Помощ за Bybit

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Помощ за Bybit

Мнениеот turista77 » 02 Апр 2024, 22:03

Здравейте на всички! Предварително се извинявам,ако темата вече е коменирана преди! Нужно ми е мнението ви по следния случай: отскоро имам акаунт в Bybit,извърших търговия в P2P платформата им, като аз продавам Сделката е за около 2400 USDT,аз съм посочил Револют като метод за пращане на фиатните пари.Купувачът ми поиска имейл,дадох му го,каза, че ще плати с Bybit internal transfer т.е. праща средства от неговият акаунт към моя.Приемам,получавам имейл от байбит, че са получили средствата и освобождавам криптото.Следва изненада...Нов мейл от байбит, че има минимум за плащане с Bybit internal transfer и двамата (продавач и купувач трябва да го покрием). Границата минимум е 6000 След няколко дни ги уведомявам, че съм готов,правим нова сделка и достигам лимитът от 6000.Следва нова изненада, сделката е приключила фиатните ми пари да при тях,но поради факта, че за пръв път ползвам Bybit internal transfer трябва да направя депозит от 7000 USDT , който те ми връщат след това. Има ли някой от вас опит с подобни случаи? Много ще съм ви благодарен да споделите опит и мнения! Благодаря ви предварително!
turista77
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Апр 2024, 21:34

Re: Помощ за Bybit

Мнениеот turista77 » 29 Апр 2024, 09:57

Почти месец,345 прегледа и никакъв отговор?Никой ли няма подобен опит?
turista77
 
Мнения: 2
Регистриран на: 02 Апр 2024, 21:34


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Bing [Bot], filchef, ionicle, qbadabaduuu, viniamin