месец, основно от фриролите, а на кеш масите седях само колкото да си направя минималния крил(мисля рейк се нарича по принцип) даващ ми право на участие ;)

Там си беше всяка вечер най-сладкия и през няколко часа по-малки, съответно също всеки час тези със съвсем свободен вход. Имаше и наистина много атрактивни турнирчета по празниците, а да не говорим ако набараш паролката на някой private : ]

Нещо такова ако се намери! Иначе най-важният въпрос, на колко е кешаута и има ли условия за задължителен депозит и т.н. Че нямам време сега да се ровя, довечера като се прибера направо ще се регна да поразцъкам и там ;)
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот 2GOOD » 01 Юли 2013, 15:32

ZAX написа: Иначе най-важният въпрос, на колко е кешаута и има ли условия за задължителен депозит и т.н. Че нямам време сега да се ровя, довечера като се прибера направо ще се регна да поразцъкам и там ;)


Няма такива глупости - теглиш и внасяш колкото/когато искаш - минимум 0.01BTC Тегленето го правят ръчно на период от време - няколко часа. Няма такси за теглене.

Иначе rake на сайта е мн. нисък 1-2.5% от пота с таван 10 чипа, ако няма flop няма rake
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот 2GOOD » 15 Юли 2013, 18:34

Устисках до 3-то място, кофти паднах на 5000 чипа имах JJ, биха ме с A 4
3-то място - 0.25 BTC 8-)

2013-07-15 18.15.58.jpg
2013-07-15 18.15.58.jpg (194 KiB) Прегледано 3092 пъти

Аз съм тоя на първо място по чипове :mrgreen:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот ZAX » 15 Юли 2013, 20:25

Браво. Предполагам от първо до 3-то са едни и същи наградите, поне така е традицията ;)

Мен обаче не можа да ме завладее интерфейса...
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот 2GOOD » 15 Юли 2013, 21:58

ZAX написа:Браво. Предполагам от първо до 3-то са едни и същи наградите, поне така е традицията ;)

Мен обаче не можа да ме завладее интерфейса...


1-во място: 0,580
2-ро място: 0,360
3-то място: 0,250
....
10-то място: 0,020

----
Тука играем за койни.. кой ти гледа интерфейса :mrgreen:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот divan0w » 10 Яну 2014, 15:41

Аз се регистрирах в SWC скоро след като го бяха създали и играя само фриироловете. С няколко акаунта едновременно ( на жената и децата:)) съм успял да няправя няколко койна за всичките години, няколко пъти ми хакваха акаунтите и админа беше така добър да ми помогне но преди около месец пак така се случи и тоя път вече никакъв отговор вече от него :(. Не че искам да ставам нагъл щото признавам си че съм вкарал много малко пари вътре а съм изкарал много ама все пак ако си държат на името... Имам към 50 чипа вътре с акаунт didicha и не мога да си ги извадя, защото пише че акаунта ми е изтрит или пък някой път че паролата е грешна. А все пак с моментната цена са към 60лв. Дайте някакви идеи.
divan0w
 
Мнения: 87
Регистриран на: 30 Май 2013, 13:35

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот 2GOOD » 10 Яну 2014, 15:50

divan0w написа:Аз се регистрирах в SWC скоро след като го бяха създали и играя само фриироловете. С няколко акаунта едновременно ( на жената и децата:)) съм успял да няправя няколко койна за всичките години, няколко пъти ми хакваха акаунтите и админа беше така добър да ми помогне но преди около месец пак така се случи и тоя път вече никакъв отговор вече от него :(. Не че искам да ставам нагъл щото признавам си че съм вкарал много малко пари вътре а съм изкарал много ама все пак ако си държат на името... Имам към 50 чипа вътре с акаунт didicha и не мога да си ги извадя, защото пише че акаунта ми е изтрит или пък някой път че паролата е грешна. А все пак с моментната цена са към 60лв. Дайте някакви идеи.


По принцип знам, че имат рпаво да спрат акаунт ако има данни за злоупотреба - т.е. да стоиш с няколко акаунта на 1 маса, най-добре пиши на Micon и на Админа.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Следваща

Назад към Хазарт, залагания и игри

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Kartoff, viniamin