Полониекс /Poloniex/

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Полониекс /Poloniex/

Мнениеот Herzog » 30 Сеп 2018, 18:17

Полониекс от известно време е блокирал Монеро-то.
"Deposit" и "Withdraw" са "disabled".
Копая в Nanopool-a, който изпраща добива в Полониекс.
Съвсем скоро(1 ден) ще достигна до "Minimum payout" и се чудя какво ще стане, ако Полониекс-а продължи да се държи така?
Къде ще "отиде" изкопаното и има ли опция да сменя борсата в Nanopool-a?
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: Полониекс

Мнениеот vmuser » 01 Окт 2018, 09:07

Не знам дали това е проблема, но преди няколко дни попаднах на тази информация
https://www.newsbtc.com/2018/09/26/monero-bug-allows-theft-from-crypto-exchanges-will-they-start-delisting-it/
Възможно е и по други борси да е същото или, ако не е, да има рискове от загуби.
Аватар
vmuser
 
Мнения: 476
Регистриран на: 20 Яну 2014, 13:44
Местоположение: Мината

Re: Полониекс

Мнениеот Mateev » 01 Окт 2018, 10:20

Можеш да увеличиш Minimum Payout и да изчакаш по-добри времена.

Можеш да си създадеш локален Wallet и да пратиш изкопаното в него.

Можеш да се регистрираш в друга борса. Поне 50 други борси предлагат търговия с Монеро и тя не е спирала до ден днешен. Списъка им можеш да го видиш в CoinMarketCap.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Полониекс

Мнениеот Herzog » 01 Окт 2018, 11:19

Mateev написа:Можеш да увеличиш Minimum Payout и да изчакаш по-добри времена.


Не мога - на максимума съм!

Mateev написа:Можеш да си създадеш локален Wallet и да пратиш изкопаното в него.


Я ме "светни", ако обичаш, как да стане това в Nanopool-a?

Mateev написа:Можеш да се регистрираш в друга борса. Поне 50 други борси предлагат търговия с Монеро и тя не е спирала до ден днешен. Списъка им можеш да го видиш в CoinMarketCap.


Това по никакъв начин не ми помага!
Поставил съм конкретни въпроса - два на брой!
Ти на кой точно отговори, че не схващам?
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: Полониекс

Мнениеот Mateev » 01 Окт 2018, 12:13

Сега погледнах моя Monero акаунт в NanoPool. Той наистина изпраща всичко изкопано на локалния ми портфейл, ама тази настройка съм я правил още преди време, когато започвах копането. Между другото един път вече съм го сменял този акаунт. Просто си настроих един друг празен локален портфейл и започнах да копая от негово име в нов NanoPool акаунт. Това можеш да направиш и ти. Започни да копаеш в друг акаунт, а когато се оправят нещата с Полониекс, върни се да копаеш в стария акаунт и така да предизвикаш изпращане на изкопаното в Полониекс.

ПП: И не вярвай на тези борси или разните му там WEB портфейли, при които някой друг държи Private ключовете. Дръж всичко изкопано по всички криптовалути в локални портфейли на твоя компютър. Аз така правя.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Полониекс /Poloniex/

Мнениеот mincho » 01 Окт 2018, 15:34

Здравей колега,
Преди време копаех ZEC директно към Полото и бяха забранили пак така депозити и теглене за около седмица.
През това време бяха минали 3 транзакции от flypool, които бяха успешни, но в полото нямаше и следа от тях.
Вдигнах тикет към поддръжката, на който никой не ми отговори. Спрях копането директно към борсата и го пренасочих към локален Wallet.
След като вдигнаха ограниченията за депозит и теглене, през 1-2 дена ми се появиха всички транзакции и нямаше никакви проблеми.
Според мен нищо няма да ти се загуби.
Поне при мен всичко беше коректно.

Поздрави.
mincho
 
Мнения: 71
Регистриран на: 06 Май 2017, 10:57

Re: Полониекс /Poloniex/

Мнениеот svetli76 » 01 Окт 2018, 16:36

Няма какво да направиш освен да чакаш,междувременно почни да копаеш на друг адрес в друга борса
svetli76
 
Мнения: 148
Регистриран на: 18 Авг 2017, 09:52

Re: Полониекс

Мнениеот danisapfirov » 01 Окт 2018, 17:31

Mateev написа:Сега погледнах моя Monero акаунт в NanoPool. Той наистина изпраща всичко изкопано на локалния ми портфейл, ама тази настройка съм я правил още преди време, когато започвах копането. Между другото един път вече съм го сменял този акаунт. Просто си настроих един друг празен локален портфейл и започнах да копая от негово име в нов NanoPool акаунт. Това можеш да направиш и ти. Започни да копаеш в друг акаунт, а когато се оправят нещата с Полониекс, върни се да копаеш в стария акаунт и така да предизвикаш изпращане на изкопаното в Полониекс.

ПП: И не вярвай на тези борси или разните му там WEB портфейли, при които някой друг държи Private ключовете. Дръж всичко изкопано по всички криптовалути в локални портфейли на твоя компютър. Аз така правя.



Аз мисля че и този вариант не е добър защото изисква физически носител.
Най-добре е средствата да са в самата децентрализирана мрежа, а не по борси или локални портфейли.
И двата варианта борси и портфейли са едно уязвимо място и не ползват възможностите на една децентрализирана мрежа.
Аватар
danisapfirov
Radix Ambassador
 
Мнения: 1078
Регистриран на: 22 Авг 2016, 10:24

Re: Полониекс /Poloniex/

Мнениеот bradli » 01 Окт 2018, 17:51

Thanks for reaching out!

The wallet you are referring to isn't working properly so we temporarily disabled it.

We are working to have the wallet re-enabled as soon as possible, but we don't have an estimate on the timeline at the moment. Once the wallet is re-enabled, deposits will credit automatically and withdrawals will be enabled.

Thanks for your patience and we're sorry for the inconvenience.

Best,
Poloniex Support Team


On Mon, 1 Oct at 12:28 PM
bradli
 
Мнения: 239
Регистриран на: 21 Окт 2014, 10:29

Re: Полониекс

Мнениеот dakata » 01 Окт 2018, 18:24

danisapfirov написа:
Mateev написа:.............



Аз мисля че и този вариант не е добър защото изисква физически носител.
Най-добре е средствата да са в самата децентрализирана мрежа, а не по борси или локални портфейли.
И двата варианта борси и портфейли са едно уязвимо място и не ползват възможностите на една децентрализирана мрежа.


Може ли малко уточнение какво имаш предвид средствата да са в самата децентрализирана мрежа? Или направо дай пример с монеро - къде да се държи ако не в портфейл (собствен или чужд). Мерси!
dakata
 
Мнения: 50
Регистриран на: 15 Окт 2014, 10:51

Следваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, ionicle, Kartoff, svetlim, UserX1XO, viniamin