WR Token

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

WR Token

Мнениеот vlado_tam » 08 Фев 2019, 13:31

Здравейте,
Попаднах на тази информация през една МЛМ компания. https://wrcoin.io/
Довечера тази монета излиза на борсата към момента се продават 2000 токена за 140 $. Според компанията цената ще стигне 1$. Имайки предвид, че компанията е Руска, а там мащабите и парите са сериозни съм склонен да рискувам.
Ако може някой да ми каже дали съм прав или да изчакам след утре.
vlado_tam
 
Мнения: 11
Регистриран на: 26 Дек 2018, 17:33

Re: WR Token

Мнениеот laik2 » 08 Фев 2019, 17:42

Заедно с референтния номер ли попадна? :)
laik2
 
Мнения: 441
Регистриран на: 28 Окт 2016, 10:35

Re: WR Token

Мнениеот filchef » 08 Фев 2019, 18:00

Никой не може да каже колко ще струва един токън още повече на руска компания има много фейк така че в болшинството от случаите с тия токъни зад проекта няма сериозен екип с нови идеи а само мошенници които се обогатяват за сметка на инвеститорите - те затова и американците забраниха IPO.
Лаик е прав четете правилата рефералните линкове са забранени в тоя раздел.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: WR Token

Мнениеот vlado_tam » 08 Фев 2019, 20:00

Е аз си мислех че точно това е мястото за коментари на нови валути :shock:
Според мен форумите се правят за комуникация и споделяне между компетентни и не токова компетентни в това число и моя милост. Много интересно къде да попитам за тази валута.
И аз не обичам Руснаците защото действително са доста недодялани , но в случая гледам на възможността за светкавична инвестиция днес купувам утре продавам. Затова задавам въпроса, ако реша да правя реклама няма да промотирам във форуми, защото хейтърите са повече от компетентните. :naughty:
vlado_tam
 
Мнения: 11
Регистриран на: 26 Дек 2018, 17:33

Re: WR Token

Мнениеот miner99 » 12 Фев 2019, 17:13

vlado_tam написа:ЗАТОВА ЗАДАВАМ ВЪПРОСА, ако реша да правя реклама няма да промотирам във форуми, ЗАЩОТО ХЕЙТЪРИТЕ СА ПОВЕЧЕ ОТ КОМПЕТЕНТНИТЕ. :naughty:

Мале, мале. Егати логиката. Комерсиалните срама нямат...
miner99
 
Мнения: 190
Регистриран на: 21 Яну 2018, 04:03


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin

cron