Binance.com

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Временно са пуснати регистрациите в Binance

Мнениеот Metamorph » 09 Яну 2018, 12:48

Отваряш гугъл, пишеш "binance" , излиза ти най-отгоре сайта ,но реклама.
Цъкаш на рекламата и ... виж ти, линк към сайта ама реферален :) :) :)
И чий е тоя реферал? Кой печели от рекламата? Шефа им? Е шефа им нали има всичко. От потребителите ли печели? Крънка допълнително?
Metamorph
 
Мнения: 395
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 12:02

Bincane exchange - лични впечатления

Мнениеот mi4en » 10 Яну 2018, 12:26

Здравейте, тъй като доста нашумя въпросната борса реших да споделя и моето мнение. Ползвал съм няколко - Bittrex, Kraken, Poloniex, Liqui i hitBTC(тази силно съветвам да се избягва!). В момента ползвам само Binance и съм доста доволен от услугите им. Имат сравнително богат набор от коинс, редовно листват нови. Транзакциите им са с ниски такси, има и вузможността да се търгува с техния коин (BNB), като там има още отстъпки. Също имат опцията в менюто за депозит/теглене да си провериш натовареността на мрежара на валутата, която искаш да вадиш или депозираш, което е супер, защото можеш да се спасиш от тежки трафици и чакане с дни да си трансфернеш средствата. Не съм имал проблеми с трансфер към личния ми порфейл до този момент, нито забавяне по-голямо от стандартното за потвърждение на транзакцията (последните 2 операции по депозит отнеха 15ина минс всяка)
Като минус може би имат по-високи такси за "уитдроу", но аз не тегля редовно и за последните 2 седмици нямам лично наблюдение над това и не съм и проверявал, така че това е хубаво да си го проверите, ако често вадите или прехвърляте средства извън борсата.
За съпорта също нямам мнение - никога не ми се е налагало да го ползвам :D

Надявам се да съм бил полезен, поздрави :wink:

В момента, въпреки, че на сайта им може и да пише, че е отворена регистрацията може и да не е, заради опита им да ъпгрейднат или каквото там правят за да могат да поемат още юзъри.
mi4en
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Яну 2018, 10:08

Re: Binance.com

Мнениеот kpacuxakepa » 11 Яну 2018, 10:16

Сега е момента за купуване на криптовалути, препоръчвам борсата Binance!
Аватар
kpacuxakepa
 
Мнения: 2
Регистриран на: 09 Дек 2017, 08:29

Re: Binance.com

Мнениеот filchef » 11 Яну 2018, 10:33

kpacuxakepa написа:Отново са пуснати регистрациите в Binance.com (една от най добрите крипто борси), в знак на благодарност за хубавата новина, може да направите регистрацията си през рефералния ми линк: https://www.binance.com/


kpacuxakepa написа:Сега е момента за купуване на криптовалути, препоръчвам борсата Binance!


Предупредих Ви веднъж официално че рефералните линкове са разрешени единствено в Афилиейт програми но вие не се съобразихте с моето предупреждение и нарушихте още едно от правилата на форума - да не се правят промени на това което е коригирал модератор - Бан за 2 седмици при още едно предупреждение получавате бан по IP перманентно.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Binance.com

Мнениеот Mr.Pelovski » 11 Яну 2018, 15:01

Здравейте имам въпрос относно борсата.
Ако вкарам вътре например LTC мога тях да ги обърна в друго алткойни без първо да ги обръщам в BTC ?
Mr.Pelovski
 
Мнения: 16
Регистриран на: 28 Дек 2013, 01:33

Re: Binance.com

Мнениеот filchef » 11 Яну 2018, 15:11

Mr.Pelovski написа:Здравейте имам въпрос относно борсата.
Ако вкарам вътре например LTC мога тях да ги обърна в друго алткойни без първо да ги обръщам в BTC ?

