xChange.bg

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

xChange.bg

Мнениеот Petya » 25 Май 2017, 09:47

Здравейте на всички! Част съм от стартъп за покупка и продажба на Биткойн – http://www.xchange.bg. Стараем се да предлагаме най-добрата цена в България, а вече има възможност за търгуване и на алтернативни криптовалути - за сега ETH, XRP и LTC. Пускаме и актуални новини. Ако ви е интересно, разгледайте сайта ни, а това е фб страницата ни - https://www.facebook.com/xchangebg/. При въпроси съм насреща. Хубав ден ви желая! :)
Petya
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Май 2017, 09:38

Re: xChange.bg

Мнениеот qwerty » 25 Май 2017, 11:01

Добре дошли, и поздравления че купувате/продавате и Ripple.

Виждам че за транзакции с Ripple има минимална стойност от 2000лв, защото процеса не е автоамтизиран. Очаква ли се скоро процеса да се автоматизира (с което да стане малко по ниска минималната сума за поръчка)?

Другото което виждам е на едно място пише "XBT (Ripple)", може би е правописна грешка (мисля че трябва да бъде XRP).

Успех ;)
qwerty
 
Мнения: 9
Регистриран на: 19 Мар 2017, 16:27

Re: xChange.bg

Мнениеот dob » 25 Май 2017, 16:24

Здравейте, брави!

Не видях физически адрес, булстат и подобни атрибути на „ГЛОБАЛ ЕКСЧЕЙНДЖ“ ООД, като уставен капитал например.

С уважение,
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: xChange.bg

Мнениеот tel » 25 Май 2017, 16:36

Добре дошли,

Успех с начинанието. Има ли въмзможност на място (в офис) да се купува/продава?

Лек ден!
Ако съм помогнал с нещо:
Изображение 1Lo29gCsoqs6QNN1w3jenR69v1ST1ao6WH
Аватар
tel
 
Мнения: 146
Регистриран на: 05 Юни 2013, 16:09
Местоположение: Sofia

Re: xChange.bg

Мнениеот jkminkov » 25 Май 2017, 19:47

5000лв., на двама съсобственици, доволен?
дай на ***ното власт и му гледай сеира.
jkminkov
 
Мнения: 1115
Регистриран на: 01 Юни 2013, 13:55
Местоположение: Хасково

Re: xChange.bg

Мнениеот dob » 25 Май 2017, 22:27

Ако въпросът е към мен, не знам защо да бъда. :think:

Факта, че няма офис и адрес на регистрация не говори добре.

,, ако ти си единия - честитто и успех ... и колккото по-прозрачен е един бизнес, толкова по-успешен би бил ,, си мисля
dob
 
Мнения: 299
Регистриран на: 22 Мар 2014, 10:22

Re: xChange.bg

Мнениеот Petya » 26 Май 2017, 13:24

Здравейте на всички,

Много благодаря за интереса и за пожеланията.

rgcoins :) Свързали сме с coinwisdon и www.xchange.bg да бъде добавен. Успех и на вас!

qwerty XBT беше правописна грешка, оправили сме го. Много благодаря :) Относно автоматизирането на процеса, за сега не мога да дам срокове. Програмистите ни са много заети и с други проекти, по които работим. Ще Ви уведомя веднага щом има яснота!

dob Има ни БУЛСТАТ-а в "Условията за ползване" : 204334857; Ето и информацията, можете и да я проверите в търговския регистър:
Фирмата е регистрирана в област София (столица), община Столична гр. София 1618 район р-н Красно село ж.к. Бъкстон, бл. 2, ап. 39
Както каза jkminkov има двама съсобственика Никифор Пешев Илиев, 2500 лв. и Герасим Герасимов Герасимов, 2500 лв. и между другото jkminkov не е част от xchange.bg, но му благодаря за предоставената информация. :)

dob Искаме да сме максимално прозрачни, така че много благодаря за обратната връзка и ще я вземем предвид.

tel за сега няма възможност за разплащане на място, но все пак, ако се интересувате ни пишете и на имейла: [email protected] и ще отговорим.

Благодаря на всички отново. Хубав ден и много успехи!

Ще се радвам да отговоря, ако имате и други въпроси. Може да ни пишете и във фейсбук, тъй като там ще мога да реагирам по-бързо!

Поздрави,
Петя
Последна промяна Petya на 14 Юли 2017, 09:31, променена общо 1 път
Petya
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Май 2017, 09:38

Re: xChange.bg

Мнениеот Petya » 14 Юни 2017, 16:06

Здравейте,

Във връзка със зачестилите въпроси, искам и тук да напиша, че курсът, по който се извършва ПРОДАЖБА на Биткойн е този към момента, в който изпратите съответното количество криптовалута. Самото изплащането става след като транзакцията получи 6 потвърждения. Така, че няма нужда да се притеснявате от рязък спад в цената.

Поздрави,
Петя
Petya
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Май 2017, 09:38

Re: xChange.bg

Мнениеот Veronika » 23 Юни 2017, 03:31

Здравейте, защо е нужно да се изчакат 6 транзакций? До колкото съм запозната 3 са напълно достатъчни
Veronika
 
Мнения: 10
Регистриран на: 23 Юни 2017, 02:59

Re: xChange.bg

Мнениеот Petya » 26 Юни 2017, 13:55

Здравейте, Вероника,

За малки транзакции дори и 1 потвърждение е достатъчно, но сме го направили да бъде едно и също независимо от това за какво количество BTC става въпрос. Тъй като курсът, по който минава самата поръчка е актуалният към момента на изпращане на Биткойн-а, се надяваме, че нашите клиенти няма да имат нищо против да изчакат до получаването на 6-тото потвърждение, което осигурява максимална сигурност, че транзакцията е валидна. Реално времето между 1-то и 6-то в повечето случаи не надвишава 30-40 мин.

Поздрави,
Петя
Petya
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Май 2017, 09:38

Следваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, filchef, George, ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin

cron