Gebbit.com | Реалистичната биткойн борса

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Gebbit.com | Реалистичната биткойн борса

Мнениеот larry12 » 06 Апр 2015, 20:50

Супервайзъра не давал информация за фирмата, супервайзъра не знаел точно колко ще е рефералният бонус...... някой изобщо знае ли в тая интернационална компания какво се случва ? И изобщо как си представяш бонус около 20-30-50% WTF какви точно наркотици ползвате ?


Ако трябва да съм честен силно се съмнявам че след 4 месеца ще ви има......
Аватар
larry12
 
Мнения: 839
Регистриран на: 03 Яну 2014, 16:40

Re: Gebbit.com | Реалистичната биткойн борса

Мнениеот Gebbit » 06 Апр 2015, 20:59

larry12 написа:Супервайзъра не давал информация за фирмата, супервайзъра не знаел точно колко ще е рефералният бонус...... някой изобщо знае ли в тая интернационална компания какво се случва ? И изобщо как си представяш бонус около 20-30-50% WTF какви точно наркотици ползвате ?


Ако трябва да съм честен силно се съмнявам че след 4 месеца ще ви има......


Супервайзърът се е съгласил да не дава информация за шефовете с цел дискретност. Рефералният бонус ще бъде различен за всеки един човек, в зависимост от това какво определи екипът за вас.
Аватар
Gebbit
 
Мнения: 22
Регистриран на: 30 Мар 2015, 14:28

Re: Gebbit.com | Реалистичната биткойн борса

Мнениеот ggeorgiev » 06 Апр 2015, 21:11

Значи ако аз си направя акаунт от вкъщи, и още един от работа, който си го правя реферал , след това купувам да речем 20БТЦ, дори и при 5% бонус - това си е 1 бтц+ . Тегля всичко, продавам си 20-те бтц, и остатъка ще са най-лесно и бързо изкараните пари...ами ако завъртя така 5-6-10 пъти. Кой ще изкара повече се пита в задачката - аз, или вие, и бонус въпрос - за колко време по този начин ще ви докараме до фалит?
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Аватар
ggeorgiev
 
Мнения: 459
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:59
Местоположение: Сандански

Re: Gebbit.com | Реалистичната биткойн борса

Мнениеот Gebbit » 06 Апр 2015, 21:16

ggeorgiev написа:Значи ако аз си направя акаунт от вкъщи, и още един от работа, който си го правя реферал , след това купувам да речем 20БТЦ, дори и при 5% бонус - това си е 1 бтц+ . Тегля всичко, продавам си 20-те бтц, и остатъка ще са най-лесно и бързо изкараните пари...ами ако завъртя така 5-6-10 пъти. Кой ще изкара повече се пита в задачката - аз, или вие, и бонус въпрос - за колко време по този начин ще ви докараме до фалит?


По-горе съм писал, че мултиакаунтингът се наказва!
Аватар
Gebbit
 
Мнения: 22
Регистриран на: 30 Мар 2015, 14:28

Re: Gebbit.com | Реалистичната биткойн борса

Мнениеот ggeorgiev » 06 Апр 2015, 21:22

Gebbit написа:
ggeorgiev написа:Значи ако аз си направя акаунт от вкъщи, и още един от работа, който си го правя реферал , след това купувам да речем 20БТЦ, дори и при 5% бонус - това си е 1 бтц+ . Тегля всичко, продавам си 20-те бтц, и остатъка ще са най-лесно и бързо изкараните пари...ами ако завъртя така 5-6-10 пъти. Кой ще изкара повече се пита в задачката - аз, или вие, и бонус въпрос - за колко време по този начин ще ви докараме до фалит?


По-горе съм писал, че мултиакаунтингът се наказва!


Интересно ми е как ще ме разберете, като 2-та нет-а са на съвсем различни доставчици, които пък ползват и различни линии...дори за да е пълна конспирацията - ако трябва да се въвеждат и разни банкови сметки - мога да дам сметката на някой приятел.
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Аватар
ggeorgiev
 
Мнения: 459
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:59
Местоположение: Сандански

Re: Gebbit.com | Реалистичната биткойн борса

Мнениеот Gebbit » 06 Апр 2015, 21:25

ggeorgiev написа:
Gebbit написа:
ggeorgiev написа:Значи ако аз си направя акаунт от вкъщи, и още един от работа, който си го правя реферал , след това купувам да речем 20БТЦ, дори и при 5% бонус - това си е 1 бтц+ . Тегля всичко, продавам си 20-те бтц, и остатъка ще са най-лесно и бързо изкараните пари...ами ако завъртя така 5-6-10 пъти. Кой ще изкара повече се пита в задачката - аз, или вие, и бонус въпрос - за колко време по този начин ще ви докараме до фалит?


По-горе съм писал, че мултиакаунтингът се наказва!


Интересно ми е как ще ме разберете, като 2-та нет-а са на съвсем различни доставчици, които пък ползват и различни линии...дори за да е пълна конспирацията - ако трябва да се въвеждат и разни банкови сметки - мога да дам сметката на някой приятел.


Вероятно си имат процедури, по които да се водят.
Аватар
Gebbit
 
Мнения: 22
Регистриран на: 30 Мар 2015, 14:28

Re: Gebbit.com | Реалистичната биткойн борса

Мнениеот LuckyBG » 06 Апр 2015, 21:32

Gebbit написа:По-горе съм писал, че мултиакаунтингът се наказва!


Това супервайзорът ли ти го "каза" и как по-точно ще хването това "нарушение" ... хората, които разбират, лесно могат да ви заблудят .. но едва ли някой, ще рискува да работи с вас ... просто НЕ СТЕ НАДЕЖДНИ ... направо сте СЪМНИТЕЛНИ :)

П.С. Ти човече, май не разбра, че всички тук най-тактично ти казваме да спреш да рекламираш този явно ПРЕСТЪПЕН БИЗНЕС???

ЩЕ поемеш ли ти ЛИЧНА отговорност към потребителите на този форум, ако вашият сайт изчезне след няколко месеца и завлече хората с пари???
ЩЕ ИМ ВЪРНЕШ ЛИ ОТКРАДНАТИТЕ СРЕДСТВА или ще се скриеш и ще се оправдаваш, че и теб са те подвели и заблудили?
НЕ БЪДИ СЪУЧАСТНИК в тази престъпна схема, не бъди ПОДСТРЕКАТЕЛ и не въвличай хората в тази ИЗМАМА!!!
FreeBitco.in - безплатни BTC
Аватар
LuckyBG
 
Мнения: 265
Регистриран на: 28 Яну 2014, 00:22

Re: Gebbit.com | Реалистичната биткойн борса

Мнениеот ggeorgiev » 06 Апр 2015, 21:34

Мда, пък ние си нямаме понятие от мрежи, и те по процедура "телепатия" ще знаят, че 2 акаунта, с разлика в локацията от над 20км са на 1 и същи човек .. о, забравих, може дори да си шерна и мобилния нет - акаунтите станаха 3, пък нека се пробват да получат от мтел по еди какво си време, кой абонат е бил с дадено IP ... а и забравих - картата е корпоративна - не е на мое име, и има абонати из цяла БГ.
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Аватар
ggeorgiev
 
Мнения: 459
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:59
Местоположение: Сандански

Re: Gebbit.com | Реалистичната биткойн борса

Мнениеот Gebbit » 06 Апр 2015, 22:03

LuckyBG написа:
Gebbit написа:По-горе съм писал, че мултиакаунтингът се наказва!


Това супервайзорът ли ти го "каза" и как по-точно ще хването това "нарушение" ... хората, които разбират, лесно могат да ви заблудят .. но едва ли някой, ще рискува да работи с вас ... просто НЕ СТЕ НАДЕЖДНИ ... направо сте СЪМНИТЕЛНИ :)

П.С. Ти човече, май не разбра, че всички тук най-тактично ти казваме да спреш да рекламираш този явно ПРЕСТЪПЕН БИЗНЕС???

ЩЕ поемеш ли ти ЛИЧНА отговорност към потребителите на този форум, ако вашият сайт изчезне след няколко месеца и завлече хората с пари???
ЩЕ ИМ ВЪРНЕШ ЛИ ОТКРАДНАТИТЕ СРЕДСТВА или ще се скриеш и ще се оправдаваш, че и теб са те подвели и заблудили?
НЕ БЪДИ СЪУЧАСТНИК в тази престъпна схема, не бъди ПОДСТРЕКАТЕЛ и не въвличай хората в тази ИЗМАМА!!!


Аз вярвам, че това не е престъпна схема. Не мога да поема лична отговорност по простата причина, че нямам средствата, с които мога да ги възстановя. Засега аз не откривам никакви наченки, че това е престъпен бизнес.
Аватар
Gebbit
 
Мнения: 22
Регистриран на: 30 Мар 2015, 14:28

Re: Gebbit.com | Реалистичната биткойн борса

Мнениеот ggeorgiev » 06 Апр 2015, 22:10

Че то и аз за моя работодател, който ми плаща заплатата не откривам наченки на престъпна дейност, и в енергетиката няма корупция и измами... ама пък що хората си мислят, че всички там са престъпници - не знам.
Схващаш ли иронията?
По-добре корем от бира, отколкото гърбица от работа!
Аватар
ggeorgiev
 
Мнения: 459
Регистриран на: 28 Май 2013, 21:59
Местоположение: Сандански

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: filchef, Google [Bot], ionicle, Pago85, Spenchoni, viniamin