Линкнати акаунти в POLONIEX

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Линкнати акаунти в POLONIEX

Мнениеот kkirilov » 11 Апр 2018, 19:31

Здравейте,
имам два акаунта в POLONIEX, като единия е напълно верифициран, а другия не. Някой линквал ли си е акаунтите там? Инфото, което е дадено там е следното:

"About Linked Accounts
When you link an account, it inherits the profile and verification level from your Primary Account. Your daily withdrawal limit will be an aggregate of all your accounts.
You can choose any of your accounts as your Primary Account, but you can designate an account as your Primary only once.
Account linking affects only profile information and withdrawal limits. Each account's balances, open orders, trade histories, settings, and credentials will be unaffected by linking.
Link an Account
Before you can link an account, your profile needs to be fully verified. "

До тук добре, но ме озадачи последното изречение: "Before you can link an account, your profile needs to be fully verified". Не мога да разбера сега на НЕ верифицираният ми акаунт пак ли с моята лична карта да се регистрирам или да търся друга, защото пък по общите им условия, до колкото си спомням, едно лице може да има само един акаунт.


Та въпросът ми е следния. Някой имал ли е подобен казус и как го е решил?

Предварително благодаря!
kkirilov
 
Мнения: 87
Регистриран на: 12 Юни 2017, 16:37

Re: Линкнати акаунти в POLONIEX

Мнениеот Herzog » 11 Апр 2018, 20:38

И на мен ми е интересно решението на казуса!
GIGABYTE GA-990FXA-UD3
AMD FX-8320 Octa-Core 3.5GHz AM3+
5xMSI Black Radeon RX Vega 64
4xRX 5700 XT
1xRadeon VII
Windows 3.11
Аватар
Herzog
 
Мнения: 489
Регистриран на: 29 Дек 2013, 21:17
Местоположение: София

Re: Линкнати акаунти в POLONIEX

Мнениеот ekrem » 12 Апр 2018, 21:16

Няма файда от линкване нещо не е направен както трябва или е умишлено когато теглиш от единия акаунт намаля лимита и на другия общия лимит на двата акаунта е $25к вместо 2х25к
Аватар
ekrem
 
Мнения: 572
Регистриран на: 30 Май 2013, 17:23
Местоположение: Гуанджоу

Re: Линкнати акаунти в POLONIEX

Мнениеот silence » 12 Апр 2018, 21:50

ekrem написа:Няма файда от линкване нещо не е направен както трябва или е умишлено когато теглиш от единия акаунт намаля лимита и на другия общия лимит на двата акаунта е $25к вместо 2х25к


да тъпо е, за големите играчи 25к е нищо, то и затова полониекс има малки обеми де
silence
 
Мнения: 106
Регистриран на: 11 Яну 2014, 21:45

Re: Линкнати акаунти в POLONIEX

Мнениеот jkminkov » 13 Апр 2018, 19:28

що да няма полза, може да ползваш различни акаунти за различни ботове, така няма да си месиш статистиките, целта е друга, не е вдигането на лимита.
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: Линкнати акаунти в POLONIEX

Мнениеот kkirilov » 16 Апр 2018, 19:05

kkirilov написа:Та въпросът ми е следния. Някой имал ли е подобен казус и как го е решил?
kkirilov
 
Мнения: 87
Регистриран на: 12 Юни 2017, 16:37

Re: Линкнати акаунти в POLONIEX

Мнениеот milan_gl » 23 Апр 2018, 11:54

silence написа:
ekrem написа:Няма файда от линкване нещо не е направен както трябва или е умишлено когато теглиш от единия акаунт намаля лимита и на другия общия лимит на двата акаунта е $25к вместо 2х25к


да тъпо е, за големите играчи 25к е нищо, то и затова полониекс има малки обеми де


Ти сега "голям" играч ли си че полонекса ти е тесен ? Или просто ей така да драснем нещо във форума .
Аватар
milan_gl
 
Мнения: 280
Регистриран на: 18 Яну 2014, 08:27
Местоположение: Варна


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin