Европейски банки които предлагат онлайн банкиране

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Европейски банки които предлагат онлайн банкиране

Мнениеот MVetov » 07 Фев 2018, 18:14

Колеги някой превеждал ли е пари от револта към кракена? В револта ми дава че са изпратени, но още не са се появили в кракена....
MVetov
 
Мнения: 59
Регистриран на: 07 Яну 2018, 17:50

Re: Европейски банки които предлагат онлайн банкиране

Мнениеот MVetov » 08 Фев 2018, 11:19

MVetov написа:Колеги някой превеждал ли е пари от револта към кракена? В револта ми дава че са изпратени, но още не са се появили в кракена....

Получих превода, за информация на колегите някъде около 12 часа се забави :)
MVetov
 
Мнения: 59
Регистриран на: 07 Яну 2018, 17:50

Re: Европейски банки които предлагат онлайн банкиране

Мнениеот Playman77 » 15 Фев 2018, 00:14

Колеги, имам акаунт в мистертанго ама ми иска 0,5 процента превод към кракен или минимум 50 евро, което е скандално.

Кажете ми с две думи ситуацията с тази revolu английската каква е, директо към нея от БГ банка може ли да се направи СЕПА превод?

И после от нея към кракена има ли такси и какви са?
Playman77
 
Мнения: 5
Регистриран на: 15 Фев 2018, 00:09

Re: Европейски банки които предлагат онлайн банкиране

Мнениеот marincho » 17 Фев 2018, 20:29

Playman77 написа:Колеги, имам акаунт в мистертанго ама ми иска 0,5 процента превод към кракен или минимум 50 евро, което е скандално.

Кажете ми с две думи ситуацията с тази revolu английската каква е, директо към нея от БГ банка може ли да се направи СЕПА превод?

И после от нея към кракена има ли такси и какви са?


Превода се прави с дебитна карта, получават се веднага парите, като ПОС плащане е. С кредитна карта имаше някакъв процент такса, май. Няма никаква SEPA.
От Revolut преводите са безплатни, през уикендите има такса превалутиране, ако изпращате валута различна от тази на акаунта ви.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Европейски банки които предлагат онлайн банкиране

Мнениеот filchef » 24 Мар 2018, 00:04

Едно доста полезно сайтче което е събрало информация за пътищата на превод от и към български банки и криптоборси

http://banki.link/
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2245
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Европейски банки които предлагат онлайн банкиране

Мнениеот sevdalin » 24 Мар 2018, 17:46

Здравейте

Някой да е правил СЕПА превод от мистертанго към кракен? Не знам как да кача скр шот, но в общи линии ми излизат 3 полета, 2 от които са сума за пращане, и основание за плащане. Единственото поле в кеото мога да сложа IBAN, е "recipient address", т.е адрес на получателя и след като въведа да речем IBAN на кракен за евро, ми излизат още 2 полета - BIC код и име на получателя. Попълня ли и тези, мога да натисна единствено "send money", т.е пращам парите. Никъде не посочвам всички данни на Кракен, както и моя референтен номер ( за да знаят кракен, че това е моя транзакция), никъде не мога да посоча, че става дума за СЕПА превод, а не за суифт. И накрая ми споменава, че минималната такса ще е 50 евро, нали уж търся безплатен превод???? Моля, някой който е превеждал оттам да помогне, наистина ще съм благодарен.

Поздрави
Севдалин
sevdalin
 
Мнения: 11
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:09

Re: Европейски банки които предлагат онлайн банкиране

Мнениеот bradli » 25 Мар 2018, 18:09

sevdalin написа:Здравейте

Някой да е правил СЕПА превод от мистертанго към кракен? Не знам как да кача скр шот, но в общи линии ми излизат 3 полета, 2 от които са сума за пращане, и основание за плащане. Единственото поле в кеото мога да сложа IBAN, е "recipient address", т.е адрес на получателя и след като въведа да речем IBAN на кракен за евро, ми излизат още 2 полета - BIC код и име на получателя. Попълня ли и тези, мога да натисна единствено "send money", т.е пращам парите. Никъде не посочвам всички данни на Кракен, както и моя референтен номер ( за да знаят кракен, че това е моя транзакция), никъде не мога да посоча, че става дума за СЕПА превод, а не за суифт. И накрая ми споменава, че минималната такса ще е 50 евро, нали уж търся безплатен превод???? Моля, някой който е превеждал оттам да помогне, наистина ще съм благодарен.

Поздрави
Севдалин

Сметките на Кракен за сепа и суифт са различни.
Мистъртанго по това се ориентира, няма опция за отметка.
Когато даваш на депозит в Кракен, избираш Fidorbank(sepa).
http://prntscr.com/iw4pl1
на recepient name: Kraken, Payward Ltd
recipient iban number: DE31 7002 2200 0071 7885 12
спазвай разстоянието между цифрите
слагаш сумата
на descibe payment твоят индефикационен номер(xxxx xxxx kraken.com), за да те разпознае кракена. IMPORTANT: This code identifies your deposit with your account. Include this code including "kraken.com" when submitting the wire transfer
Пусни за проба само 5 евра, за да си сигурен.
На мен пробния депозит ми го задържаха и искаха допълнително да правя снимка на лична карта + ръчно написан текст дата и подпис.
Unfortunately due to an increased risk of fraudulent transactions, deposits from your bank can only be accepted once you have submitted an ID confirmation photo.

Please see this support article for the ID confirmation photo requirements: https://support.kraken.com/hc/en-us/articles/204061056. Please make sure the ID used in your photo is the same one which you have uploaded to Kraken separately.

Instructions for uploading your ID confirmation photo are available in your account under the Tier 3 tab on your 'Get Verified' page. Please contact us for further assistance if you encounter any trouble at all. We apologize for the inconvenience, but this is something we must require to help prevent fraud in the banking system.

Please let us know when you submit the ID confirmation photo so that we can verify it quickly and release your deposit. We can refund your deposit if you choose not to upload the ID confirmation photo, however you should be aware that future deposits to this account will also be placed on hold and we will be unable to credit them until you have completed this verification step. Thanks for your patience.


Best Regards
Chinh
Kraken Client Engagement Team

След, което го освободиха
bradli
 
Мнения: 239
Регистриран на: 21 Окт 2014, 10:29

Re: Европейски банки които предлагат онлайн банкиране

Мнениеот filchef » 30 Окт 2019, 12:14

MisterTango, UAB fined €245 thousand for non-compliance with AML requirements

Става опасно да се ползва вече тая банка защото може да бъде отнет лиценза и.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2245
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

Re: Европейски банки които предлагат онлайн банкиране

Мнениеот Zlatan2k17 » 06 Ное 2019, 13:47

Няма да им взимат лиценза на МТ, засега са глобени. Отново...
И е сменено ръководството. Имат нова шевка, за която се носят слухове че не е криптофрендли. Възможно е да смени курса, политиката...
Zlatan2k17
 
Мнения: 56
Регистриран на: 14 Дек 2017, 10:17

Re: Европейски банки които предлагат онлайн банкиране

Мнениеот BtcWorld » 07 Ное 2019, 11:03

Някой да знае дали Револют работят с Битстамп? И да е имал някой проблем с превод към борса директно фиат от револют. Гледам зачестяват проблемите с револют и им замразяват акаунтите? Някой да има алтернативи?
BtcWorld
 
Мнения: 14
Регистриран на: 05 Юни 2018, 14:37

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Bing [Bot], Google [Bot], gorgar, ionicle, jamesdavidso, Spenchoni, svetlim, viniamin