Coinbase - купуване с карта

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Coinbase - купуване с карта

Мнениеот Красимир » 23 Дек 2017, 23:55

Здравейте,
от два дни се опитвам да купя малко биткойни с 3D MasterCard издадена от ДСК. Всички транзакции досега са отхвърлени. От coinbase пращата автоматичен mail в който твърдят:
...............When we attempted to process this transaction it was canceled by your bank..............
Оператора в ДСК не ми дава много адекватен отговор, единствено ми казва че при тях е пристигнала транзакция за валидиране на адрес :? и да опитам отново (аз вече бях пробвал няколко пъти).
Някой сблъсквал ли се е с нещо подобно.?
Красимир
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Дек 2017, 23:42

Re: Coinbase - купуване с карта

Мнениеот bisser66 » 24 Дек 2017, 11:57

Виж прочети малко тук :https://bitcoinbg.eu/forum/viewtopic.php?f=22&t=5111
Повечето банки (да не кажа всички Бг банки) не правят трансфери към борси.... пълна идиотщина...
bisser66
 
Мнения: 25
Регистриран на: 04 Май 2017, 07:55

Re: Coinbase - купуване с карта

Мнениеот Красимир » 24 Дек 2017, 20:22

Абсолютно същото се получава и при опит за закупуване от blockchain с ДСК карта. Излиза следното съобщение :
Authentication to SecureCode was unsuccessful. Please contact your card provider for assistance, or try another card.

Поне да си признаят че режат редиректването към страницата с 3D паролата, а не да вдигат рамене и да ме съветват по късно да опитам пак :x
Красимир
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Дек 2017, 23:42

Re: Coinbase - купуване с карта

Мнениеот btc2usd » 24 Дек 2017, 22:17

Аз също имам карта на ДСК с 3д парола, виза електрон.
Пробвах да купя от bitstamp понеже само там имам верифициран акаунт и няма проблем с плащането.
Лошоото е че има 5% такса. Но си минава транзакцията и парите идват веднага в битстамп акаунта.
btc2usd
 
Мнения: 12
Регистриран на: 12 Юни 2017, 22:12


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], ionicle, jamesdavidso, qbadabaduuu, Sando_83, Spenchoni, viniamin