Теглене от coinbase

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Теглене от coinbase

Мнениеот luckyboy64 » 16 Мар 2018, 22:48

Здравейте, моля за помощ относно теглене от Coinbase.Кой е най-добрият начин за конвертиране на биткойн - кеш от coinbase?

Благодаря
luckyboy64
 
Мнения: 2
Регистриран на: 16 Мар 2018, 22:46

Re: Теглене от coinbase

Мнениеот Zheko » 17 Мар 2018, 08:43

Аз наскоро направих следното нещо. От coinbase пратих лайткойни на стойност 60 евро в борсата кракен. Обърнах койните в евро и еврото си го пратих на банковата карта. Към банка ДСК ми е картата. Парите ми бяха в картата за 1 ден . Кракен ме таксуваха 9 евро цента да ми прехвърлят еврото в картата. Бързо и изгодно менкаш крипто за левчета.
Zheko
 
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Мар 2016, 12:34

Re: Теглене от coinbase

Мнениеот luckyboy64 » 17 Мар 2018, 08:46

много благодаря за отг.ще го имам предвид
luckyboy64
 
Мнения: 2
Регистриран на: 16 Мар 2018, 22:46

Re: Теглене от coinbase

Мнениеот Pacimir » 17 Мар 2018, 09:41

Е какъв е проблема в койнбейс да си ги продадеш в евро и после да си ги пратиш в банката. Разбира се трябва да се направи един СЕПА превод към койнбейс за да се потвърди акаунта. Таксите са минимални, банката също взима 5лв.(в моя случай), че си получил СЕПА превод след това. За 1 ден идва превода
Pacimir
 
Мнения: 24
Регистриран на: 08 Яну 2018, 23:40

Re: Теглене от coinbase

Мнениеот stylius » 17 Мар 2018, 21:57

Pacimir написа:Е какъв е проблема в койнбейс да си ги продадеш в евро и после да си ги пратиш в банката. Разбира се трябва да се направи един СЕПА превод към койнбейс за да се потвърди акаунта. Таксите са минимални, банката също взима 5лв.(в моя случай), че си получил СЕПА превод след това. За 1 ден идва превода


Проблема най-често е точно СЕПА превода, който трябва да пратиш ти, за да ти верифицират сметката в Coinbase. Повечето наши банки ще го спрат.
stylius
 
Мнения: 202
Регистриран на: 08 Юни 2017, 19:52

Re: Теглене от coinbase

Мнениеот Zheko » 18 Мар 2018, 09:02

Ето аз какво намерих в нета. Това е една ориентировачна таблица http://banki.link/

Видно е, че ако имате проблем с вашата банка , можете да си направите регистрация в онлайн банката Revolut ,да си продадете криптото и да получите левове . Получава се следното - Coinbase-Revolut-вашата банка. А може и въобще да забравите за вашата банка и да си ползвате дебитна карта Revolut като основна.

Революционната дебитна карта Revolut (с лого на Mastercard) е наистина без аналог на пазара и пести доста пари на пътуващите хора.

Накратко основните й плюсове:

- физическата карта се праща безплатно до посочен от вас адрес
- без каквато и да е такса за откриване, закриване или поддръжка
- без такса за теглене на кеш от банкомати в целия свят (за суми до 650 евро или тяхната равностойност месечно, ако минете тази сума за месеца после таксата е 1%)
- превалутиранията се извършват по интербанков курс, който е много по-добър от този на Visa/Mastercard
- възможност за извършване на безплатни банкови трансфери към сметки в ЕС
- безплатно и мигновено зареждане на акаунта чрез дебитна карта
- възможност за незабавно блокиране/отблокиране на картата, както и редица други ограничителни опции (по желание може да блокирате магнитната лента на картата, теглене на банкомат или електронни плащания)
- изключително удобен апп за телефона, чрез който се управлява всичко по картата

Повече информация на http://www.revolut.com
Zheko
 
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Мар 2016, 12:34

Re: Теглене от coinbase

Мнениеот gekon12 » 18 Мар 2018, 10:40

Направих си Revolut акаунт захраних го от българска дебитна карта , след това пратих към cionbase от там ми създадоха "сметка" от която мога да тегля , след това от coinbase си пратих към Revolut.
Горе долу за два дена стана пари напред назад.
Поръчах си карта от Revolut 7 евро - не дойде , поръчах нова 2 евро - не дойде.Сега чакам последния срок и ще се разправяме :).
От Revolut към българска карта пратих - 6 дена време за трансфер.
gekon12
 
Мнения: 47
Регистриран на: 17 Дек 2017, 23:50

Re: Теглене от coinbase

Мнениеот Zheko » 18 Мар 2018, 12:38

gekon12 написа:Направих си Revolut акаунт захраних го от българска дебитна карта , след това пратих към cionbase от там ми създадоха "сметка" от която мога да тегля , след това от coinbase си пратих към Revolut.
Горе долу за два дена стана пари напред назад.
Поръчах си карта от Revolut 7 евро - не дойде , поръчах нова 2 евро - не дойде.Сега чакам последния срок и ще се разправяме :).
От Revolut към българска карта пратих - 6 дена време за трансфер.


Значи става и това е най важното. При всички положения е по изгодно, от колкото да обменяш крипто за лева в българските мошеннически ексчейнджъри.
А пък ти защо не си получил картата, не е ясно. Може пощальона да е бил пиян и да те е завлякъл, нали? Може и от Револют да са те пропуснали, ако имат прекалено много заявки. Те май до 11.03 са имали промоция и са пращали физически карти безплатно. Щом плащаш пари за доставката на картата, значи трябва да може да се следи доставката. Аз първо бих проследил какво се случва и чак след това да поръчвам нова.
Пък като я получиш картата, ще имаш право да теглиш безплатно от банкомата и пак ще си на голям кяр, защото нашите банки вземат пари даже и само да провериш, колко пари имаш в картата. И за теглене и там пари вземат и Revolut картата ти решава проблема с иззедниците xD
Zheko
 
Мнения: 27
Регистриран на: 01 Мар 2016, 12:34


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin