Алткоини за лонг терм HODL

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Алткоини за лонг терм HODL

Мнениеот ActionMode » 09 Фев 2020, 00:26

Да съживя малко тази хубава тема.
Лайта - очевидно има хляб в него, особено след халвинга.
И нещо, което е с висок риск, но тръгне ли FOMO-то и влизат ли свежи пари, според мен ще изригне - Bitcoin gold. Тук логиката ми е, че лаиците ще гледат all time high, за да хванат влака на алт сезона и масово ще се подведат. В момента от първите сто алта, това сигурно е най-обезценилият се. Отделно много хора ще помислят че купуват биткойн, заради името :)
ActionMode
 
Мнения: 103
Регистриран на: 13 Юни 2019, 23:30

Re: Алткоини за лонг терм HODL

Мнениеот JustHODLING » 18 Фев 2020, 12:17

AnguelArk написа:По мое мнение(с което не задължавам никого) следващата валута която от топ50 ще влезе в топ 10 до края на настоящата година е ARK.Вече от над месец проучвам концепцията,екипа и плана за развитие.Лично за себе си не виждам нищо по-добро в настоящия момент.Цена в момента 6.5 долара.Моите спестявания са в ARK и ще засложа на минимум година преди да продам.(до края на 2018г песимистичната прогноза е 50 долара).Но има и нещо друго всеки месец получавам по 5 арка допълнително,защото съм гласувал за делегат,което е пасивен доход от 11.4 процента допълнително на година освен разликата в цената,а за гласуването не копая и не правя нищо просто от портфейла си избирам делегат,който да извършва заверката на транзакциите.Прегледайте за какво става въпрос много е интересно.


Дано не си разочарован от текущата цена :(
JustHODLING
 
Мнения: 7
Регистриран на: 22 Юли 2019, 14:55

Re: Алткоини за лонг терм HODL

Мнениеот ActionMode » 05 Юли 2020, 03:22

Оф, забравил съм да пиша тук - VeChain, Link, евентуално Tezos, но не съм много сигурен за него
ActionMode
 
Мнения: 103
Регистриран на: 13 Юни 2019, 23:30

Re: Алткоини за лонг терм HODL

Мнениеот ixch » 02 Окт 2020, 22:19

Polkadot! Също и DeFi ще следващия бум, ето няколко добри: LEND (AAVE), SNX, REN, UNI
ixch
 
Мнения: 199
Регистриран на: 07 Апр 2014, 13:20

Предишна

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Sando_83, Spenchoni, viniamin