BiteBTC

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

BiteBTC

Мнениеот divan0w » 03 Май 2019, 09:49

Колеги имам нужда от помощ. Направих си регистрация миналата седмица в тази борса, защото имат по-добри цени на DOGE и WAVES. Пратих 100 WAVES от друга борса и ги обърнах за 0.045 BTС и си ги пратих обратно без проблем. Втория път обаче пратих 860 WAVES и ги обърнах в етери и си ги пуснах пак с withdraw обратно, но вместо да ми ги пратят ми disable-наха акаунта и сега са ми пратили мейл да докажа откъде ги имам:

Dear Trader,
Your account has been temporarily disabled and is currently under compliance review, which entails an examination of recent and past account activity to ensure our users are in compliance with our terms of service.

Deposit Transaction(s):
u6Xrb718hW....

To facilitate our review, please provide the following information:
- The source of the funds for the above transaction(s), i.e. how and where they were acquired or purchased
- Relevant documentation which indicates proof of ownership of the funds in question

Thank you for your cooperation with this matter.
Once the above information has been provided and the compliance review has concluded, we will notify you of the results and the status of your account.

Кажете какво да им пиша, купувал съм един път малка суми етер за около 200лв от криптобанк, но не е достатъчно а и вече ги няма. Главно криптото ми е от миньорстване и не знам как да им го докажа това...
divan0w
 
Мнения: 87
Регистриран на: 30 Май 2013, 13:35

Re: BiteBTC

Мнениеот silence » 03 Май 2019, 12:11

ами пишеш истината, от къде си ги придобил, сайтове където си копал, скриншотове на портфейли и всичко което имаш дори и фактури за закупуване на хардуер за копане

доста са ги затегнали всички борси относно изпирането на пари и доста ги е страх от органите на реда
silence
 
Мнения: 106
Регистриран на: 11 Яну 2014, 21:45


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin