Регистрация в "Coinbase"

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Регистрация в "Coinbase"

Мнениеот Baipass » 04 Дек 2019, 16:11

Здравейте,
опитвам се да си потвърдя адреса в Coinbase, но за съжаление не приемат банково извлечение на български.
Звъннах на банката ми (ПИБ) и те съответно ми казаха, че предоставянато на извлечението на английски е невъзможно.
Препоръчаха ми, да преведа документа с агенция която прави професионални преводи.
Имам следните въпроси:

-Възможно ли е да се сдобия с такъв документ без да се налага да ползвам професионална преводаческа агенция? Ако - да, то как?

Досега съм инвестирал в FX и P2P lending, никоя платформа не ми е изисквала такъв документ.
Лична карта/паспорт са били напълно достатъчни дори в самият Coinbase успях да потвърдя паспорта ми, но не ми дава да продължа без такъв документ.

-Какви методи за депозиране/теглене от Coinbase са най-евтини? Възнамерявам да направя => Fibank->Revolut->Coinbase и обратното. Моля споделете, ако има по-добри алтернативи.

-Насочих се към Coinbase, тъй като в крипто света, платформата има добра репутация.
Ще съм благодарен, ако споделите вашият опит с криптовалути, както и полезни съвети за един новобранец в сферата.
Baipass
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Дек 2019, 15:32

Re: Регистрация в "Coinbase"

Мнениеот nork » 04 Дек 2019, 17:25

Влизаш си в сайта на Пиб и си разпечатваш каквото ти трябва на английски xD
В Кракен дори минава скрииншот на страницата
Аватар
nork
 
Мнения: 85
Регистриран на: 28 Май 2017, 11:42

Re: Регистрация в "Coinbase"

Мнениеот Baipass » 04 Дек 2019, 23:35

nork написа:Влизаш си в сайта на Пиб и си разпечатваш каквото ти трябва на английски xD
В Кракен дори минава скрииншот на страницата

Не може на английски - свързах се с обслужването им и те ми казаха че всичко било на български понеже това е националният език и ако съм искал, можело да ми заверят документа и да го преведа в професионална агенция.
За щастие работата стана с Bank Statement от Revolut, за малко да платя за превода на извлечението...

Иначе в кракен има ли реферал програма? Ако има метни един линк на ЛС, да се регистрирам и да вземем бонус ;)
Baipass
 
Мнения: 3
Регистриран на: 04 Дек 2019, 15:32

Re: Регистрация в "Coinbase"

Мнениеот emilman » 11 Дек 2019, 10:31

А има ли проблем да се превеждат суми от Coinbase към Revolut?
emilman
 
Мнения: 6
Регистриран на: 14 Апр 2019, 10:49

Re: Регистрация в "Coinbase"

Мнениеот zikola » 13 Дек 2019, 20:33

Според мен не трябва да има проблем.
zikola
 
Мнения: 4
Регистриран на: 08 Юни 2017, 12:33

Re: Регистрация в "Coinbase"

Мнениеот barajgo » 17 Дек 2019, 14:49

Здравейте, току що си направих рег. в coinbase, като верификацията мина само за няколко минути, докато в Кракен всe още ми е на pending approval от близо месец. сега ми иска за да завърша регистрацията ... като преведа нали фиатни пари . Въпроса ми е как това да стане с най-ниска такса ??? Имам револют и iCard ? с кое ще е по-добре ( и конкретно къде да натисна стъпка по стъпка за да го направя) Благодаря !
barajgo
 
Мнения: 11
Регистриран на: 03 Сеп 2019, 11:20


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], ionicle, konqueror, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin