кои банки в България са по crypto-friendly? препоръки?

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

кои банки в България са по crypto-friendly? препоръки?

Мнениеот dobrich7 » 07 Юли 2019, 13:30

Здравейте,

Ако желая да копувам и продавам крипто чрез банков път, кои банки в България са по crypto-friendly? Тоест няма да блокират трансфери или да замразят сметката заради това, че се търгува с криптовалути.

Знаете ли как са описани транзакциите към Българските борси в банковото извлечение?

Също така, имате ли съвети отностно копуването и продаването на крипто чрез банков път?
Трябва ли примерно да се обеснявам и така нататака, ако правя трансфери за суми над 20к лева?
dobrich7
 
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Юли 2019, 13:09

Re: кои банки в България са по crypto-friendly? препоръки?

Мнениеот greo » 07 Юли 2019, 14:44

кУпувам се пише.
банки - НЕ! дори и да са криптирани... да си бъдем сами банки - това е идеята...
на нов профил никой не би се доверил да дава ценна информация (все пак някой може да помогне)
явно имаш пари, но не очаквай да ги умножиш така лесно, при положение, че нямаш познания и не си правиш труда да проучиш сам...
след всичко това не искам да ти звучи само като някаква забележка...по-скоро е препоръка
инвестирай време и енергия, в това което цениш и обичаш да правиш!
тук сме замалко така или иначе и е добре да оставим отпечатък след себе си...
:violin:
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: кои банки в България са по crypto-friendly? препоръки?

Мнениеот dobrich7 » 07 Юли 2019, 15:02

greo написа: при положение, че нямаш познания и не си правиш труда да проучиш сам...


Тъй като не съм запознат с Българските банки, именно за това питам.

greo написа:на нов профил никой не би се доверил да дава ценна информация (все пак някой може да помогне)


Въпроса ми не изисква никакво “доверие“ от който да било. Просто питам за отзиви отностно Бългаските банки за търгуване с крипто. Не виждам по какъв начин би навредило на които да било да отговори (освен директор на банка :D )
dobrich7
 
Мнения: 2
Регистриран на: 07 Юли 2019, 13:09

Re: кои банки в България са по crypto-friendly? препоръки?

Мнениеот milenm » 07 Юли 2019, 19:32

Аз имам регистрация коинбеиз на кредитна карта виза и досега си купувам крипто без доп.такси
milenm
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Мар 2018, 10:32

Re: кои банки в България са по crypto-friendly? препоръки?

Мнениеот milenm » 07 Юли 2019, 19:33

В ОББ
milenm
 
Мнения: 73
Регистриран на: 04 Мар 2018, 10:32


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, ionicle, Kris, mincho, Spenchoni, svetlim, viniamin