Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптоборса)

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот pyksli » 19 Яну 2021, 00:24

Вътрешно инфо от 01.01.2021 icard е под око от нап... внимайте
pyksli
 
Мнения: 92
Регистриран на: 22 Авг 2013, 19:41

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот koko77 » 20 Яну 2021, 10:11

А , до преди това не бяха ли ? Те ако искат инфо от тях или следят паричният поток мисля ,че доста хора сме загазили
koko77
 
Мнения: 3
Регистриран на: 20 Яну 2021, 10:08

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот hjkjh » 23 Яну 2021, 00:43

Здравейте, някой пробвал ли е картите на Revolut, да изтегля с тях от банкомат?
hjkjh
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Яну 2021, 00:41

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот 2GOOD » 23 Яну 2021, 00:47

hjkjh написа:Здравейте, някой пробвал ли е картите на Revolut, да изтегля с тях от банкомат?


Един приятел редовно го прави, но имаше някакъв лимит за месеца, до който ти е безплатно тегленето от карта.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот hjkjh » 23 Яну 2021, 00:50

Аз лимитите ги забелязах, обаче исках да видя дали наистина са реални нещата :) А от Binance към Revolut мога ли да изпращам някакъв вид валута? Някой правил ли е успешни опити?


EDIT: Сега забелязах че има АТМ за крипто в България. https://coinatmradar.com/country/33/bit ... -bulgaria/
Дали не е по удачно направо да продаваме монетите там за кеш и да заобикаляме банките (не съм вещ в тези въпроси и се извинявам ако са глупави)?
hjkjh
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Яну 2021, 00:41

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот Pecata01 » 25 Яну 2021, 17:32

Евро Withdraw чрез SEPA от Кракен направен в събота (23.01.2021) пристигна днес (25.01.2021) в сметката ми в банка ДСК.
Pecata01
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Яну 2021, 17:28

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот Metamorph » 25 Яну 2021, 17:38

Чета, преди малко, договора за работа със Icard и ми се оформя следният въпрос със съответните отговори:
1- кой луд въобще си открива сметка при тях при тези условия?
а) подписвам без да чета нищо
б) аз съм екстремист и нямам нищо против да понасям всякакви гадости
в)всъщност всички подобни институции имат такива условия, просто тях още не съм ги чел
Сега се чудя кой от отговорите ми харесва повече.

А на който не му се четат условията за работа с icard, ще ги синтезирам в едно изречение:
могат да правят всичко , когато си поискат , без да носят отговориност за това , и не са длъжни да уведомяват за своите решения никого.
С две думи - клиента няма никакви права.
Та пак се питам... кой луд...
Metamorph
 
Мнения: 394
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 12:02

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот farmdve » 25 Яну 2021, 17:56

Уж не дават револют да пращаме пари от борси, а току-що получих известие, че позволяват инвестиране в крипто, като изрично споменаха Bitcoin.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот stankoff » 26 Яну 2021, 17:31

Уважаеми Клиенти,

Във връзка със зачестилите опити за нареждане на платежни операции, свързани с виртуални валути (криптовалути, биткойни и пр.), обръщаме внимание, че съгласно т. 45 и 46 от Общите условия на "Банка ДСК" АД за предоставяне на платежни услуги, представляващи неразделна част от договора за платежни услуги за физически лица и т. 5.9.1 и 5.9.2 от Общите условия към договори за откриване и обслужване на разплащателни сметки на бизнес клиенти и за предоставяне на платежни услуги по тях, Банката не предоставя платежни услуги, а Клиентът се задължава да не нарежда платежни операции, свързани с виртуални валути, включително, но не само, плащания към платформи за търговия с такива валути.

Моля да имате предвид, че ако Банката бъде уведомена или има основателно съмнение да смята, че Клиентът извършва дейности, свързани с виртуални валути или използва сметката за незаконни цели, Банката има право да прекрати незабавно договора и не отговаря за последиците от неизпълнение на задължения на Клиента или трети лица.

С уважение,
Екипът на Банка ДСК


https://www.dskdirect.bg/Page/default.a ... 59_54_0986
stankoff
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Яну 2021, 17:31

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот perla » 26 Яну 2021, 17:52

Днес сутринта преведох 5К евра от Икард към ДСК през СЕПА, такса един лев. Това във връзка с ФУД-а, който се сипе към Икард. Допълнително плащам с телефон навсякъде с тяхното приложение, не съм имал никакви проблеми.
perla
 
Мнения: 150
Регистриран на: 16 Май 2019, 10:44

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin