Binance.com

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Binance.com

Мнениеот vape » 12 Яну 2018, 17:33

jamiemirror написа:Хайде холан, чак толкова на дребно че и опити за скалпинг и дейтрейд - не се оплаквай.
Нищо и няма на борсата, поведението и е абсолютно адекватно в случая!
.
Да поведението и е адекватно според теб и други които рискуват на едро, но има хора цял ден превиват гръб с лопатата за да вземат 40$ надница, и защо пък трябва Binance да ги клати по тънката лайсна. Хайде виж Poloniex там го няма този проблем, но пък портфолиото от хитови криптовалути е по бедно.
vape
 
Мнения: 21
Регистриран на: 22 Авг 2017, 09:43

Re: Binance.com

Мнениеот jamiemirror » 12 Яну 2018, 17:40

Аз не рискувам на едро. Скалпингът обаче и кокошкарството не са трейдинг, а хазарт и само пречат на всички. Никой не ги клати такива, те сами се клатят като очакват всичко да им е безплатно. Същите проценти и такси ги плащат и останалите, а и борси много - ама с различни опции :)
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Binance.com

Мнениеот vape » 12 Яну 2018, 18:11

filchef написа:Ми купи си от техния токен BNB и таксите ти ще ти намалеят на половина и ще бъдат удържани не от валутата която купуваш или продаваш а от техния токен по крос курса.


filchef благодаря ти че разясни случая и ще мога да си дръпна 40-те$ :clap: Преди малко пробвах и купих от техният токен BNB, та при него запетаята работи, макар да може само 2 цифри след нея да се ползват. Оставили са хората вариант и за такива като мен с по малки възможности. Честно много им бях ядосан :D
vape
 
Мнения: 21
Регистриран на: 22 Авг 2017, 09:43

Re: Binance.com

Мнениеот filchef » 12 Яну 2018, 18:25

vape написа:
filchef написа:Ми купи си от техния токен BNB и таксите ти ще ти намалеят на половина и ще бъдат удържани не от валутата която купуваш или продаваш а от техния токен по крос курса.


filchef благодаря ти че разясни случая и ще мога да си дръпна 40-те$ :clap: Преди малко пробвах и купих от техният токен BNB, та при него запетаята работи, макар да може само 2 цифри след нея да се ползват. Оставили са хората вариант и за такива като мен с по малки възможности. Честно много им бях ядосан :D


Той техния токен се очаква и да расте щото те са заявили ,че периодически ще изгарят определена сума токени и първото изгаряне ще е на 31 януари провери си в настройките на акаунта дали си отбелязал да се ползва BNB за изплащане на фее - то по дефаулт е така но за всеки случай.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2264
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Binance.com

Мнениеот DX802 » 12 Яну 2018, 21:41

vape написа:Според мен Binance не е цвете за мирисане, щавят клиентите си както си искат.
Та регистрирам се аз и започвам да пазарувам най различни валути в които виждам потенциал в кратки срокове, да кажем за ден. На 20 вида шиткойни вкарвам по 20$ общо 400$
Целта ми е 10% покачване и продаване. Поглеждам привечер как са се развили нещата и забелязах около 7-8 от валутите, че отговарят на моите критерии за продажба.
Започнах да пускам ордерите за продажба и какво да видя :D Binance нямат десетична запетая и няма как да продам всичко от дадена валута. XRP, SUB,IOTA и т.н.
За пример давам IOTA, купувам 7бр, на 3.20$ за общо 22.40$ и на 3.50$ решавам да продам, като печалбата ми е 2.24$ Да но при покупката комисионната не са я взели от валутата с която пазарувам, в случая Bitcoin, а от купената IOTA.
И така аз разполагам със 6.99800000 IOTA. Както казах запетая липсва и мога да продам само цели числа, демек в моя случай 6 IOTA които по курса 3.50$ правят общо 21$. И така купуваш си за 22.40$, валутата се покачва с 10% и би трябвало да вземеш 24,64, но реално взимаш 21$ -
Печалбата -1.40$!!! Ай Чистито :D
остатакът от .99800000 IOTA остава заключен, но това са си приблизително 3.50$.
Уж са твои но не можеш да оперираш с тях, и така като ги умножим по 20 валути които използвах, заключени ми се оказаха около 40.00$. Ами ако бях купил много повече различни валути накъде отиваме питам аз?
От 4-те милиона потребители на Binance представяте ли си колко заключени пари остават и много от притежателите им ще ги зарежат там без да правят опити да си извадят по голямата част от тях.
Ще кажете ти играеш на дребно и затова е така, вкарай 10 пъти повече и няма да ти прави впечатление някакви 40 $.
Да но аз и на много други хора няма да им се рискува да държат 4000$ в която и да е борса дългосрочно, защото има много примери от не далечното минало за гръмнали борси.
До тук добре, ще кажете изтегли си ги всичките на твой портфейл и няма да са ти заключени.
Да, ама не, за пример давам отново IOTA. Отивам аз да си ги изтегля всичките 6.99800000 IOTA във мои портфейл и отново Ай чистито :D Транзакцията не може да се осъществи, минимумът за изтегляне е 50 IOTA демек 175$.
А сега на къде, усещам че влизам в много лош филм.
За да си изтегля всички заключени баланси на шиткойни трябва да си направя портфейли за всеки един по отделно, и да се заиграя със сериозна сума пари, което няма да го направя и не ми се инвестира толкова време, така че оставям подарък на Binance 40$ от мен :D

Всичко това го написах с цел да предпазя хората, който тепърва навлиза в света на криптовалутите, и да знаят че всички борси си имат някакви тънкости които не са в плюс на клиентите им.


Така е, само цели числа се продават или прехвърлят към портфейли. Но пък има монети , които докато се появят в Кракен си изтървал X800 ;)
А и след време може и да вкарат опция да се продава 0.5 от даден токен, само времето ще покаже.

10% печалба е доста малка и безсмислена при малки суми, защото таксите по трейдинг и теглене на парите към друга борса, а след това от 2-рата борса към лв ще ти излязат 3 пъти отгоре на вложеното :D :D Общо взето или играеш на едро или ползваш по-малките борси, например cryptopia също имат доста койни , има и много други малки борси. Ето страница с таксите за теглене, има и още много друго инфо за борсата :
https://support.binance.com/hc/en-us/ar ... on-Binance
DX802
 
Мнения: 5
Регистриран на: 08 Дек 2017, 08:56

Re: Binance.com

Мнениеот cryptobg » 15 Яну 2018, 21:02

Променяй ръчно "," (запетаята) с '.' (десетична точка) и в цената и количеството. Тогава всичко е ок и може да продадеш или купиш нужното количество койни без проблем.
cryptobg
 
Мнения: 5
Регистриран на: 15 Яну 2018, 20:47

Re: Binance.com

Мнениеот mybabybook » 17 Яну 2018, 14:11

Току-що се регистрирах. Има ли нужда да минавам някаква верификация, понеже виждам, че съм на ниво 1, т.е. мога да тегля до 2БТЦ на ден, което е супер много за моите нужди :)
Също така, за верификацията и трите снимки ли трябва да се качат- на корицата на паспорта, на страницата със снимката и селфи с паспорта?
mybabybook
 
Мнения: 45
Регистриран на: 03 Ное 2017, 12:54

Re: Binance.com

Мнениеот cryptobg » 18 Яну 2018, 10:43

Ако с ти достатъчни 2BTC няма нужда да се верифицираш за ниво 2. Иначе да и трите снимки, двете страни на лична карта и селфи с нея с надпис Binance и моментна дата на листче прикрепено към нея.

filchef написа: :text-banplz:
Колега току що получихте Бан за 2 седмици за повторно поставяне на рефералния си линк в подписа с което нарушихте 2 от правилата на форума точка 2.6 и точка 11.
cryptobg
 
Мнения: 5
Регистриран на: 15 Яну 2018, 20:47

Re: Binance.com

Мнениеот cerebration » 23 Фев 2018, 22:59

Някой имал ли е някаква комуникация със support-a на Binance да каже как са, че се колебая дали да разчитам на тях?
cerebration
 
Мнения: 19
Регистриран на: 21 Фев 2018, 11:13

Re: Binance.com

Мнениеот bubu » 01 Мар 2018, 15:11

Заради пробвата си направих акаунт и вкарах минимална сума. Направих си защита на профила със гугъл удостоверител, но това със снимките задължително ли е? Търгувах два дни и днес не мога да си влезна в профила. Някакви идеи защо се е получило така ? Имам чувството че изгорях и повече няма да си влезна във акаунта.
bubu
 
Мнения: 1
Регистриран на: 01 Мар 2018, 15:07

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin