CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот Sowik » 26 Дек 2015, 21:08

Ако не губех около 10 лева можеше и да се пристраша ;д

Плащания чрез PayPal ще има ли?
Аватар
Sowik
 
Мнения: 91
Регистриран на: 05 Дек 2015, 14:06

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот CIX.BG » 18 Юли 2016, 17:43

Здравейте,

Заповядайте на безплатен семинар на тема "Биткойн в България преди и след "Халвинг №2", който ще се проведе нa 21 юли 2016 г. (четвъртък) от 19:00 часа в зала Tech+Knowledge на Софтуерния университет (София, ул. Тинтява 15-17, етаж 1)
Лектори са Стефан Ковачев и Владислав Драмалиев

Ето и малко повече информация за събитието:
Светът на криптовалутите се развива с огромни темпове и дигиталната екосистема в България не отстъпва на този прогрес.
В семинара ще разгледаме еволюцията на българското Биткойн общество, започвайки от произхода на криптовалутата, нейното функциониране, локалните проекти в сферата, очакваните софтуерни подобрения по кода и бъдещата й роля като актив от нов клас. Ще обърнем специално внимание на Биткойн халвингът, който е едно от най-основните технически събития, през които валутата преминава. Случвайки се само веднъж на средно четири години и правейки биткойн по-труден за добиване, халвингът припомня на всички колко добре функционира Биткойн протоколът и колко ценен всъщност е биткойн.

Можете да се запишете от тук:
https://softuni.bg/trainings/1420/bitco ... er-halving

Facebook линк към събитието:
https://www.facebook.com/events/305673253103322

Поздрави,
Екипът на CIX.BG
Аватар
CIX.BG
 
Мнения: 8
Регистриран на: 15 Мар 2015, 13:56

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот CIX.BG » 03 Ное 2016, 22:01

Здравейте,

От днес вече използваме последната версия (0.13.1) на класическия Bitcoin Core портфейл, който поддържа така наречения Segregated Witness soft-fork.
Ето и малко повече информация за тези, които не са достатъчно запознати: https://bitcoincore.org/en/2016/01/26/segwit-benefits/


Поздрави,
Екипът на CIX.BG
Аватар
CIX.BG
 
Мнения: 8
Регистриран на: 15 Мар 2015, 13:56

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот Sowik » 25 Май 2017, 14:36

Успешна покупка от тях :) Повече търговци трябва да добавят epay като опция за плащане!
Аватар
Sowik
 
Мнения: 91
Регистриран на: 05 Дек 2015, 14:06

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот cross » 25 Май 2017, 17:30

Изключително разочарован от тази борса!
Пусната поръчка и платена днес в 12:00. Все още стои непотвърдена, платено чрез банкомат. Веднага писах имейл, 5 часа ги чакам вече да ПОТВЪРДЯТ поръчката, изпуснах си ползите.
Отвратително!
cross
 
Мнения: 1
Регистриран на: 25 Май 2017, 17:26

Re: CIX.BG - Покупко-продажба на Биткойни в България

Мнениеот gan » 07 Юни 2017, 02:18

Вече два пъти купувам от тази борса и съм много доволен. Става много бързо и удобно. Едната тарнзакция беше в почивен ден и платих през ePay.bg.
Като такси не съм сравнявал, но мен това не ме вълнува особено. Важно за мен е да мине бързо транзакцията.
Ще бъде яко ако има още такива борси, за да има истинска конкуренция.
Етичен хакер в GanMax - защита на сайтове.
gan
 
Мнения: 1
Регистриран на: 07 Юни 2017, 01:42

Проблем с cix.bg

Мнениеот as3n » 18 Юни 2017, 08:07

Здравейте, вчера направих поръчка за продажба на биткойн, генерираха ми адрес, изпратих сатошитата, имам потвържения от мрежат на биткойн, но нямам превод в epay. https://blockchain.info/address/3JiHAgx ... LzjfgaSeoH
https://www.cix.bg/order/-KmrLNwXB2oUZSFHcmYd/status опитах се да звънна на тефона посочен в сайта, но е изключен. Писах съобщение на имейла посочен в сайта, но никакъв отговор.
as3n
 
Мнения: 24
Регистриран на: 01 Апр 2015, 18:37

Re: Проблем с cix.bg

Мнениеот johnkill » 18 Юни 2017, 09:20

ами дали работят в събота?
Освен това ако трябва да пращат парите от банкова сметка не съм чувал банките да работят през уикенда.

П.С. Моя грешка пише им в сайта че са денонощни уж. Сори за спама.
"Имате ли работно време?
Системата работи изцяло автоматизирано и можете да правите сделки денонощно."
Последна промяна johnkill на 18 Юни 2017, 09:26, променена общо 1 път
johnkill
 
Мнения: 411
Регистриран на: 24 Ное 2015, 13:23
Местоположение: Burgas

Re: Проблем с cix.bg

Мнениеот as3n » 18 Юни 2017, 09:26

Преди това пуснах две поръчки, понеже максималната сума е 1000 лева. Последната трета поръчка беше за 380 лева и само тя не се изпълни. Epаy превеждат веднага. Но на поръчката пише, че чака потвърждение, а вече станаха доста потвърждения.
as3n
 
Мнения: 24
Регистриран на: 01 Апр 2015, 18:37

Re: Проблем с cix.bg

Мнениеот johnkill » 18 Юни 2017, 09:28

as3n написа:Преди това пуснах две поръчки, понеже максималната сума е 1000 лева. Последната трета поръчка беше за 380 лева и само тя не се изпълни. Epаy превеждат веднага. Но на поръчката пише, че чака потвърждение, а вече станаха доста потвърждения.


Освен да са свършили парите заложени там за автоматичните разплащания друго не се сещам.
johnkill
 
Мнения: 411
Регистриран на: 24 Ное 2015, 13:23
Местоположение: Burgas

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, Bing [Bot], George, Google [Bot], gorgar, ionicle, Kris, Spenchoni, svetlim, viniamin