xChange.bg

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: xChange.bg

Мнениеот Veronika » 27 Юни 2017, 15:13

Здравейте :)
Тъй като доста четох напоследък, след първото потвърждение не е възможно "двойно изпращане" на сумата изпратена вече към първия адрес тъй като има потвърждение от мрежата.
До колкото съм запозната всеки занимаващ се с биткойн е доста нетърпелив не само относно самите потвърждения но и за сумите който получава при продажба.
Въпреки Вашите правила, мисля че те могат да се олекотят в полза и на потребителя/продавача без това да застрашава вашата сигурност.
Поздрави
Veronika
 
Мнения: 10
Регистриран на: 23 Юни 2017, 02:59

Re: xChange.bg

Мнениеот Petya » 14 Юли 2017, 09:39

Здравейте, Вероника,

Искам пак да наблегна върху това, че сумата, която клиентите на www.xchange.bg получават, е спрямо курса към момента, в който изпратят Биткойна, така че броят потвърждения не влияе върху това.

Все пак ще го обсъдим с колегите. Наистина благодаря за мнението, тъй като искаме да сме максимално полезни.

Поздрави,
Петя
Petya
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Май 2017, 09:38

Re: xChange.bg

Мнениеот Petya » 03 Авг 2017, 22:16

Здравейте,

Ако някой иска да си закупи Bitcoin Cash, вече може да го направи и през www.xChange.bg. Ето и подробна информация: https://www.xchange.bg/bg/novini/novo-t ... iptovaluti. Работим по интеграцията на Етериум и се надяваме в най-скоро време да можете да си купувате през автоматизираната система както Биткойн.

Ако имате въпроси, съм насреща!

Поздрави,
Петя
Petya
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Май 2017, 09:38

Re: xChange.bg

Мнениеот Petya » 10 Авг 2017, 00:58

Сега да се чувствам виновна за годините ми ли? И като съм толкова безразлична, трябваше ли да ме проверяваш, че и да продължаваш с това?

Отнема по-малко от минута да се изпрати Биткойн-а. Колкото и да е волатилна цената, разликата е нищожна, ако въобще я има... В крайна сметка вие си вършете работата, както желаете, ние ще си я вършим, както ние смятаме за най-удачно за клиентите ни. Който иска, нека да ни пробва, а който има въпроси, съм насреща :)

Честно казано не желая да се занимавам повече с това, имам по-важни неща за вършене. Успех!
Petya
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Май 2017, 09:38

Re: xChange.bg

Мнениеот Petya » 21 Сеп 2017, 09:41

Привет на всички!

Вече можете да купувате Биткойн през повече от 1000 Кеш Терминала в цялата страна! Възползвайте се от удобството на CASHTERMINAL и супер цените на www.xChange.bg!

https://www.xchange.bg/bg/novini/vremen ... ejen-metod
Petya
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Май 2017, 09:38

Re: xChange.bg

Мнениеот Petya » 04 Окт 2017, 09:35

Привет на всички,

Пиша, защото от xChange.bg организираме лотария за всички наши клиенти, направили поръчки за покупка или продажба на Биткойн на обща стойност над 10000лв. през целия октомври. Може да спечелите хардуерен портфейл TREZOR, а печелившият ще бъде изтеглен на 1 ноември.
Повече информация тук: https://www.xchange.bg/bg/novini/speche ... -xchangebg
Прикачени файлове
TREZOR.png
TREZOR.png (183.14 KiB) Прегледано 4836 пъти
Petya
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Май 2017, 09:38

Re: xChange.bg

Мнениеот Petya » 25 Ное 2017, 11:55

Здравейте,

До края на уикенда (26 ноември 23:59) комисионата за продажба в www.xChange.bg е намалена почти двойно. Може да продадете Биткойна си супер изгодно, независимо за какво количество, стига да е над 0.01 BTC.

Поздрави!
Petya
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Май 2017, 09:38

Re: xChange.bg

Мнениеот Sharingz0ne » 25 Ное 2017, 12:42

Честно казано не знам кое му е изгодното.

0.01 бтк = 137,05лв от които реално продавача ще получи 120,63лв. Това е пълен абсурд. Също така, ако това 0.01 е минимума за продажба явно ще чакам cix да пуснат продажбите.

Лек ден.
Sharingz0ne
 
Мнения: 2
Регистриран на: 23 Ное 2017, 14:32

Re: xChange.bg

Мнениеот lider » 13 Дек 2017, 07:36

Здравейте,на 7.12 направих транзакция към вас а до сега нямам нито едно потвърждение.Можете ли да ми обясните защо е така?
Аватар
lider
 
Мнения: 38
Регистриран на: 15 Яну 2014, 18:56
Местоположение: Варна

Re: xChange.bg

Мнениеот filchef » 30 Дек 2017, 13:41

ragi написа:Много разводнихте темата на xchange.bg ми се струва.

Много си прав аз затова я разделих като направих нова тема за биткоин транзакциите.Пишете там ако има други въпроси всичко не свързано с xchange.bg ще се трие.
„За богослова познанието започва с Бог, за естествоизпитателят познанието завършва с Бог."
Макс Планк
„Толерантността ще достигне такова ниво, че на интелигентните хора ще бъде забранено да мислят, за да не обидят идиотите.“
Фьодор Достоевски
Аватар
filchef
 
Мнения: 2228
Регистриран на: 30 Сеп 2013, 20:49

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin