зареждане на акаунт в Cryptsy с пари?

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

зареждане на акаунт в Cryptsy с пари?

Мнениеот valmarr » 17 Мар 2015, 03:12

Здравейте колеги, вчера си верифицирах акаунта в Cryptsy. Исках да си прехвърля малко пари там да си купя BTC, но когато отида на бутона за депозиране на $ ми зарежда страница на DebitWay и там в полето където ми пише Payment Instructions ми се върти едно кръгче че ужким ми зарежда и така си стои с часове? :? Като друг вариант ми дава през BTC-e да вкарам пари там и от там да ги пратя към Cryptsy с някакви платежни методи с OKmoney,Ecoin,Epese и т.н. и стана много сложно. Дайте ми съвет моля ви се как да го направя или направо ще съм ви много благодарен ако ми кажете направо вие как го правите.От къде си купувате, и по кой метод е най евтино, тоест с най малко такси понеже на едното място ми искаха 20$ такса........ :evil:
Благодаря ви предварително! :)
valmarr
 
Мнения: 26
Регистриран на: 08 Дек 2013, 02:13

Re: зареждане на акаунт в Cryptsy с пари?

Мнениеот 2GOOD » 17 Мар 2015, 03:33

Не знам каква точно е целта на занятието, но ми се струва, че ще е по-лесно да си купиш биткойни от някой колега от форума или от някои Български сайт за покупко/продажба на биткойн и да си ги заредиш направо в Криптси.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: зареждане на акаунт в Cryptsy с пари?

Мнениеот fernando_bg » 17 Мар 2015, 10:40

И аз не схващам идеята каква е, то не е и задължително де. Най-изгодно ще да е варианта:
1. покупка на криптовалута от тук (форума, раздел продава) или някоя от фирмите (борсите, няма да назовавам имена за да не се приеме като реклама, а и във форума има достатъчно писано за тях) от БГ.
2. зареждане на акаунта в cryptsy в съответната криптовалута
3. обменяш в каквото си поискаш :)
Бързо, лесно и изгодно. То нали и това е една от идеята на това, с което се занимаваме. Бърз и евтин превод до всяка точка на света
Аватар
fernando_bg
 
Мнения: 37
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:54

Re: зареждане на акаунт в Cryptsy с пари?

Мнениеот valmarr » 18 Мар 2015, 00:16

Благодаря ви за отговорите колеги. До сега съм ползвал само бг борси за покупка и продажба на :btc: . Искаше ми се да пробвам и така как е от чужда борса да си заложа позиции, ама нещо сложно ми се видя. То не са верификации, не са снимки, имена ....... май ще си остана на варианта с бг борсите :)
valmarr
 
Мнения: 26
Регистриран на: 08 Дек 2013, 02:13

Re: зареждане на акаунт в Cryptsy с пари?

Мнениеот 2GOOD » 18 Мар 2015, 00:21

valmarr написа:Благодаря ви за отговорите колеги. До сега съм ползвал само бг борси за покупка и продажба на :btc: . Искаше ми се да пробвам и така как е от чужда борса да си заложа позиции, ама нещо сложно ми се видя. То не са верификации, не са снимки, имена ....... май ще си остана на варианта с бг борсите :)


Избери европейска борса за биткойни - Битстамп/Кракен та дори и бтц-е май ще е по-лесно от Криптси.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4957
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars


Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, filchef, ionicle, viniamin