Алткоини за лонг терм HODL

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Алткоини за лонг терм HODL

Мнениеот filchef » 09 Яну 2018, 21:06

Тая тема я откривам за коментари и вашите очаквания кои алткоини имат потенциал за лонг терм HODL.
За сега аз не държа никакви алтернативки дългосрочно но знае ли човек ако видя някакъв потенциал в някоя може да я холдвам известно време.Да я има темата пък някой може да пише какви алтернативки държи.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Алткоини за лонг терм HODL

Мнениеот Mr.Pelovski » 10 Яну 2018, 09:50

Според мен алткоините които си заслужават за лонг терм Холд са : LTC, ETH, DASH, XMR .
Според мен обаче PUMP and DUMP е друга бира, много рисковано но и много печелившо, ако знаеш какво правиш
Mr.Pelovski
 
Мнения: 16
Регистриран на: 28 Дек 2013, 01:33

Re: Алткоини за лонг терм HODL

Мнениеот mi4en » 10 Яну 2018, 10:15

Здравейте, отскоро реших да почна да се занимавам и да вкарам малко пари в крипто. Аз лично за ХОДЛ заложих на APPC and Stellar. Мнението не е базирано на някакви финансови проучвания или нещо такова, просто ми харесва идеята на технологията на тези коинс. Stellar падна като цена, APPC в момента е доста ново и динамично, но идеята на HODL e лонг търм, така че каквото и да изберете не се панирайте, ако има спадове, just HODL xD
mi4en
 
Мнения: 2
Регистриран на: 10 Яну 2018, 10:08

Re: Алткоини за лонг терм HODL

Мнениеот lz1nud » 10 Яну 2018, 15:44

Electroneum, Tron, Cardano . За момента имам само от 1-вата валута, поради липса на средства да купя и от другите.
Аватар
lz1nud
 
Мнения: 26
Регистриран на: 31 Май 2017, 19:09

Re: Алткоини за лонг терм HODL

Мнениеот ixch » 11 Яну 2018, 01:27

Освен LTC, ETH, DASH и XMR, всичко друго е супер рисково дори за средносрочно ходл-ване. Евентуално изключение може да се обърне внимание и на BCN, XLM и DOGE :D От новите само Cardano и IOTA ми мясат на стабилни..

Като цяло BTC е достатъчно волатилен, но се води reserve currency в целия крипто, а LTC пък се води reserve бекъп за алтовете :) ETH изобщо не ги конкурира и се допълват, а DASH и Монеро запълват нишата от необходима анонимност и са доказали се във времето, DASH (преди DarkCoin) е най-старата алтернативка в топ 20 след LTC, а Монеро е най-голямата за отлична анонимност.
ixch
 
Мнения: 199
Регистриран на: 07 Апр 2014, 13:20

Re: Алткоини за лонг терм HODL

Мнениеот mybabybook » 11 Яну 2018, 10:59

ixch написа:Евентуално изключение може да се обърне внимание и на BCN, XLM и DOGE :D От новите само Cardano и IOTA ми мясат на стабилни..


Точно вчера четох няколко западнй статии, и навсякъде пишеше, че хората инвестирали в dogecoin ще загубят. Дори създателят им се бил притеснил от покачването на цената на валутата. Иначе и на ен ми е инрересно какво мислят и другите за бъдещето на тази валута.
mybabybook
 
Мнения: 45
Регистриран на: 03 Ное 2017, 12:54

Re: Алткоини за лонг терм HODL

Мнениеот filchef » 11 Яну 2018, 11:24

mybabybook написа:Точно вчера четох няколко западнй статии, и навсякъде пишеше, че хората инвестирали в dogecoin ще загубят. Дори създателят им се бил притеснил от покачването на цената на валутата. Иначе и на ен ми е инрересно какво мислят и другите за бъдещето на тази валута.

Ако настанат мечи времена цената ще падне до 3-4 сатошита както беше навремето - вижте историческата графика - сега го купуват FOMO защото е ефтин в долари но при дожето има голяма инфлация - демек производство щото се копае с Асици.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Алткоини за лонг терм HODL

Мнениеот ixch » 11 Яну 2018, 12:11

То в момента всички криптовалути са надценени и то с много.. най-добре е да се инвестира като са в дъното, а повечето са в рекорд..
ixch
 
Мнения: 199
Регистриран на: 07 Апр 2014, 13:20

Re: Алткоини за лонг терм HODL

Мнениеот val1900 » 11 Яну 2018, 12:23

BTC- 45%
LTC-25%
BCH-10%
DASH- 10%
XMR-3%
други 7%
За мен е много важна степента на доверие и затова слагам %. Разни глупави койни човек не може (не е разумно) да рискува с голям %
Благодарности само в LTC на: MSiMXjGLJW2vBfNb3XVmVbo7Qds6TEDJop
val1900
ПроФесор
 
Мнения: 663
Регистриран на: 16 Авг 2014, 11:03

Re: Алткоини за лонг терм HODL

Мнениеот emmobg » 14 Яну 2018, 11:24

val1900 написа:BTC- 45%
LTC-25%
BCH-10%
DASH- 10%
XMR-3%
други 7%
За мен е много важна степента на доверие и затова слагам %. Разни глупави койни човек не може (не е разумно) да рискува с голям %

Предвид цените на придобиване(ако ще се купува сега)
BTC- 30%
DASH- 30%
LTC-20%
BCH-15%
други(BTS,BAY,VIA.. XTZ?)-5%
emmobg
 

Следваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], gorgar, ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin