CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Проблем с cix.bg

Мнениеот as3n » 18 Юни 2017, 09:29

Другото интересно, е че телефона е изключен и никой не отговаря на имейла, а пише че поддръжката е 24/7.
as3n
 
Мнения: 24
Регистриран на: 01 Апр 2015, 18:37

Re: Проблем с cix.bg

Мнениеот as3n » 18 Юни 2017, 10:09

Преведоха ги. (Happy)
as3n
 
Мнения: 24
Регистриран на: 01 Апр 2015, 18:37

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот BeSeN » 29 Юли 2017, 09:41

ВНИМАНИЕ!!! НЕ ПЛАЩАТ!!!

Вчера се опитах да продам малко койни и незнам защо реших да пробвам cix и ето го резултата:

https://blockchain.info/tx/fde897ed96e8 ... fc85e0a2dc

Това е транзакцията към тях.

https://www.cix.bg/order/-Kq9U9227hZQWC1tmGSZ/status

това е ордера в тяхната система. Както виждате в ордера пише:

"Биткойните са получени, изчакваме потвърждение от мрежата"

и отдолу пише след като изчаках 24ч. (което пак си е загуби в известен смисал): Поръчката е канселирана

добре канселирана е обаче койните да върнат? ... телефона е изключен който уж е 24ч.
"Можете да ни пишете на имейл [email protected] или да се свържете с нас по всяко време 24/7 на телефон: 0885153596"

Та в крайна сметка ни коини ни фиат ..
BeSeN
 
Мнения: 28
Регистриран на: 17 Мар 2014, 22:25

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот filips » 01 Авг 2017, 14:01

Има ли продължение историята?
Аватар
filips
 
Мнения: 7
Регистриран на: 13 Ное 2013, 14:18

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот eddy » 08 Авг 2017, 10:02

Някакво развитие има ли?
Работи ли борсата или не?
Аватар
eddy
 
Мнения: 37
Регистриран на: 23 Май 2017, 14:58

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот Petya » 09 Авг 2017, 00:47

Здравейте, аз съм част от екипа на www.xchange.bg - също сайт за покупка и продажба на Биткойн. Надявам се, че колегите са били коректни, но ще се радвам да пробвате и нашия сайт. Предлагаме много изгодни курсове и се стараем обслужването ни винаги да е на високо ниво.

Поздрави,
Петя
Petya
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Май 2017, 09:38

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот papi92 » 09 Авг 2017, 10:22

Истината е, че българските борси са доста зле. Всяка една от тях си има кусури.

За да не е офф ще кажа, че съм ползвал 2 пъти (само за проба) CIX.BG и не съм имал проблеми. Курса не и ме от най-изгодните.
BTC: 1papi29c5HTMyFsmwVxFPKn6yfzcGPGeB
papi92
 
Мнения: 172
Регистриран на: 26 Сеп 2013, 19:20

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот Zmejsky » 09 Авг 2017, 11:28

Едно уточнение , това НЕ са борси , няма българска борса
Аватар
Zmejsky
 
Мнения: 753
Регистриран на: 29 Май 2013, 17:11

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот papi92 » 09 Авг 2017, 11:48

Правилно. Не са борси, защото имат собствен капитал. Нека ги варечем магазини тогава.
BTC: 1papi29c5HTMyFsmwVxFPKn6yfzcGPGeB
papi92
 
Мнения: 172
Регистриран на: 26 Сеп 2013, 19:20

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот Petya » 09 Авг 2017, 15:29

rgcoins написа:
Petya написа:Здравейте, аз съм част от екипа на http://www.xchange.bg - също сайт за покупка и продажба на Биткойн. Надявам се, че колегите са били коректни, но ще се радвам да пробвате и нашия сайт. Предлагаме много изгодни курсове и се стараем обслужването ни винаги да е на високо ниво.

Поздрави,
Петя


То бива, бива Наглост, но това вече излиза извън всякакви граници... Понеже не мога да ти кажа "колежке", ще се обърна с Петя. Петя не мислиш ли,че най-малкото не е коректно да се опитваш да си правиш реклама на гърба на колеги??? Така ли Ви учат да правите бизнес в Холандия??? Или си отсъствала от урока за "етика в бизнеса"???

Това. че ще успееш да дръпнеш няколко клиента с нагло рекламиране няма да те направи по-добър търговец, защото клиента още при първата си поръчка ще се сблъска с жестоката действителност. А тя е - "Вие ни пуснете биткойни, ние после ще Ви кажем колко е цената.... минус процента за посредника. Цената която виждате е само "информативна" :lol: :lol: :lol: Кой нормален клиент ще Ви пусне койни, ще чака 6 потвърждения :doh: и тогава да си разбере цената???

P.S. Шефе, моля те да не триеш и 2-те мнения. Нека стоят във форума като паметник на на "Наглостта" и " Глупостта"


Голяма злоба, иначе радвам се, че си ме проучил, не се крия :) Имаме клиенти, спокойно, и до сега са доволни и винаги сме били коректни с тях. Цената е тази към момента, в който клиентите пуснат биткойна (след 6 потвърждения изплащаме) или сумата, а процентът си ни е заложен в цената, няма абсолютно никакви скрити такси.

Може и да не съм била права да постна тук, нека модераторът да изтрие коментара, ако е нужно. Иначе аз нямам проблем, някой от конкурентите ни да пише в нашата тема (което ти си правил вече), нека хората да сравнят цени, сайт, обслужване. Успех!

Нека да не спамим повече темата на CIX.BG
Petya
 
Мнения: 42
Регистриран на: 25 Май 2017, 09:38

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], filchef, George, Google [Bot], ionicle, Kris, Spenchoni, viniamin