Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптоборса)

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот Dimas4 » 07 Май 2023, 20:45

Здравейте имам едни биткойни, които обърнах в доларчета, искам да ги изтегля, ПИБ вариант ли е, Миле кажете коя банка няма да ги блокира, да нямам разправии. Сумата е под 1 к, имам в ЦКБ също сметка, но знам, че блокират, искам да ги изтегля и да платя данъка, но да дойдат, не да ни ги спират. Мерси
Dimas4
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Май 2023, 20:21

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот 2GOOD » 07 Май 2023, 23:49

Dimas4 написа:Здравейте имам едни биткойни, които обърнах в доларчета, искам да ги изтегля, ПИБ вариант ли е, Миле кажете коя банка няма да ги блокира, да нямам разправии. Сумата е под 1 к, имам в ЦКБ също сметка, но знам, че блокират, искам да ги изтегля и да платя данъка, но да дойдат, не да ни ги спират. Мерси


Привет,
От коя борса ще ги теглиш. За входящи преводи ПИБ почти нямат проблеми!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот newuser00 » 19 Май 2023, 20:31

Освен Кракен и Бинанс други кои криптоборси безпроблемно може да се търгува със банките?
newuser00
 
Мнения: 2
Регистриран на: 17 Май 2023, 11:53

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот 2GOOD » 19 Май 2023, 23:23

newuser00 написа:Освен Кракен и Бинанс други кои криптоборси безпроблемно може да се търгува със банките?


Bitstamp, една от най-старите и стабилни крипто борси
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот Sheremon » 20 Май 2023, 19:10

Здравейте,интересно ми е Бинанс имат ли физически офис в БГ,понеже гледам че има опция за сайт и на български и мисля че съм чувал и за българин който отговаря за дейността тук?
Sheremon
 
Мнения: 49
Регистриран на: 14 Юли 2020, 18:57

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот 2GOOD » 20 Май 2023, 20:18

Sheremon написа:Здравейте,интересно ми е Бинанс имат ли физически офис в БГ,понеже гледам че има опция за сайт и на български и мисля че съм чувал и за българин който отговаря за дейността тук?


Да имат си едно момче, което се ги представлява за БГ, но до колкото знам от него - нямат офис.
Също и една девойка помага със статиите, май с това се изчерпва екипа. При последната му среща му предложих да направим тема бинанс във форума, където да отговарят на въпроси, но директно отсече, че няма никакъв ресурс за това.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот jamesdavidso » 21 Май 2023, 15:39

2GOOD написа:При последната му среща му предложих да направим тема бинанс във форума, където да отговарят на въпроси, но директно отсече, че няма никакъв ресурс за това.


Жалко... ама явно като повечето компании хващат един локален агент/контрактор и искат да върши работа за цял малък офис.
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 369
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот futureworld » 21 Май 2023, 19:21

jamesdavidso написа:
2GOOD написа:При последната му среща му предложих да направим тема бинанс във форума, където да отговарят на въпроси, но директно отсече, че няма никакъв ресурс за това.


Жалко... ама явно като повечето компании хващат един локален агент/контрактор и искат да върши работа за цял малък офис.


Ми не, тоя е един жалкар ентусиаст, имал съм приказка с него. Не върши НИКАКВА работа, чисто роля на подвижен храст - местят го по полето колкото да се каже че Бинанс имат почва и в България.
futureworld
 
Мнения: 670
Регистриран на: 23 Апр 2019, 22:27

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот Metamorph » 21 Май 2023, 21:05

niki написа:Ще ви бОли фара, ако просто използвате ICard :lol:

ICard също не е цвете. Закриват акаунт заради преводи на пари от биткойни.
Metamorph
 
Мнения: 394
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 12:02

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот BA3OB » 24 Юли 2023, 14:32

Binance --> Режолут Sepa превод мина току що, Обратно минава за няколко минути 100-600 Евро
BA3OB
 
Мнения: 1
Регистриран на: 31 Яну 2021, 11:58

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, Kris, qbadabaduuu, Spenchoni, svetlim, viniamin