Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптоборса)

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот glingo » 10 Мар 2021, 15:14

Благодаря ,за отговорите , оправиха се .

Кракен icard успешни
Кракен ДСК успешни.
ОТ кракен ми отговориха , че съм изпратил документ по стар от 3 месеца. Също , че се бавели с отговорите , понеже имали много заявки.
glingo
 
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Мар 2021, 19:13

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот 2GOOD » 10 Мар 2021, 16:39

glingo написа:Благодаря ,за отговорите , оправиха се .

Кракен icard успешни
Кракен ДСК успешни.
ОТ кракен ми отговориха , че съм изпратил документ по стар от 3 месеца. Също , че се бавели с отговорите , понеже имали много заявки.


Значи правилно предположих, че нещо с верификацията. Добре е, когато всичко свършва добре ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот Sheremon » 11 Мар 2021, 00:02

Много странно,как някой транзакции минават до ДСК а други хора пък се оплакват :?
Sheremon
 
Мнения: 49
Регистриран на: 14 Юли 2020, 18:57

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот 2GOOD » 11 Мар 2021, 00:38

Sheremon написа:Много странно,как някой транзакции минават до ДСК а други хора пък се оплакват :?


Всъщност никой не се е оплакал. Във фейсбук засичам някакви нови лица, които твърдят, цитирам: "Към ДСК не може" и те се осланят на текста, който беше поместен за кратко на страницата на банката. Да всеки момент може да спре, но сега няма проблеми, поне според колегите. Точно затова много се радвам като видя дори новорегистрирани потребители, с първи пост тук само да споделят информация. Това са хора, които са минали през процеса на регистрация за да помогнат на други, което все по-рядко се наблюдава в интернет пространството.

Забелязвам, че повечето при срещане на трудност с крипто, а и не само, желаят отговор веднага, на момента, пишат по групи, чатове и т.н. После като видя подобно нещо, като това, което се случва тук много ме радва :dance:
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот glingo » 11 Мар 2021, 09:16

Все пак затова са форумите , за споделяне на опит и помагане.
Вярно е , че се изтромозих с този кракен , но няма как. Важното е , че засега всичко е ок.
Когато правих сметка в дск , момичето каза , че не работели с криптоборси , каза , че имало хора , на които им блокирали сметките. Колегите ги следели тези неща и ,ако усетели нередност , можело да получа предупреждение или блокиране.
Според мен , това не е много законно, нашите банки се чувстват господари и няма наказуемост , но това е друга тема.
Воден , от всичко по-горе си направих и регистрация в приложението на icard.
Пуснах от кракен към icard 3 превода в евро към icard-успешни и бързи.
След това от icard пуснах превод от 3 евро към моята сметка в ОББ. Това се случи вчера сутринта.
Днес сутринта , в електронното ми банкиране бяха постъпили 5.85лв. Таксата беше 0.50 евро.
Преводът е успешен , но не зная каква би била таксата за по-високи суми. Ще пробвам по-нататък.
Важното е , че Кракен-->icard--->OBB. Е успешен.
glingo
 
Мнения: 5
Регистриран на: 09 Мар 2021, 19:13

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот perla » 11 Мар 2021, 09:28

Икард е един лев таксата. Аз вървя с дневния лимит 10000 лв и винаги е един лев.
perla
 
Мнения: 150
Регистриран на: 16 Май 2019, 10:44

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот dqdobosko » 12 Мар 2021, 11:51

iCard-а е злато
IF YOU ARE NORMAL CAN'T BE A RICH
Аватар
dqdobosko
 
Мнения: 44
Регистриран на: 20 Фев 2021, 17:51

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот Sheremon » 13 Мар 2021, 01:18

А някой може ли накратко да ми обясни как точно работи тази iкард?До колкото знам е някаква БГ компания,какво трябва да се направи,нещо като банка ли е или ти дават карта и си я връзваш към банковата смекта?Мерси
Sheremon
 
Мнения: 49
Регистриран на: 14 Юли 2020, 18:57

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот dqdobosko » 13 Мар 2021, 08:33

Ако имаше интерес можеше да прочетеш в нета какво е iCard , поръчваш си я пращат ти карта до ден и си вадиш сметка през приложението дали eur или bgn можеш да имаш до три физически карти като след пъррвата всяка се заплаща месечния лимит е 100к лв. Такса теглене банкомат 1лв.Имаш право и на виртуални карти в приложенеито също така има и платени такива работи на принципа на всяка една карта но тази е с локация BG
IF YOU ARE NORMAL CAN'T BE A RICH
Аватар
dqdobosko
 
Мнения: 44
Регистриран на: 20 Фев 2021, 17:51

Re: Банки, Биткойн и криптовалути (преводи към и от криптобо

Мнениеот Sheremon » 13 Мар 2021, 20:55

А някой има ли информация, дали със Скрил може да се пращат пари до Борси и да се получават от Борси?
Sheremon
 
Мнения: 49
Регистриран на: 14 Юли 2020, 18:57

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, Sando_83, viniamin