Трансвер на биткойни. /как да обърна във фиат/

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Трансвер на биткойни. /как да обърна във фиат/

Мнениеот milcho74 » 10 Мар 2019, 12:34

здравей те..имам едно питане..имам портфейл в блокчейн с малка сума биткойни-около 150долара..питането ми е може ли някой да обясни подробно как да ги получа в дебитната си карта..какво е необходимо и как се прави..предварително благодаря.
milcho74
 
Мнения: 16
Регистриран на: 06 Мар 2019, 13:35

Re: Трансвер на биткойни.

Мнениеот automobile » 10 Мар 2019, 16:26

milcho74 написа:здравей те..имам едно питане..имам портфейл в блокчейн с малка сума биткойни-около 150долара..питането ми е може ли някой да обясни подробно как да ги получа в дебитната си карта..какво е необходимо и как се прави..предварително благодаря.



Здравейте !
Може да купувате/продавате/разменяте ВТС в много варянти - PayPal, PerfectMoney, Банков трансфер, Кредитна карта... и много други...Страницата е достъпна на няколко езика... Променят се най-долу ... Същата страница може да използувате и като портфейл при настройките на миньор - за директен добив... При интерес пращам линк като лично съобщение. Ако има нещо друго...пишете тук ! Ще се опитам да помогна на всеки !
Последна промяна automobile на 11 Мар 2019, 10:57, променена общо 3 пъти
automobile
 
Мнения: 2
Регистриран на: 01 Апр 2018, 13:09

Re: Трансвер на биткойни.

Мнениеот 2GOOD » 10 Мар 2019, 19:00

milcho74 написа:здравей те..имам едно питане..имам портфейл в блокчейн с малка сума биткойни-около 150долара..питането ми е може ли някой да обясни подробно как да ги получа в дебитната си карта..какво е необходимо и как се прави..предварително благодаря.


Здравей,

Защо са ти в дебитната карта, можеш от няколкото останали бг псоредници да си ги вземеш направо на каса на изипей или директно по банковата сметка.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Трансвер на биткойни.

Мнениеот Girofle » 11 Мар 2019, 18:14

Здравейте на всички.Имам подобна дилема,на тази постната в темата.Също разполагам с известна сума в блокчейн уолет и търся да я превърна във фиат мъни.Честно казано изчетох доста по въпроса,включително и Коойн базе- банк акаунт,Койнбазе- Револут,а последно време получих и известие от Койн базе за възможност през ПейПал.Навсякъде ,обаче гледат да те поодерат повечко с такси.Тук има достатъчно опитни хора,които да дадат стойностен съвет,как най лесно и/или най евтино да превърнем алкойни във фиат.Ако на някой му се пише по повдигнатият въпрос,би ли го направил от алтруистични причини?Благодаря,че изчетохте писанието ми.
Girofle
 
Мнения: 1
Регистриран на: 11 Мар 2019, 16:35

Re: Трансвер на биткойни.

Мнениеот mprimov » 11 Мар 2019, 18:27

Пробвайте в crypto.bg
Друг вариянт е да пуснете обява че продавате тук viewforum.php?f=43
Трети вариянт - регистрирайте се в KRAKEN, но ако ще го правите еднократно не си заслужава да се извърви целия процес на верификация, въпреки че таксите ще са ви по-ниски сравнено с първия вариянт.
Успех!
mprimov
 
Мнения: 102
Регистриран на: 08 Май 2014, 14:55

Re: Трансвер на биткойни.

Мнениеот 2GOOD » 11 Мар 2019, 22:53

Кракен е най-изгодният вариант, защото продавате на пазарна цена. Банкова такса за превод от там е 0.09 Евро /да под 20ст./ Някои банки в БГ не взимат такса входящ превод за суми до 500Евро /пиб/

Другия вариант както писах по-горе са българските посредници, към днешна дата знам, че работят crypto.bg и xchange.bg за другите нямам информация. Списък с тях може да намерите в темата с крипто линковете: viewtopic.php?f=3&t=3145

Местя темата в икономическия раздел ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4953
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Трансвер на биткойни. /как да обърна във фиат/

Мнениеот deathxxx » 04 Юли 2019, 10:24

На мен много ми е трудно с тези верификации.... За фиат, в кракена се иска това:
Government Issued ID - това мисля, ми е ясно
Proof of residence - това не го знам точно какво трябва да е
ID Confirmation Photo - това също мисля, че е ясно
Occupation - за това не знам какво се иска от мен

Ако някой може да обясни лесен начин за набавяне на тези неща, ще е много добре. Или при вас лесно ли беше? Пробвал съм верификации няколко пъти на различни борси и все не успявам. Все нещо не се одобрява, а е много бавно с процеса.
Аватар
deathxxx
 
Мнения: 129
Регистриран на: 10 Дек 2013, 14:13

Re: Трансвер на биткойни. /как да обърна във фиат/

Мнениеот jamesdavidso » 04 Юли 2019, 16:07

Proof of residence - банково извлечение с посочен адрес или комунална сметка
Occupation - гражданство в посочения смисъл
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 369
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52

Re: Трансвер на биткойни. /как да обърна във фиат/

Мнениеот nork » 04 Юли 2019, 16:57

Точно пък в кракен всичко става за няколко минути......

Пускаш си снимана Лк, скрийншот от банковата ти сметка където се виждат имената ти толкова, после чакаш одобрение.
Аватар
nork
 
Мнения: 85
Регистриран на: 28 Май 2017, 11:42

Re: Трансвер на биткойни. /как да обърна във фиат/

Мнениеот deathxxx » 05 Юли 2019, 17:53

nork написа:Точно пък в кракен всичко става за няколко минути......

Пускаш си снимана Лк, скрийншот от банковата ти сметка където се виждат имената ти толкова, после чакаш одобрение.

Това тук е описано разбираемо, но за предния пост - все едно сам съм си отговорил.
Ще го изпробвам това, но леко ме съмнява да ме одобрят от скрийншот на нещо писано. Все пак всеки може да напише каквото си иска и после да го снима. Ще видим какво ще стане, след като ми отключат опцията за верификация.
Аватар
deathxxx
 
Мнения: 129
Регистриран на: 10 Дек 2013, 14:13

Следваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: George, ionicle, Kris, Spenchoni, UserX1XO, viniamin