забавени депозити от Poloniex

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

забавени депозити от Poloniex

Мнениеот martin » 17 Юни 2017, 12:08

Първоначално ми превеждаха на 1 ЕТС, после започнаха на 2 ЕТС, вече имам 4 ЕТC от nanopool са пуснали транзакцията но в Poloniex няма нищо. Същия проблем го имам с едни 0,20 ETH от преди почти 2 седмици вече, тогава писах на съпорта на Poloniex, но все още нямам отговор и пише че запитването ми е в процес на обработка.
Как определят на колко ETC или ЕТH да ми направят депозита ? Някой друг от колегите има ли същия проблем ? В други борси така ли е и коя най - надеждна борса?

Благодаря предварително.
Търсих тема във форума, която да ми отговори на въпросите, но не намерих затова пускам нова.
martin
 
Мнения: 26
Регистриран на: 17 Юни 2017, 11:52

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот dedmaroz » 17 Юни 2017, 12:24

-
Последна промяна dedmaroz на 07 Юли 2017, 00:50, променена общо 2 пъти
dedmaroz
 
Мнения: 178
Регистриран на: 25 Дек 2013, 08:53

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот martin » 17 Юни 2017, 12:30

На тебе поне са ти отговорили :D Еми значи чакаме да си оправят проблема
martin
 
Мнения: 26
Регистриран на: 17 Юни 2017, 11:52

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот dedmaroz » 17 Юни 2017, 12:32

-
Последна промяна dedmaroz на 07 Юли 2017, 00:50, променена общо 2 пъти
dedmaroz
 
Мнения: 178
Регистриран на: 25 Дек 2013, 08:53

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот martin » 17 Юни 2017, 12:38

dedmaroz написа:Мисля вече 1 месец се храним по мейли. Тези тикети са неефективни. Успях вече всичко да изчистя оттам. Имам някъде около 1,5% останало там само и само да продължавам да ги храня.


И сега в коя борса си ?
martin
 
Мнения: 26
Регистриран на: 17 Юни 2017, 11:52

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот johnkill » 17 Юни 2017, 12:55

martin написа:... Същия проблем го имам с едни 0,20 ETH от преди почти 2 седмици вече, тогава писах на съпорта на Poloniex, но все още нямам отговор и пише че запитването ми е в процес на обработка.
Как определят на колко ETC или ЕТH да ми направят депозита ? Някой друг от колегите има ли същия проблем ? В други борси така ли е и коя най - надеждна борса? ....


Едно време под 1 ЕТХ не ги показваше ако пратиш вече можеш и по-малко ли ???
johnkill
 
Мнения: 411
Регистриран на: 24 Ное 2015, 13:23
Местоположение: Burgas

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот dark-thirty » 17 Юни 2017, 12:57

martin написа:Същия проблем го имам с едни 0,20 ETH от преди почти 2 седмици вече, тогава писах на съпорта на Poloniex, но все още нямам отговор и пише че запитването ми е в процес на обработка.
Как определят на колко ETC или ЕТH да ми направят депозита ? Някой друг от колегите има ли същия проблем ? В други борси така ли е и коя най - надеждна борса?

Благодаря предварително.
Търсих тема във форума, която да ми отговори на въпросите, но не намерих затова пускам нова.


Специално за ETH ще ти го пуснат чак когато сумата стане над 1.00:
Some currencies have a minimum amount for deposits, this amount is written at the deposit page under each currency deposit address.
If you send less than the minimum by mistake, you can simply send more until the balance of the deposit address is above the minimum, you can use a block explorer to track the address balance, simply search for your Poloniex deposit address on the block explorer to check exactly how much you already have at your deposit address and how much you still need to send.
Please mind the network fee when making the transaction, 1 ETH after the network fee will be .99 ETH, if the minimum limit is 1 ETH the .99 ETH will not credit until more ETH is sent. This apply to all coins with a minimum deposit limit.
Once the deposit address is funded with enough balance the whole amount will be automatically credited to your Poloniex account.
#cryptoanarchy
Аватар
dark-thirty
 
Мнения: 105
Регистриран на: 10 Апр 2015, 17:49

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот martin » 17 Юни 2017, 13:00

johnkill написа:
Едно време под 1 ЕТХ не ги показваше ако пратиш вече можеш и по-малко ли ???


Еми не знам объркан съм от nanopool са пуснали транзакция на 0,20 ETH но не съм ги получил в Poloniex на един мой познат са му превели на 0,60 ЕТH
martin
 
Мнения: 26
Регистриран на: 17 Юни 2017, 11:52

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот martin » 17 Юни 2017, 13:07

dark-thirty написа:Специално за ETH ще ти го пуснат чак когато сумата стане над 1.00:
Some currencies have a minimum amount for deposits, this amount is written at the deposit page under each currency deposit address.
If you send less than the minimum by mistake, you can simply send more until the balance of the deposit address is above the minimum, you can use a block explorer to track the address balance, simply search for your Poloniex deposit address on the block explorer to check exactly how much you already have at your deposit address and how much you still need to send.
Please mind the network fee when making the transaction, 1 ETH after the network fee will be .99 ETH, if the minimum limit is 1 ETH the .99 ETH will not credit until more ETH is sent. This apply to all coins with a minimum deposit limit.
Once the deposit address is funded with enough balance the whole amount will be automatically credited to your Poloniex account.


Добре за ETH да приемем че е така аз не съм достигнал 1 ETH, ама с ETC какво става като там минимума е 1 ETC аз имам 4 чакащи
martin
 
Мнения: 26
Регистриран на: 17 Юни 2017, 11:52

Re: забавени депозити от Poloniex

Мнениеот dedmaroz » 22 Юни 2017, 09:06

-
Последна промяна dedmaroz на 07 Юли 2017, 00:50, променена общо 2 пъти
dedmaroz
 
Мнения: 178
Регистриран на: 25 Дек 2013, 08:53

Следваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, shulio, Spenchoni