Отваряне на банкова сметка

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Отваряне на банкова сметка

Мнениеот bitcoin_tsar » 01 Фев 2014, 01:04

ПИБ са най-добрите
bitcoin_tsar
 
Мнения: 11
Регистриран на: 31 Яну 2014, 21:24

Re: Отваряне на банкова сметка

Мнениеот kukazuiko » 16 Фев 2014, 16:29

Аз съм клиент на ПИБ от 2001 г. още като се заигравах с Делтасток :) Даже и незнам колко точно сметки и карти имам при тях. Когато в много нетрезво състояние си загубих портфейла със всичките кредитни и дебитни карти, от ОББ ми искаха 6лв. за дебитна и 54 лв. за кредитна карта да ми преиздадат. ПИБ - 0лв. за дебитна и 20-тина кинта за кредитна. Нищо лошо не мога да кажа за тях. Единствените ми проблеми с таз банка бяха в далечната 2006 година когато трябваше да верифицирам карта за е-бей, но то тогава служителките хич не бяха на ясно к'во се случва, нещата много са се променили от тогава. Плюс това - няма такси за клиенти на банката за транзакции до 5К лв. За да не си помисли някой че ми плащат от ПИБ за реклама - не са идеални! :) Един голям минус имат - VISA ELECTRON картите им не се приемат в пейпал (няма пълно щастие)
П.С. Не искам да кажа че ЦКБ са по-лоши, нямам никакъв опит с тях.

EDIT: Аз съвсем за друго искаш да пиша но се отплеснах. Няма ли начин тез пари от борсите да не ходят в банка ?? Нещо цялата идея на криптовалутите ми се губи в момента в който някой ме пита за банкова сметка :)
Има ли борса от която мога да си пратя лЪвчетата към пейпал или мънибукарс да речем ?
kukazuiko
 
Мнения: 47
Регистриран на: 23 Яну 2014, 11:18

Re: Отваряне на банкова сметка

Мнениеот 2GOOD » 16 Фев 2014, 16:59

kukazuiko написа: Един голям минус имат - VISA ELECTRON картите им не се приемат в пейпал (няма пълно щастие)



Имам Електрон карта регистрирана в PayPal от много време, продължава да си работи или това важи само за новите карти ?!

П.С.
===
И аз ъсм голям фен на банката, ама и на мен не ми плащат :(
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Отваряне на банкова сметка

Мнениеот kukazuiko » 16 Фев 2014, 17:13

2GOOD написа:
kukazuiko написа: Един голям минус имат - VISA ELECTRON картите им не се приемат в пейпал (няма пълно щастие)



Имам Електрон карта регистрирана в PayPal от много време, продължава да си работи или това важи само за новите карти ?!

П.С.
===
И аз ъсм голям фен на банката, ама и на мен не ми плащат :(


Амии... незнам, може и аз да се бъркам ( най-вероятно ), щом твоята работи. Вероятно се бъркам с тези на ОББ. Помня че с някоя не ставаше. Имам Електрон от ПИБ в паунди че много ме дразнеше курса на пейпал. Не съм я ползвал, но може би щото м/у времмено открих че можело и да не е по курса на пейпал :D
kukazuiko
 
Мнения: 47
Регистриран на: 23 Яну 2014, 11:18

Re: Отваряне на банкова сметка

Мнениеот blacksnoopy » 16 Фев 2014, 17:54

Аз имам две Виза Електрон в ПИБ и нямам никакви проблеми с paypal.
Аватар
blacksnoopy
 
Мнения: 35
Регистриран на: 04 Яну 2014, 23:25

Re: Отваряне на банкова сметка

Мнениеот marincho » 16 Фев 2014, 19:50

2GOOD написа:
kukazuiko написа: Един голям минус имат - VISA ELECTRON картите им не се приемат в пейпал (няма пълно щастие)



Имам Електрон карта регистрирана в PayPal от много време, продължава да си работи или това важи само за новите карти ?!


И аз плащам с дебитна виза електрон в пейпал.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Отваряне на банкова сметка

Мнениеот ggushterov » 16 Фев 2014, 19:59

И аз плащам с дебитна виза електрон в пейпал.

И аз, и аз :lol: При това от доста време :)
ggushterov
 
Мнения: 320
Регистриран на: 01 Яну 2014, 21:17

Re: Отваряне на банкова сметка

Мнениеот milbor2 » 20 Фев 2014, 17:52

Здравейте, бих искал да попитам в коя банка е най удачно да се открие сметка за превод на изкараното от копаене
Повечето казват че в ПИБ е най добре- няма такси .
Прилагам инфо от сайта им - това ли е което трябва да се гледа при избора на банка
Изображение
приложил съм и друго за интернет банкирането им
Изображение
Изображение
няма такса
Има един проблем обаче за ПИБ.Имам кредитна карта там и понякога се случва да не погасявам вноската навреме, и доколкото знам някои банки има опция при непогасяване търсят друга сметка в банката и ако има наличност автоматично си дърпат сумата.

Другото е че имам направена сметка в ЦКБ със карта ВИЗА и доколкото видях от техния сайт искат 2 евро на таранзакция до 500 евро.
Правилно ли съм разбрал....
Изображение
и интернет банкирането им
Изображение
няма такса

Значи ако правилно съм разбрал в ПИБ е безплатно, а в ЦКБ 2 евро за транзакция до 500 евро.


При искането за плащане към вашата банкова сметка има ли някаква допълнителна опция за този SEPA трансфер.
milbor2
 
Мнения: 149
Регистриран на: 11 Фев 2014, 09:00

Предишна

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, viniamin