И през тетер можеш да ги обърнеш - директно нямат крос курсове но мисля че фее-то им за трейдинг не са големи особено ако си купиш от техния токен ти удържат феето на 50% дискаунт и то в техен токен преизчислен по моментния курс на токена.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49


Re: Binance.com

Мнениеот vape » 12 Яну 2018, 12:52

Според мен Binance не е цвете за мирисане, щавят клиентите си както си искат.
Та регистрирам се аз и започвам да пазарувам най различни валути в които виждам потенциал в кратки срокове, да кажем за ден. На 20 вида шиткойни вкарвам по 20$ общо 400$
Целта ми е 10% покачване и продаване. Поглеждам привечер как са се развили нещата и забелязах около 7-8 от валутите, че отговарят на моите критерии за продажба.
Започнах да пускам ордерите за продажба и какво да видя :D Binance нямат десетична запетая и няма как да продам всичко от дадена валута. XRP, SUB,IOTA и т.н.
За пример давам IOTA, купувам 7бр, на 3.20$ за общо 22.40$ и на 3.50$ решавам да продам, като печалбата ми е 2.24$ Да но при покупката комисионната не са я взели от валутата с която пазарувам, в случая Bitcoin, а от купената IOTA.
И така аз разполагам със 6.99800000 IOTA. Както казах запетая липсва и мога да продам само цели числа, демек в моя случай 6 IOTA които по курса 3.50$ правят общо 21$. И така купуваш си за 22.40$, валутата се покачва с 10% и би трябвало да вземеш 24,64, но реално взимаш 21$ -
Печалбата -1.40$!!! Ай Чистито :D
остатакът от .99800000 IOTA остава заключен, но това са си приблизително 3.50$.
Уж са твои но не можеш да оперираш с тях, и така като ги умножим по 20 валути които използвах, заключени ми се оказаха около 40.00$. Ами ако бях купил много повече различни валути накъде отиваме питам аз?
От 4-те милиона потребители на Binance представяте ли си колко заключени пари остават и много от притежателите им ще ги зарежат там без да правят опити да си извадят по голямата част от тях.
Ще кажете ти играеш на дребно и затова е така, вкарай 10 пъти повече и няма да ти прави впечатление някакви 40 $.
Да но аз и на много други хора няма да им се рискува да държат 4000$ в която и да е борса дългосрочно, защото има много примери от не далечното минало за гръмнали борси.
До тук добре, ще кажете изтегли си ги всичките на твой портфейл и няма да са ти заключени.
Да, ама не, за пример давам отново IOTA. Отивам аз да си ги изтегля всичките 6.99800000 IOTA във мои портфейл и отново Ай чистито :D Транзакцията не може да се осъществи, минимумът за изтегляне е 50 IOTA демек 175$.
А сега на къде, усещам че влизам в много лош филм.
За да си изтегля всички заключени баланси на шиткойни трябва да си направя портфейли за всеки един по отделно, и да се заиграя със сериозна сума пари, което няма да го направя и не ми се инвестира толкова време, така че оставям подарък на Binance 40$ от мен :D

Всичко това го написах с цел да предпазя хората, който тепърва навлиза в света на криптовалутите, и да знаят че всички борси си имат някакви тънкости които не са в плюс на клиентите им.
vape
 
Мнения: 21
Регистриран на: 22 Авг 2017, 09:43

Re: Binance.com

Мнениеот jamiemirror » 12 Яну 2018, 15:30

Хайде холан, чак толкова на дребно че и опити за скалпинг и дейтрейд - не се оплаквай.
Нищо и няма на борсата, поведението и е абсолютно адекватно в случая!
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Binance.com

Мнениеот filchef » 12 Яну 2018, 17:19

Ми купи си от техния токен BNB и таксите ти ще ти намалеят на половина и ще бъдат удържани не от валутата която купуваш или продаваш а от техния токен по крос курса.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Следваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, filchef, ionicle, Kartoff, viniamin