Cryptobank.bg

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот theonek » 27 Ное 2017, 21:24

Отново търговията с криптовалути е спряна временно. Колко е това временно този път?
theonek
 
Мнения: 29
Регистриран на: 27 Ное 2017, 21:21

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот superlud » 27 Ное 2017, 21:58

theonek написа:Отново търговията с криптовалути е спряна временно. Колко е това временно този път?


2-3 часа поради сериозен технически проблем важно че сме изпълнили всички поръчки които днес бяха ужасно много.
superlud
 
Мнения: 36
Регистриран на: 01 Юни 2016, 23:13

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот mybabybook » 03 Дек 2017, 18:40

Здравейте,
понеже съм нов в това и до сега не съм купувал крипто валута, искам да попитам. На сайта ви има опция за плащане по банков път и чрез епей с дебитна карта. При кой от двата варианта таксите са по-малки.
mybabybook
 
Мнения: 45
Регистриран на: 03 Ное 2017, 12:54

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот superlud » 03 Дек 2017, 21:16

mybabybook написа:Здравейте,
понеже съм нов в това и до сега не съм купувал крипто валута, искам да попитам. На сайта ви има опция за плащане по банков път и чрез епей с дебитна карта. При кой от двата варианта таксите са по-малки.


По банков път описано е и на сайта тук https://www.cryptobank.bg/index.php/nac ... -plashtane
superlud
 
Мнения: 36
Регистриран на: 01 Юни 2016, 23:13

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот mybabybook » 03 Дек 2017, 22:14

А имате ли представа колко време отнема валидирането? Защото прпчетох, че чак след валидиране се прехвурля закупената валута като курса се преизчислява на всеки час.
mybabybook
 
Мнения: 45
Регистриран на: 03 Ное 2017, 12:54

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот superlud » 06 Дек 2017, 20:02

ПИБ ни блокира достъпа до банковата сметка под предлог, че ще извършват промени в акаунта ни и до края на работният ден ще ни пуснат сметката. Никой от банката не ни се обади и сметката ни остана недостъпна. По късно разбрахме, че и колегите от crypto.bg са в същата и ситуация. Предполагаме, че банката е рещила да се отърве от неудобните биткойн търговци. За момента пускаме сайта да работи само с Epay и изипей разплащания. Поръчките за продажба които са с изплащане по банков път и са потвърдени след блокирането на сметката ни ще бъдат изплатени в първия възможен момент.
superlud
 
Мнения: 36
Регистриран на: 01 Юни 2016, 23:13

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот jamiemirror » 06 Дек 2017, 20:09

Оф, с ПИБ и аз имам драми когато кредитната ми карта завърти малко по-сериозен оборот... нищо че покривам всичко навреме.
jamiemirror
 
Мнения: 518
Регистриран на: 24 Окт 2017, 11:42

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот theonek » 07 Дек 2017, 22:24

Напълно рабирам затрудненията, причинени не само от едно място, но въпросът ми е кога ще възстановите търговията поне с етери ориентировъчно? Все пак транзакциите вярно че минават със закъснение, но то е от порядъка на 2-3 часа вече...
theonek
 
Мнения: 29
Регистриран на: 27 Ное 2017, 21:21

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот superlud » 08 Дек 2017, 00:11

theonek написа:Напълно рабирам затрудненията, причинени не само от едно място, но въпросът ми е кога ще възстановите търговията поне с етери ориентировъчно? Все пак транзакциите вярно че минават със закъснение, но то е от порядъка на 2-3 часа вече...


Имаме поне 5 транзакции от петък които не са минали а и да е минало нещо за 2-3 часа сигурно е било пратено с много газ. Прекалено се напатихме от транзакции които не минават за повече от 2 часа, така че предпочитаме да сменяме само по някой лайткойн колкото за заплати отколкото да ровим транзакции от преди три дена за да ги разплащаме. И ако на този етап имаме само 7-8 етера чакащи от петък, с днешната ни работа до преди да спрем биткойн от търговия, вече чакаме и близо 4 биткойна. Не виждам как ще се изпразни мемпула за да мине скоро нещо.
С две думи не съм оптимист за до вторник да възстановим търговията с етер и биткойн.
superlud
 
Мнения: 36
Регистриран на: 01 Юни 2016, 23:13

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот theonek » 08 Дек 2017, 00:22

Само остава да стискаме палци и да се надяваме всичко да се оправи наистина, защото тези пречки афектират на всички!
theonek
 
Мнения: 29
Регистриран на: 27 Ное 2017, 21:21

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin

cron