Работа в сферата на криптовалутите

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Работа в сферата на криптовалутите

Мнениеот Vaeran » 25 Юни 2019, 00:35

Здравейте,
Предалга ми да стана модератор на един от чанелите на една не особено известна криптовалута(не получавам нищо в замяна просто като доброволец)криптовалутата е има в повечето борси както и в койн маркет кап ,та въпросът ми е нали това е законно няма да има някакъв проблем дори и да се окаже някаква схема за което аз няма как да знам разбира се..та въпросът ми е ако стане като Уан Койн примерно нали няма и аз пострадам ;д.Не съм се съгласил просто ми е интересно вашето мнение
Vaeran
 
Мнения: 45
Регистриран на: 18 Юли 2017, 22:19

Re: Работа в сферата на криптовалутите

Мнениеот filchef » 25 Юни 2019, 01:53

Той и Роската мислеше, че няма проблем да сменя биткоини на клиенти от Румъния но сега е в щатите и го съдят за пране на пари - какъв е тоя канал - дискорд , телеграм,скайп или нещо друго - има ли бот за обмяна или ескроу и ти ли ще бъдеш такъв - въпросите са много - ако няма ти да я емитираш и разпространяваш монетата звучи безобидно.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Работа в сферата на криптовалутите

Мнениеот Vaeran » 25 Юни 2019, 20:12

Естествено,че няма да се занимавам с такива неща даже нямам и познанията за това.А това за Роската там нещата са били сериозни той е имал и фирма която е генерирала милиони оборот..не знам какво се случи с него не го познавам само от медиите съм чувал,както и да е няма да се занимавам .
Vaeran
 
Мнения: 45
Регистриран на: 18 Юли 2017, 22:19

Re: Работа в сферата на криптовалутите

Мнениеот darkbass » 25 Юни 2019, 21:13

Общо взето трябва да знаеш, че в тоя живот лесни пари няма, а ако има ще са за кратко.
darkbass
 
Мнения: 107
Регистриран на: 01 Фев 2015, 13:47

Re: Работа в сферата на криптовалутите

Мнениеот NAKATA » 25 Юни 2019, 22:33

Vaeran неразбирам как си представяш да изпълняваш модераторски функци като ти нищо не знаеш за койна(името на монетата .маркеткапа и борсите на който се търгува са повърхносни знания отнемащи една минута за придобиването им) Примера който си дал с Уан Койн говори че знаеш за него от казаното по БТВ и Нова и ако беше отделил една минута да му проучиш примерно маркеткапа и борсите на които се търгува щеше да разбереш ,че няма такова нещо и си е точно ''някаква схема''
NAKATA
 
Мнения: 143
Регистриран на: 08 Май 2017, 01:21
Местоположение: Стара Загора

Re: Работа в сферата на криптовалутите

Мнениеот Vaeran » 26 Юни 2019, 01:04

Съгласен съм с Вас няма лесни пари,просто ми стана интересно какво мислите по въпроса тъй като знам,че примерно в Швейцария има страшно много работа в крипто сферата и щеше да ми бъде интересно да започна от някъде но само ще чета и ще се информирам за сега а пък мога да си пробвам късмета в Швейцария нкякой път,там има цял град в който е съсредоточен крипто бизнеса доколкото знам.
Vaeran
 
Мнения: 45
Регистриран на: 18 Юли 2017, 22:19

Re: Работа в сферата на криптовалутите

Мнениеот NAKATA » 26 Юни 2019, 20:49

Браво един човек да си извлече правилна поука вместо да започне да се оплаква ,че го хейтят или спамят. Един препоръчителен съвет , понеже крипто света се води нетрадиционна и иновативна сфера пробвай и ти да подходиш така в обучението си чрез четене, а не следвай толкова традициони източници като Фейса или телевизиони новини
NAKATA
 
Мнения: 143
Регистриран на: 08 Май 2017, 01:21
Местоположение: Стара Загора


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin