Cryptobank.bg

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот Sowik » 25 Май 2017, 14:23

Защо в момента не продавате нито BTC нито ETH...
Беше ми много удобно плащането чрез epay.
Аватар
Sowik
 
Мнения: 91
Регистриран на: 05 Дек 2015, 14:06

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот superlud » 25 Май 2017, 17:05

Sowik написа:Защо в момента не продавате нито BTC нито ETH...
Беше ми много удобно плащането чрез epay.


За момента спряхме всички продажби до 14:30 часа на 26.05.2017 г. Не можем да продадем повече от колкото имаме. А търсенето надвишава предлагането. За справка на 22.05.2017 само между 09:00 и 10:00 часа сме продали 121 ETH а сме купили 0.49 ETH. Надяваме се след това спиране да нямаме нови прекъсвания и да продаваме nonstop макар и с пo ниски лимити за максимален обем на поръчките.
superlud
 
Мнения: 36
Регистриран на: 01 Юни 2016, 23:13

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот superlud » 16 Авг 2017, 22:31

Спряхме Монеро поради проблеми с автоматичния трейдинг и от днес на негово място стартираме обмен на Биткойн кеш (BCH, BCC)
superlud
 
Мнения: 36
Регистриран на: 01 Юни 2016, 23:13

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот renter84 » 28 Авг 2017, 19:54

superlud написа:Спряхме Монеро поради проблеми с автоматичния трейдинг и от днес на негово място стартираме обмен на Биткойн кеш (BCH, BCC)

Точно когато цената му полудя и хората искат да го трейдват навсякъде...
Все пак Ви разбирам - само 300 милиона долара дневно се трейдват от него в различни борси, а Вие не можете да го интегрирате въобще... Но монета на 10 дни - можете.
renter84
 
Мнения: 90
Регистриран на: 16 Юни 2013, 11:51

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот superlud » 28 Авг 2017, 21:34

renter84 написа:
superlud написа:Спряхме Монеро поради проблеми с автоматичния трейдинг и от днес на негово място стартираме обмен на Биткойн кеш (BCH, BCC)

Точно когато цената му полудя и хората искат да го трейдват навсякъде...
Все пак Ви разбирам - само 300 милиона долара дневно се трейдват от него в различни борси, а Вие не можете да го интегрирате въобще... Но монета на 10 дни - можете.


Трейдването е едно, съвсем друго е депозирането и тегленето в и от портфейл....и за съжаление там е проблема. Всяко второ пращане или получаване на монеро беше проблемно и водеше до безумни и безсмислени полемики с клиентите.
superlud
 
Мнения: 36
Регистриран на: 01 Юни 2016, 23:13

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот greo » 24 Окт 2017, 17:02

бързи, точни, коректни! :)
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот kmetax » 24 Окт 2017, 23:28

Поздравления за новото бизнес начинание! Съмнявам се, че знаете с какво сте се захванали, но времето ще покаже.Човек се учи цял живот.Без да съм хейтър сайта ви е толкова зле, че все едно аз съм го правил.С трици маймуни се не ловят, а в този бизнес трябва да налеете много.Достатъчно е да погледна сравнително всички сайтове за БТЦ търговия.Никога не бих търгувал при вас.Не внушава довериеСъгласни?
Цитирам:
"Имайте предвид, че при превод постъпил след повече от един час от поръчката ако курса crypto/BGN се е повишил ще преизчислим поръчката по курс към момента на постъпване на превода."
Много добра застраховка, а и основа за манипулация, от къде да знам кога е "постъпил" превода? Питайте! Контакт с клиента.
Ще ви кажа останете си с борсите и ако сте толкова добри там ще изкарате много повече отколкото това с което искате да се занимавате.
А Тая безумна такса 1.10 ще ви излезе през....няма такава глупост.Когато се занимаваш с търговия задължително трябва да имаш в екипа си търговец, при вас такъв няма.
Все пак пожелавам ви успех защото винаги се радвам когато някой се опитва да прави нещо, а не седи по кафенетата да псува правителството.
Ако ме удари селянин важи ли ми гражданската отговорност?
Аватар
kmetax
 
Мнения: 335
Регистриран на: 13 Яну 2014, 23:50
Местоположение: София

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот superlud » 25 Окт 2017, 14:55

kmetax написа:Поздравления за новото бизнес начинание! Съмнявам се, че знаете с какво сте се захванали, но времето ще покаже.Човек се учи цял живот.Без да съм хейтър сайта ви е толкова зле, че все едно аз съм го правил.С трици маймуни се не ловят, а в този бизнес трябва да налеете много.Достатъчно е да погледна сравнително всички сайтове за БТЦ търговия.Никога не бих търгувал при вас.Не внушава довериеСъгласни?
Цитирам:
"Имайте предвид, че при превод постъпил след повече от един час от поръчката ако курса crypto/BGN се е повишил ще преизчислим поръчката по курс към момента на постъпване на превода."
Много добра застраховка, а и основа за манипулация, от къде да знам кога е "постъпил" превода? Питайте! Контакт с клиента.
Ще ви кажа останете си с борсите и ако сте толкова добри там ще изкарате много повече отколкото това с което искате да се занимавате.
А Тая безумна такса 1.10 ще ви излезе през....няма такава глупост.Когато се занимаваш с търговия задължително трябва да имаш в екипа си търговец, при вас такъв няма.
Все пак пожелавам ви успех защото винаги се радвам когато някой се опитва да прави нещо, а не седи по кафенетата да псува правителството.


Е благодарим Ви за поздравленията. Новото начинание както го нарекохте работи успешно от година и половина и имаме пет цифрен брой успешни сделки.
Понеже сте експерт ще се радваме да ни кажете поне един реално работещ сайт от "сайтове за БТЦ търговия" който да не преизчислява плащания влезли от между банков превод и да може да докаже кога е постъпил превода. Това е изболо очите Ви защото само ние от "сайтове за БТЦ търговия" сме обявили ясно кога, как, и при какви условия преизчисляваме поръчките. Освен това на сайта ни има и възможно най точното обяснение за това как работи системата за между банков сетълмент бисера 6 и всеки може да се ориентира кога ще мине преводът му според това кога го е направил.
Безумната такса според вас я събираме защото толкова ни струва на нас да извършим превод към клиента и нея като всичко друго което плаща клиента сме обявили на възможно най много места.
Колкото и да не ни се иска приемаме поста ви като чисто хейтърски въпреки, че бихме предпочели в него да имаше поне малко градивна критика която наистина си заслужава да коментираме.
superlud
 
Мнения: 36
Регистриран на: 01 Юни 2016, 23:13

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот kmetax » 28 Окт 2017, 02:17

Съжалявам ако съм ви обидил и се извинявам.Няма да коментирам отговора ви защото съм хейтър :-) Ама ако дизайна на сайта си оправите ще сте без грешка! :lol:
Ако ме удари селянин важи ли ми гражданската отговорност?
Аватар
kmetax
 
Мнения: 335
Регистриран на: 13 Яну 2014, 23:50
Местоположение: София

Re: Cryptobank.bg

Мнениеот greo » 20 Ное 2017, 20:29

@kmetax, колега аз им предложих услугите си за един header img и пооправяне на логото.. ей така за ъпгрейд 8)
Аватар
greo
 
Мнения: 488
Регистриран на: 08 Окт 2013, 19:56

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: AJB, ionicle, shulio, Spenchoni, viniamin