CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот ragi » 25 Май 2015, 19:26

Пак добре, че връщат койните. Иначе щеше да е много много по-лошо.
ragi
 
Мнения: 11
Регистриран на: 22 Сеп 2014, 17:17

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот CIX.BG » 27 Май 2015, 11:27

rgcoins написа:Никога до сега не съм коментирал колеги. Но днес положението стана нетърпимо. В рамките само на 1 час трима клиенти се обаждат да питат дали можем да им платим, защото от cix.bg им връщат койните. Колеги моля Ви когато не можете да плащате, да го отразите на сайта си. Това носи негативи не само на Вас, а на всички който се занимаваме с този бизнес и като цяло на имиджа на биткойн системата. Аз лично не съм съгласен да се създава такова мнение в клиентите. Това е единственото което ме провокира да пиша в темата Ви. Пожелавам Ви успех.


Здравейте,

Тъй като се стараем да гледаме по-отвисоко, не се интересуваме от чуджи дела и сме се фокусирали изцяло в нашето собствено развитие.
Вярваме, че имиджа на биткойн системата едва ли ще бъде опетнен по какъвто и да било начин и причината поради която коментирате тук е коренно различна.
Успех за в бъдеще.

Поздрави,
Екипът на CIX.BG
Аватар
CIX.BG
 
Мнения: 8
Регистриран на: 15 Мар 2015, 13:56

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот ivajlozah » 27 Май 2015, 13:54

Само не разбрах, колко от високо гледате, че нямате 400 лв. да платите на хората? Или Вие за толкова не го вдигате ? :)
ivajlozah
 
Мнения: 60
Регистриран на: 10 Мар 2014, 18:06

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот shulio » 27 Май 2015, 23:14

rgcoins - малко странно изказване. Все едно при мен като дойде някой и пита дали има пилешка супа, защото при колегите няма. И аз да ида в съседното заведение и да им кажа: Може ли да нямате супа - не се търпи така - идват цял ден клиенти и искат супа от мен щото при вас няма :). Не може така.
shulio
 
Мнения: 235
Регистриран на: 12 Фев 2014, 14:41

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот marincho » 27 Май 2015, 23:31

Ситуацията е по-скоро - ако седна при вас, и почакам половин час за пилешка супа(преди да ми кажете че няма), да не стане като при колегите ви - да ми загубите времето и доверието(ставам подозрителен към вас, заради колегите ви).
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот shulio » 28 Май 2015, 10:07

Това го има в целия свят във всички сфери на живота. Все едно на мен да ми обясниш, че има коректни автомонтьори. Има ама са малко. Защо решихте, че биткойн е изключение, като покрай неговата идея има толкова много пумия, че частния случай който разглеждаме все едно нищо не е станало на фона на всичко което се случва в крипто света. И как точно подкопава имиджа на биткойн. Идеята на биткойн не е да се обменя за фиат тоест да е стока. Идеята му е да е разплащателно средство. Тоест колкото по-малко фирми като горните две има - толкова по-добре за биткойн. Ще почне да се развива натам накъдето трябва.
Ама дошъл клиент и се оплаква от предишния при който е отишъл. Обслужваш го бързо и на ниво и вече си имаш клиент. Той няма как да е подозрителен към тебе като си си свършил работата
shulio
 
Мнения: 235
Регистриран на: 12 Фев 2014, 14:41

Re: rgcoins.com - купете или продайте ВТС бързо и изгодно

Мнениеот kokoboko » 12 Юни 2015, 08:39

А за борсата CIX.BG парите идват мигновенно почети.
БРАВО.
kokoboko
 
Мнения: 174
Регистриран на: 29 Май 2013, 08:53

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот CIX.BG » 09 Юли 2015, 15:59

Здравейте,

От днес при покупка на биткойни от нас ще ви ги изпращаме с 0.0004 BTC транзакционна такса, която е изцяло за наша сметка.
Тъй като от няколко дни има забавяне на потвържденията в мрежата, искаме да сме сигурни, че ще получавате биткойните си за отрицателно време.

Поздрави,
Екипът на CIX.BG
Аватар
CIX.BG
 
Мнения: 8
Регистриран на: 15 Мар 2015, 13:56

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот bitomax » 26 Авг 2015, 15:24

Здравейте и поздравления за добрата цена - продава.

Може ли да интегрирате банкови плащания, като колегите ви от няколко борси в Първа инвестиционна (1лв такса само за касово внасяне до 10000лв мисля, че беше) ?

И още някакъв друг удобен, експресен и сигурен вариант за чужбина (със/без WU/MG) - примерно UniStream 1% такса...

Уведемете ме, ако е възможно - [email protected]

Благодаря!
bitomax
 
Мнения: 1
Регистриран на: 26 Авг 2015, 14:10

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот milan_gl » 26 Авг 2015, 15:36

За теб май няма форумски правила ? Че и на е-mail да ти отговарят ? Белобрад дядо с коледно чорапче не искаш ли по сред лято ? :D
Аватар
milan_gl
 
Мнения: 280
Регистриран на: 18 Яну 2014, 08:27
Местоположение: Варна

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], gorgar, ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin