История в ценообразуването на койни в различни борси

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

История в ценообразуването на койни в различни борси

Мнениеот mu7aka » 10 Сеп 2023, 15:15

Здравейте група! Новорегистриран съм и се надявам да можем да си бъдем полезни с опит.

От няколко дни търся tool / service в който да мога да получа информация за цената на определени валути в различни борси под час - или на всяка минута/секунда. Разбира се готов съм да си заплатя за този вид услуга стига тя да е достоверна. Вероятно някои организации предлагат такъв вид услуга. Може би и чрез API.
Реално ми трябва история поне за месец назад. Ако няма опция извадката да бъде от всяка минута- аз съм ОК да бъде и на всеки 30 мин. или на всеки час.

Реално ми трябва да засека в кои борси определени валути има различия в цените си.


Ще се радвам много да споделите мнение по темата.
mu7aka
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Сеп 2023, 14:58

Re: История в ценообразуването на койни в различни борси

Мнениеот MadDog » 10 Сеп 2023, 21:36

“In the new world, you have to accept total transparency. It will become part of your personality”
“Everything will be transparent. If you have nothing to hide you have no reason to be afraid.”

ВТС bc1q8mr7s0k9qga5fuwrhst2n84d0f2gdhtvd38fcp
Аватар
MadDog
 
Мнения: 243
Регистриран на: 31 Яну 2014, 18:08
Местоположение: София -град

Re: История в ценообразуването на койни в различни борси

Мнениеот mu7aka » 13 Сеп 2023, 17:34

Много благодаря за статията и кода.

Все пак ако някой знае за такъв сървис в който да може да се вземе или взима като опция определени валути и тяхната цената като история в определени борси- ще е доста полезно. :)
mu7aka
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Сеп 2023, 14:58


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, Kartoff, viniamin

cron