SealsWithClubs - Bitcoin Покер - Closed

Онлайн казина, сайтове за залагания приемащи Биткойн

Модератор: Moderators

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот M.Stoyanov » 16 Апр 2014, 10:36

еее ми супер си, какво ... аз вчера веднъж взех фрирола и веднъж второ място, а сега вися само на микро стака, че там много рибоци има. а с какъв ник играеш?
M.Stoyanov
 
Мнения: 69
Регистриран на: 24 Яну 2014, 14:09
Местоположение: София

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот 2GOOD » 29 Апр 2014, 14:30

леле MGPhantom-a уби риата.. влизам да видя какво става на микро масата с buyin 0.4-4 и блиндове 0.01/0.02 нашия човек стои с 48 чипа, не знам за колко време ги е направил но се справя отлично. Само така :)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот M.Stoyanov » 29 Апр 2014, 23:36

хаха, брат на тая маса се вади повече от колкото с копане бре :) днес наистина ми беше рекорд до 52 ги докарах, ама иначе в слаб ден по 10-15 чисти се вадят. ако падне нещо и от турнирите е чудно.

аз с моите скромни кирки повече от 0,01 бтц на ден не правя, общо взето само за майтап духат. а от таз детска маса днес съм 0,05 бтц е така на майтап. Огромно благодаря, че сподели този сайт ;)

видях, че в началото на темата ZAX е питал има ли фриироли - вече има, горе доу през час и малко. SnG 66 места, пълни се доста бързо. 8 платени позиции 1во място е 6 чипа. Успех ако се присъединиш.
M.Stoyanov
 
Мнения: 69
Регистриран на: 24 Яну 2014, 14:09
Местоположение: София

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот 2GOOD » 30 Апр 2014, 00:21

M.Stoyanov написа:хаха, брат на тая маса се вади повече от колкото с копане бре :) днес наистина ми беше рекорд до 52 ги докарах, ама иначе в слаб ден по 10-15 чисти се вадят. ако падне нещо и от турнирите е чудно.

аз с моите скромни кирки повече от 0,01 бтц на ден не правя, общо взето само за майтап духат. а от таз детска маса днес съм 0,05 бтц е така на майтап. Огромно благодаря, че сподели този сайт ;)

видях, че в началото на темата ZAX е питал има ли фриироли - вече има, горе доу през час и малко. SnG 66 места, пълни се доста бързо. 8 платени позиции 1во място е 6 чипа. Успех ако се присъединиш.


Наистина се справяш много добре, аз не мога там много ми е нисък залога и в същото време се правят allin по 10-на чипа - луда работа играта е доста на майтап, малко ми напомня на зингата :mrgreen:

Направо вече си моят идол, аз играх 1 час за 4 чипа на голямата маса а ти няпараво ги счупи :clap: :clap: :clap: :clap:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот M.Stoyanov » 02 Май 2014, 22:30

Днес ми е много тъжен ден.... - 25 чипа.

но седмицата е добра, cashout 0.3 Btc.
M.Stoyanov
 
Мнения: 69
Регистриран на: 24 Яну 2014, 14:09
Местоположение: София

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот marincho » 02 Май 2014, 23:17

Комара е лоша работа. В дългосрочен план винаги си на минус, освен ако не играеш извън казината/сайтовете/регулирания хазарт(и пак си на минус, щото тия дето винаги са напред, са няколко човека в държавата, пък не са членове на форума). Или пък си невероятен късметлия, но тогава по-добре играйте тото.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот M.Stoyanov » 02 Май 2014, 23:44

Приятелю, според мен (лично мнение) покера не е хазарт. Поне не в общия смисъл. Доста години играя покер и спокойно мога да кажа, че съм на огромен плюс. Покера е игра на решения, които нямат нищо общо с късмета... разбира се, понякога късмета е нужен, но това е в малък процент от случаите. Разбира се не искам да ангажирам никого с мнението си, но докато ми носи удовлетворение и изкарвам пари с това няма как да се съглася с теб. Това не е зар или топче в рулетата... това са твоите собствени решения, базирани на конкретна ситуация (ръка). Докато успявам да умножа влизането си в игра по 10 за деня, всичко е ок, Дни като днешния се дължат повече на изпитата бира отколкото на нещо друго :) (наруших си основното правило: алкохол и карти -НЕ)
M.Stoyanov
 
Мнения: 69
Регистриран на: 24 Яну 2014, 14:09
Местоположение: София

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот marincho » 03 Май 2014, 00:44

Ако кажеш, че играеш покер от 10+ години, и имаш поне 100к лева плюс, съм склонен да ти приема твърдението. Но да се бъзикаш днес с 43 лева плюс, утре с 39 минус, и да ми казваш, че печелиш...
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот M.Stoyanov » 03 Май 2014, 09:24

100 к лева не, а и годините от които играя не са 10. Не съм професионалист, все пак. Но пък съм на твърд +. Пък и колкото и да е бъзик това 40 надолу или нагое, като страничен доход е добре. Ама ми се срува, че за различни неща говориме.
M.Stoyanov
 
Мнения: 69
Регистриран на: 24 Яну 2014, 14:09
Местоположение: София

Re: SealsWithClubs - Bitcoin Покер

Мнениеот ZAX » 03 Май 2014, 17:55

И аз съм на твърд плюс. Даже много лесно мога да го докажа, за разлика от много комарджии които се самозаблуждават, аз първо не съм комарджия, но за жалост не съм и кой знае колко добър играч : ]

Схемата е кристално ясна:

1. Никога не съм депозирал, което води до доста ограничения и яко те бави докато стигнеш до началния капитал, но това е положението.

2. Играя на най-ниските възможни лимити, ако това се налага за да вляза по фрироловете, ако не се налага съм направо само на тях ;)

3. Когато от всичко друго съм на червено, което за съжаление е твърде често, тегля си и паричките от покера, като оставям 10% ако пак ми се доиграе

4. Играя наистина само когато нямам какво да правя и въпреки това за няколко години, които сумарно едва ли са повече от половин година, съм на 4 цифрена сума +

5. Играя предимно тексас холдъм и не мисля че е тото ;)
ZAX
Spammer
 
Мнения: 1934
Регистриран на: 15 Юни 2013, 19:51

ПредишнаСледваща

Назад към Хазарт, залагания и игри

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin