Блокиране от Кракен към ОББ

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Блокиране от Кракен към ОББ

Мнениеот izvestniinfo » 27 Яну 2018, 10:32

Една по една бг банките отказват да работят с крипто борси. Решението е регистрация в revolut . Верифицирате се и имате безплатна английска сметка на ваше име с IBAN. Безплатни сепа преводи в цяла европа и 0 месечни такси.
След като парите от борсата стигнат сметката ви в револут , ги пращате към бг сметката си - този път банката няма да забрани превода.
Последна промяна izvestniinfo на 27 Яну 2018, 15:48, променена общо 1 път
izvestniinfo
 
Мнения: 24
Регистриран на: 31 Юли 2017, 23:02

Re: Блокиране от Кракен към ОББ

Мнениеот Mateev » 27 Яну 2018, 11:06

Не е ли прекалено хубаво, за да е вярно?
Не са ли прекалено много безплатните услуги?

Нали знаете, че на този свят безплатно е само сиренцето в капана за мишки ..... :)

Не искам да съм черноглед, но ми е любопитно някой ползвал ли е Revolut, и какви са му отзивите.
Mateev
 
Мнения: 786
Регистриран на: 20 Дек 2017, 09:55

Re: Блокиране от Кракен към ОББ

Мнениеот konqueror » 27 Яну 2018, 11:09

izvestniinfo написа:Една по една бг банките отказват да работят с крипто борси. Решението е регистрация в revolut . Верифицирате се и имате безплатна английска сметка на ваше име с IBAN. Безплатни сепа преводи в цяла европа и 0 месечни такси.
След като парите от борсата стигнат сметката ви в револут , ги пращате към бг сметката си - този път банката няма да забрани превода.


Нямаше ли някакви правила за рефералните линкове? :think:
Аватар
konqueror
 
Мнения: 57
Регистриран на: 30 Дек 2016, 11:18

Re: Блокиране от Кракен към ОББ

Мнениеот dob » 27 Яну 2018, 11:29

konqueror написа:
izvestniinfo написа:Една по една бг банките отказват да работят с крипто борси. Решението е регистрация в revolut . Верифицирате се и имате безплатна английска сметка на ваше име с IBAN. Безплатни сепа преводи в цяла европа и 0 месечни такси.
След като парите от борсата стигнат сметката ви в револут , ги пращате към бг сметката си - този път банката няма да забрани превода.


Нямаше ли някакви правила за рефералните линкове? :think:



Ейй аз го кликнах и пончх рег, как да изчистя сега рефа?
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: Блокиране от Кракен към ОББ

Мнениеот izvestniinfo » 27 Яну 2018, 15:50

Mateev написа:Не е ли прекалено хубаво, за да е вярно?
Не са ли прекалено много безплатните услуги?

Нали знаете, че на този свят безплатно е само сиренцето в капана за мишки ..... :)

Не искам да съм черноглед, но ми е любопитно някой ползвал ли е Revolut, и какви са му отзивите.

Махнах рефа. Аз съм го ползвал както и много други хора - таксите са 0 , а скоро въвеждат да купуваш и продаваш криптовалута директно в апликацията. За жалост нямало начин да се прехвърли към портфейл -тоест или я държиш или продаваш там. Дано в бъдеще го оправят.
Ето тема където е описано всичко - има начин да се зарежда с бг карта с 0 такса както и да се тегли пак с 0.
https://magelanci.com/forums/topic/8075 ... 0-revolut/
izvestniinfo
 
Мнения: 24
Регистриран на: 31 Юли 2017, 23:02

Re: Блокиране от Кракен към ОББ

Мнениеот fena3000 » 31 Яну 2018, 17:49

Много интересна услуга в това Револют. Дали е достатъчно сигурно, явно доста хора го ползват сигурно е?
fena3000
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Яну 2018, 15:22

Re: Блокиране от Кракен към ОББ

Мнениеот izvestniinfo » 01 Фев 2018, 17:27

fena3000 написа:Много интересна услуга в това Револют. Дали е достатъчно сигурно, явно доста хора го ползват сигурно е?

Аз вече получих и физическа карта към сметката си. Беше ми доставена до пощенската кутия , а самата карта беше в много елегантно картонче (трябва да го видите за да разберете) . Нашите банки имат много ама много хляб да ядат.
Освен това скоро револут отключва купуване на криптовалути директно през аппа си, където си следите сметката и картата.
izvestniinfo
 
Мнения: 24
Регистриран на: 31 Юли 2017, 23:02

Re: Блокиране от Кракен към ОББ

Мнениеот fena3000 » 02 Фев 2018, 10:40

Чудесно, вероятно и аз ще си направя регистрация.
fena3000
 
Мнения: 30
Регистриран на: 21 Яну 2018, 15:22

Re: Блокиране от Кракен към ОББ

Мнениеот miner99 » 09 Фев 2018, 10:16

Revolut е хубава платформа. Но не и базплатна. Плащаме си, я с информация за нас, я със следене на телефона. (не можело за таблет :D )
Банковите транфери не можа да се пуска текст (референтен номер към крипто-борсите).
Ако купиш коини в Revolut, не можеш да ги издърпаш в свой портфейл.
...абе все "случайни" събития за тази "безплатна" платформа. Иначе е в пъти по-добра от БГБАНК.олигопол

Сега някой ако ме светне за някой врътка как да си преведа към Кракен без референтния номер?!?... Ще ми направи голяма услуга.

Edit: Оказа се че има бутон за добавяне на референтен. Просто идиотите във форума им са индиянци.
miner99
 
Мнения: 190
Регистриран на: 21 Яну 2018, 04:03

Re: Блокиране от Кракен към ОББ

Мнениеот Authentic » 09 Фев 2018, 12:02

Референтния номер не е ли само за SWIFT?
Authentic
 
Мнения: 30
Регистриран на: 20 Май 2017, 20:18

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, puffyto, UserX1XO, viniamin