BINANCE Fiat Exchange

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

BINANCE Fiat Exchange

Мнениеот kkirilov » 16 Яну 2019, 12:25

Днес Binance анонсираха, че пускат Fiat Exchange - https://support.binance.com/hc/en-us/ar ... 0022037951
Ще може да се търгуват двойките BTC/GBP, ETH/GBP, BTC/EUR и ETH/EUR.
Първите 5000 регистрирали се потребителя (вкл. KYC)ще получат 20 евро бонус!
За регистрация отивате на www.binance.je
По ваше желание може да ползвате и моя реферал https://www.binance.je/?ref=35004357
kkirilov
 
Мнения: 87
Регистриран на: 12 Юни 2017, 16:37

Re: BINANCE Fiat Exchange

Мнениеот bradli » 16 Яну 2019, 17:44

Fee Structure on Binance Jersey

GBP Deposit/Withdrawal Fees

Deposit: 7 GBP
Withdrawal: 20 GBP

EUR Deposit/Withdrawal Fees

Deposit: 8 EUR
Withdrawal: 20 EUR


Trading Fees

General 0.1% trading fee

https://www.binance.je/fees.html
bradli
 
Мнения: 239
Регистриран на: 21 Окт 2014, 10:29

Re: BINANCE Fiat Exchange

Мнениеот kkirilov » 16 Яну 2019, 19:06

Възникна ми един проблем с верификацията на адреса. Искат ми писмо от банката или някоя сметка за комунални услуги адресирана до мен на моя адрес. Гредата е пълна. Всички сметки са на името съпругата, а банково извлечение на хартия не получавам от години. Вие как се оправяте в подобна ситуация?
kkirilov
 
Мнения: 87
Регистриран на: 12 Юни 2017, 16:37

Re: BINANCE Fiat Exchange

Мнениеот filchef » 16 Яну 2019, 19:47

kkirilov написа:Възникна ми един проблем с верификацията на адреса. Искат ми писмо от банката или някоя сметка за комунални услуги адресирана до мен на моя адрес. Гредата е пълна. Всички сметки са на името съпругата, а банково извлечение на хартия не получавам от години. Вие как се оправяте в подобна ситуация?

Можеш да отидеш до банката и да им поискаш хартиено извлечение от сметката от която да личи настоящия ти адрес - също можеш да отидеш до кметството и да им искаш удостоверение за настоящ адрес но там се плаща - май беше 6 лева после да го сканираш и да им го пратиш.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2248
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: BINANCE Fiat Exchange

Мнениеот jamesdavidso » 16 Яну 2019, 19:49

Adobe Photoshop
Аватар
jamesdavidso
 
Мнения: 373
Регистриран на: 17 Фев 2018, 19:52

Re: BINANCE Fiat Exchange

Мнениеот kkirilov » 16 Яну 2019, 20:00

Хахаха това последното май най-бързо ще стане :-)
kkirilov
 
Мнения: 87
Регистриран на: 12 Юни 2017, 16:37

Re: BINANCE Fiat Exchange

Мнениеот Herzog » 16 Яну 2019, 20:50

filchef написа:
kkirilov написа:Възникна ми един проблем с верификацията на адреса. Искат ми писмо от банката или някоя сметка за комунални услуги адресирана до мен на моя адрес. Гредата е пълна. Всички сметки са на името съпругата, а банково извлечение на хартия не получавам от години. Вие как се оправяте в подобна ситуация?

Можеш да отидеш до банката и да им поискаш хартиено извлечение от сметката от която да личи настоящия ти адрес - също можеш да отидеш до кметството и да им искаш удостоверение за настоящ адрес но там се плаща - май беше 6 лева после да го сканираш и да им го пратиш.


Е, извлечението трябва да е написано на латиница! После имаше една драма с "превод и легализация"........
ПИБ, навремето, искаха нещо като 50 кинта за "proof of address"!
Сега не знам как е, но утре ще разбера! :)

kkirilov написа:По ваше желание може да ползвате и моя реферал https://www.binance.je/?ref=35004357


Даде ми грешка - невалиден реферал ID или нещо подобно!
Сори, ама поне се опитах! :(
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: BINANCE Fiat Exchange

Мнениеот filchef » 16 Яну 2019, 23:08

Herzog написа:
Е, извлечението трябва да е написано на латиница! После имаше една драма с "превод и легализация"........
ПИБ, навремето, искаха нещо като 50 кинта за "proof of address"!
Сега не знам как е, но утре ще разбера! :)


Не е задължително но аз за всеки случай ползвах една случайна преводаческа агенция и им дадох оригинала от кметството и превода в един общ пдф файл и мина безпроблемно при Кракен.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2248
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: BINANCE Fiat Exchange

Мнениеот Herzog » 16 Яну 2019, 23:52

filchef написа:
Herzog написа:
Е, извлечението трябва да е написано на латиница! После имаше една драма с "превод и легализация"........
ПИБ, навремето, искаха нещо като 50 кинта за "proof of address"!
Сега не знам как е, но утре ще разбера! :)


Не е задължително но аз за всеки случай ползвах една случайна преводаческа агенция и им дадох оригинала от кметството и превода в един общ пдф файл и мина безпроблемно при Кракен.


E, моя опит в това отношение е от 2010-та - много е вероятно да са се променили нещата.
Според Binance e задължително да е на английски!
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: BINANCE Fiat Exchange

Мнениеот filchef » 17 Яну 2019, 00:17

Herzog написа:
filchef написа:
Herzog написа:
Е, извлечението трябва да е написано на латиница! После имаше една драма с "превод и легализация"........
ПИБ, навремето, искаха нещо като 50 кинта за "proof of address"!
Сега не знам как е, но утре ще разбера! :)


Не е задължително но аз за всеки случай ползвах една случайна преводаческа агенция и им дадох оригинала от кметството и превода в един общ пдф файл и мина безпроблемно при Кракен.


E, моя опит в това отношение е от 2010-та - много е вероятно да са се променили нещата.
Според Binance e задължително да е на английски!

Щом е задължително на английски значи трябва да е преведено от преводаческа агенция - иначе как ще получиш битови сметки на английски ,които също важат.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2248
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Следваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, ionicle, Kartoff, svetlim, UserX1XO, viniamin