Трансвер на биткойни. /как да обърна във фиат/

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Трансвер на биткойни. /как да обърна във фиат/

Мнениеот milcho74 » 10 Мар 2019, 12:34

здравей те..имам едно питане..имам портфейл в блокчейн с малка сума биткойни-около 150долара..питането ми е може ли някой да обясни подробно как да ги получа в дебитната си карта..какво е необходимо и как се прави..предварително благодаря.
milcho74

Re: Трансвер на биткойни.

Мнениеот automobile » 10 Мар 2019, 16:26

milcho74 написа:здравей те..имам едно питане..имам портфейл в блокчейн с малка сума биткойни-около 150долара..питането ми е може ли някой да обясни подробно как да ги получа в дебитната си карта..какво е необходимо и как се прави..предварително благодаря.

Здравейте !
Може да купувате/продавате/разменяте ВТС в много варянти - PayPal, PerfectMoney, Банков трансфер, Кредитна карта... и много други...Страницата е достъпна на няколко езика... Променят се най-долу ... Същата страница може да използувате и като портфейл при настройките на миньор - за директен добив... При интерес пращам линк като лично съобщение. Ако има нещо друго...пишете тук ! Ще се опитам да помогна на всеки !
Последна промяна automobile на 11 Мар 2019, 10:57, променена общо 3 пъти
automobile

Мнениеот 2GOOD » 10 Мар 2019, 19:00

milcho74 написа:здравей те..имам едно питане..имам портфейл в блокчейн с малка сума биткойни-около 150долара..питането ми е може ли някой да обясни подробно как да ги получа в дебитната си карта..какво е необходимо и как се прави..предварително благодаря.

Здравей,

Защо са ти в дебитната карта, можеш от няколкото останали бг псоредници да си ги вземеш направо на каса на изипей или директно по банковата сметка.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin

Мнениеот Girofle » 11 Мар 2019, 18:14

Здравейте на всички.Имам подобна дилема,на тази постната в темата.Също разполагам с известна сума в блокчейн уолет и търся да я превърна във фиат мъни.Честно казано изчетох доста по въпроса,включително и Коойн базе- банк акаунт,Койнбазе- Револут,а последно време получих и известие от Койн базе за възможност през ПейПал.Навсякъде ,обаче гледат да те поодерат повечко с такси.Тук има достатъчно опитни хора,които да дадат стойностен съвет,как най лесно и/или най евтино да превърнем алкойни във фиат.Ако на някой му се пише по повдигнатият въпрос,би ли го направил от алтруистични причини?Благодаря,че изчетохте писанието ми.
Girofle

Мнениеот mprimov » 11 Мар 2019, 18:27

Пробвайте в crypto.bg
Друг вариянт е да пуснете обява че продавате тук viewforum.php?f=43
Трети вариянт - регистрирайте се в KRAKEN, но ако ще го правите еднократно не си заслужава да се извърви целия процес на верификация, въпреки че таксите ще са ви по-ниски сравнено с първия вариянт.
Успех!
mprimov

Мнениеот 2GOOD » 11 Мар 2019, 22:53

Кракен е най-изгодният вариант, защото продавате на пазарна цена. Банкова такса за превод от там е 0.09 Евро /да под 20ст./ Някои банки в БГ не взимат такса входящ превод за суми до 500Евро /пиб/

Другия вариант както писах по-горе са българските посредници, към днешна дата знам, че работят crypto.bg и xchange.bg за другите нямам информация. Списък с тях може да намерите в темата с крипто линковете: viewtopic.php?f=3&t=3145

Местя темата в икономическия раздел ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin

Назад към Борси, Цена и Спекулации