Трейдинг 4

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Трейдинг 4

Мнениеот trader » 08 Фев 2021, 18:47

Днес в 16:30 часа пуснах в другата ми тема - знам, че мястото на поста по принцип не е там, но преди това като пуснах специална тема по въпроса, тя беше ИЗТРИТА - следното:

Днес купувам XLE на отваряне - около 43.17 и продавам на втори тласък на нарастване по-късно през деня - може би между 20 и 23 часа.


Затворих сега малко по-рано от предвиденото, на 43.75 за една стабилна печалба.

Колкото и да триете, не може да направите така, че да не съм печеливш трейдър!
trader
 
Мнения: 8
Регистриран на: 01 Ное 2020, 08:27

Re: Трейдинг 4

Мнениеот 2GOOD » 08 Фев 2021, 19:58

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Такива на приказки има много, даже и аз мога да ти покажа един скрийншот как съм купил биткойн на 26841 EUR и няколко седмици по-късно съм продал на 36217 EUR, но това не ме прави трейдър, просто управлявам собствен актив. При теб нещата са различни обаче, ако искаш да управляваш чужд капитал си има сложна процедура по регистрация в БНБ, остават се там едни пари в една банкова сметка, после от ДАНС те проверяват, плащаш си таксичката за лиценза и ставаш брокер. Като приключиш с тази процедура, опитай пак при нас, но все пак преди да търсиш нещо от форума направи нещо за потребителите тук, защото хората са казали: За да вземеш, първо трябва да дадеш.

Иначе старата ти тема не е изтрита, просто е в кошчето и там всеки може да те гледа колко успешни сделки имаш и какви невероятни печалби си натрупал. Аз като гледам тази и тя ще ходи на там :roll:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Трейдинг 4

Мнениеот jkminkov » 08 Фев 2021, 20:31

на 20-ти ноември съм се регистрирал миналата година и вече изкъртих борсата, ти ко си праил толкова годин, сигурно по цял ден си пускал сигнали из неблагодарните форуми...Изображение
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Трейдинг 4

Мнениеот trader » 08 Фев 2021, 21:05

2GOOD написа: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ако ти си добър трейдър, аз веднага щом се уверя в това ще ти дам пари да ми ги управляваш. За какво да се хабя аз, след като има друг, който може да ми върши работата.
Но ти не твърдиш, че си добър. Но логично е и в двата случая интересът да е двустранен. И трейдърът, и инвеститорът имат еднакъв интерес нещата да се случват. А не, когато съм от страната на инвеститора аз да те гоня като трейдър, и обратно, когато съм от страната на трейдъра, аз да те гоня като инвеститор.
Разбираш ли? Изглежда, че досега не, защото казваш какво аз трябвало да направя, а не вие какво трябва да направите.
Явно при вас няма гонене на максимуми, а сте си самодостатъчни.
В тази връзка и е неясно какво значи да съм бил направил нещо за форума. Когато започна да печеля за неговите потребители или администратори и модератори, тогава ползата ще е двустранна и многостранна.
Кое е първо и кое е второ - те стават едновременно. Има печалба - дели се веднага. Ако няма печалба - няма какво да се дели - никой не е спечелил.
Темите бяха 3 преди тази. А в коша са две. Третата е изтрита и беше заменена с линк към втората.
trader
 
Мнения: 8
Регистриран на: 01 Ное 2020, 08:27

Re: Трейдинг 4

Мнениеот trader » 08 Фев 2021, 21:19

jkminkov написа:на 20-ти ноември съм се регистрирал миналата година и вече изкъртих борсата, ти ко си праил толкова годин, сигурно по цял ден си пускал сигнали из неблагодарните форуми...

Какво съм правил - експериментирал съм.
А ти какво си постигнал? Това зеленото долари ли са? За какъв период е това, 7 сделки на плюс последователни не е невъзможно да се покажат. Но колко е трайно това? А може пък да си голям трейдър. Тогава привлечи капитала на форума. Да видим дали ще ти се доверят.
trader
 
Мнения: 8
Регистриран на: 01 Ное 2020, 08:27

Re: Трейдинг 4

Мнениеот 2GOOD » 08 Фев 2021, 23:34

Мисля, че колегите от форума ще споделят моето мнение, а именно, че нямаме нужда от подобен типаж тук!!!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Трейдинг 4

Мнениеот ekrem » 09 Фев 2021, 00:39

2GOOD написа:Мисля, че колегите от форума ще споделят моето мнение, а именно, че нямаме нужда от подобен типаж тук!!!


Ники евалла много търпениe имаш направо като hodl,er :clap:
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Трейдинг 4

Мнениеот 2GOOD » 09 Фев 2021, 00:55

ekrem написа:
2GOOD написа:Мисля, че колегите от форума ще споделят моето мнение, а именно, че нямаме нужда от подобен типаж тук!!!


Ники евалла много търпениe имаш направо като hodl,er :clap:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Трейдинг 4

Мнениеот trader » 09 Фев 2021, 06:13

Даже и в правото е прието обвиняемият да разбира в какво го обвиняват.

За XLE се оказах повече от прав. Ако бях спазил СОБСТВЕНАТА си инструкция, щях да изчакам и наистина да продам на втори тласък на нарастване между 20 и 23 часа.
В 22 часа цената беше 44.51 - доста повече, отколкото продадох, защото исках да си заключа печалбата.
А в 20 часа цената беше 44.07, а в 23 часа - 44.22.

И сега, ако искате да спечелите ОЩЕ ВЕДНЪЖ от моите прогнози, аз на отваряне ще продам!
Умните ще ме последват, а не толкова умните пак ще гледат с пръст в устата как аз ще спечеля, а те - не!
trader
 
Мнения: 8
Регистриран на: 01 Ное 2020, 08:27

Re: Трейдинг 4

Мнениеот 2GOOD » 09 Фев 2021, 17:25

Потребителят trader е с постоянно спрени права до форума!!!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin