Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптоборса)

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот perla » 07 Мар 2021, 16:27

Без да пробваш няма да разбереш. Пускаш и с умерена готовност за обяснения и разправии.
Всяко инфо писано тук е предпоследно.
Може днеска да потвърди някой, че е теглил 100К, а утре на теб да ти блокират за нещо.
Фидор (поне преди) последната стъпка за регистрация е видео интервю с някъв немец аз лично не можах да стига до него никога.
perla
 
Мнения: 150
Регистриран на: 16 Май 2019, 10:44

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот Sheremon » 08 Мар 2021, 19:57

А предполагам,че ако мине транзакцията би следвало примерно след 2 седмици да не ти правят проблем и да ти дадът да си изтеглиш парите?
Sheremon
 
Мнения: 49
Регистриран на: 14 Юли 2020, 18:57

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот perla » 09 Мар 2021, 08:23

Веднага щом ти заверят сметката. Ден два обичайно. След това теглиш, превеждаш, каквото искаш.
perla
 
Мнения: 150
Регистриран на: 16 Май 2019, 10:44

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот Pago85 » 09 Мар 2021, 11:15

farmdve написа:Намерих много удобен за мен метод, да си ползвам паричките почти инстантно. Binance виртуална виза(физическата ще пристигне по-нататък), добявам я в A1 Wallet, и така по всяко време за секунди парите са ми в A1 Wallet. Револют нещо не бакчаше.
Дано физическата карта проработи с банкоматите, иначе от Дефи на BSC->Binance->Визата->A1 Wallet->харчене.


Имам я физическа от месец някъде... вАжи и при АТМ и при онлайн пазаруване. Само да се внимава, че първо пробвах на УНИкредит май беше... и ми показа някакъв курс 1.65лв за евро :shock: Наблизо имаше ЦКБ АТМ, та там, всичко точно... проверих веднага курса, сметнах - пак всичко точно - някакви нищожни разлики, при около 200лв изтеглени, като обръщането беше от BNB. Получаваш нотификация на смартфона веднага при in/out, много блага работа, доволен съм :) Дано вкарат повечко съвместимо крипто за картата...
Pago85
 
Мнения: 2
Регистриран на: 06 Фев 2014, 19:18

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот farmdve » 09 Мар 2021, 12:29

Pago85 написа:
farmdve написа:Намерих много удобен за мен метод, да си ползвам паричките почти инстантно. Binance виртуална виза(физическата ще пристигне по-нататък), добявам я в A1 Wallet, и така по всяко време за секунди парите са ми в A1 Wallet. Револют нещо не бакчаше.
Дано физическата карта проработи с банкоматите, иначе от Дефи на BSC->Binance->Визата->A1 Wallet->харчене.


Имам я физическа от месец някъде... вАжи и при АТМ и при онлайн пазаруване. Само да се внимава, че първо пробвах на УНИкредит май беше... и ми показа някакъв курс 1.65лв за евро :shock: Наблизо имаше ЦКБ АТМ, та там, всичко точно... проверих веднага курса, сметнах - пак всичко точно - някакви нищожни разлики, при около 200лв изтеглени, като обръщането беше от BNB. Получаваш нотификация на смартфона веднага при in/out, много блага работа, доволен съм :) Дано вкарат повечко съвместимо крипто за картата...

Да и моята пристигна и съм доволен.
1JYFJnWKmhAwK9FMM3TM2SCjhCuc1qKc4r
farmdve
 
Мнения: 574
Регистриран на: 29 Май 2013, 13:24

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот glingo » 09 Мар 2021, 19:20

Здравейте аз имам следния проблем от около 15 дена се опитвам да изтегля някаква сума от кракен към моята сметка в ДСК. Преводът ми седи на on hold. След това опитах и към сметката си в icard. Отново същото.после опитах по няколко превода към двете сметки и в момента имам около пет превода задържани.
Писах им вече една седмица и повече нямам отговор.някой може ли да ми помогне с информация какво да правя или някой сблъсквал с подобен проблем.Благодаря.
glingo
 
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Мар 2021, 19:13

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот 2GOOD » 09 Мар 2021, 21:44

glingo написа:Здравейте аз имам следния проблем от около 15 дена се опитвам да изтегля някаква сума от кракен към моята сметка в ДСК. Преводът ми седи на on hold. След това опитах и към сметката си в icard. Отново същото.после опитах по няколко превода към двете сметки и в момента имам около пет превода задържани.
Писах им вече една седмица и повече нямам отговор.някой може ли да ми помогне с информация какво да правя или някой сблъсквал с подобен проблем.Благодаря.


По принцип, ако има проблем с банката превода от кракен си минава, съответно при теб най-вероятно има проблем със самото теглене от Кракен, не с конкретната банка. Провери си верификацията в кракен, както и двойният фактор или някакво потвърждение ако иска по имейл. Още нещо превода може да е само към същото лице, което се е верифицирало в крипто борсата.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот glingo » 09 Мар 2021, 23:05

Ами верификацията ми е на второ ниво. Чакам за 3то .Лимитите ми са окей. Банковите сметки към icard и дск са попълнени , на мое име са ,.
Обаче тегленето към сметките продължава да е on hold.
Кой точно от всички преводи трябва да избера. Bank frick.. и така нататък. Двойният фактор , ако това имате в предвид , при всяко влизане влизам д едно друго приложение и там ми генерира 6 цифрен код. Така влизам в кракен. Акаунта в кракен е мой , сметките са мои.Аз съм нов като цяло , но си копая на борсата , сменям за евро , но немога да изтегля за момента.
glingo
 
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Мар 2021, 19:13

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот 2GOOD » 10 Мар 2021, 01:21

Избираш "SEPA" превод!!!
Относно двойният фактор в Кракен има различни кодове за login, trade, funding. Т.е. ако нямаш двоен фактор за теглене си сложи!
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот rea12us » 10 Мар 2021, 09:16

Здравейте,
От вчера - Binance към icard, сума 3к+ EUR успешно преведена за 1-2 минути.
rea12us
 
Мнения: 1
Регистриран на: 10 Мар 2021, 09:13

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, viniamin

cron