Здравейте и от мен приятели. ето и първият въпрос!?

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Здравейте и от мен приятели. ето и първият въпрос!?

Мнениеот bradli » 19 Ное 2015, 19:07

Ако ще купуваш вземи от колегата "rgcoins" по бързо става.
В bitcoin.de трябва да потвърдят , че са получили парите и така освобождават бтс. Това значи от 1-3 дена.
bradli
 
Мнения: 239
Регистриран на: 21 Окт 2014, 10:29

Re: Здравейте и от мен приятели. ето и първият въпрос!?

Мнениеот larry12 » 19 Ное 2015, 19:23

+1 за 1-2бр. Биткойни не виждам никъв смисъл да се занимаваш с bitcoin.de щото както спомена колегата по-горе сайта реално играе ролята на ескроу при сделката м/у тебе и продавача, демек биткойните стоят в сайта докато продавача не ги освободи към теб.

Цена в :

bitcoin.de - 306.25E
rgcoins.com : 312.21E

След като платиш SEPA превода от 12-15Е + 0.5% такса цялата “оферта” на bitcoin.de изчезва.
Заслужава си ако го правиш за повече :btc:
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Здравейте и от мен приятели. ето и първият въпрос!?

Мнениеот bitcoin_fan_2015 » 20 Ное 2015, 00:08

Ами не знаех че rgcoins продава :) сега видях и сайта, @rgcoins ти си сибственик/мениджър? Поздравления най приятелски от мен. А за къпуването наистина мога да го направя чрез теб/вас....но все имам някакви неизвестни в главата искам да ги доизчистя.....
след като работите и с ПИБ съответно и аз имам сметка там само че в USD мога ли да направя превод в USD или то автоматично ще ми ги калкулира всее едно първо сам продал доларите на ПИБ и след това ще ви прати еквивалента в BGL... това малкиа проблем (естествено ще понахраня банката с няколко лева от преобразуване на валутата)

Значи имам регистрация в blockchain,bitcoin,de и bitstamp . До колкото разбрах биткойн портфейла ми е в blockchain и трябва да дам този адрес за да си получа там биткойните. А за всеки друг сайт отделен портфейл ли трябва или мога от всякъде да купъвам като получавам биткойните на едно и също място-в blockhain-a . А и как е по логично, вие как го правите?

Другият ми въпрос идея е има ли (сигурно да) готова разработена система която да следи за възможности за реализиране на печалба примерно от 2,3 или 5 сайта да се вземат всички оферти за курс продава (ние искаме да купим биткойни) и съответно от тези/или пък други сайтове,места,борси да се вземат всички оферти по курс купува (там пък ще продадем биткойните) с цел реализиране на някаква печалба (дори тя да е минимална).

Би ли имал интерес от ваша страна (всички които четат тази тема) на подобно нещо и някой ползва ли подобно. Питам просто от любопитство и както вече споменах съм web-developer и чат пат ми хрумват идейки които да реализирам.

Би било полезно за всички ако изоб'що има такъв шанс този момент да бъде набаран преди "големите риби" да са изяли печалбата. Говоря за моменти когато някъде се намери биткойн на цена която си струва да се купи за да се продаде на дръго място и въпреки всички такси на банки и комисионни на системите ще остане някаква печалба...


По отношение на купуване/продаване до колкото чета тук там нещата стават със заявка която се записва и е активна 90min, 180min,360min - зависи как го е задал продавача и през това време съм длъжен да отида да пратя парите през банка или по избрания метод и да маркирам че сделката е платена , нали така?
bitcoin_fan_2015
 
Мнения: 7
Регистриран на: 15 Ное 2015, 00:29

Re: Здравейте и от мен приятели. ето и първият въпрос!?

Мнениеот larry12 » 20 Ное 2015, 21:28

blockchain-a ти е портфейла, там можеш да си създадеш хиляди адреси или да си ползваш само 1 (не е нужно за различни сайтове да се ползват различни адреси), даваш адреса на изпращача на монетите и съответно ги получаваш там, сложи си 2FA обаче щото си е онлайн портфейл и винаги има някъв риск.

По втората част нямам идея, не съм активен по борсите, но като цяло “големите риби” отдавна са набарали доста от тънкостите така че надали можем да ги изненадаме с нещо.
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Здравейте и от мен приятели. ето и първият въпрос!?

Мнениеот bitcoin_fan_2015 » 20 Ное 2015, 22:01

благодаря @larry
bitcoin_fan_2015
 
Мнения: 7
Регистриран на: 15 Ное 2015, 00:29

Предишна

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, ionicle, Spenchoni, viniamin

cron