Mtgox

Коментари за цената на биткойн и различните борси

Модератор: Moderators

Re: Mtgox

Мнениеот 2GOOD » 22 Фев 2014, 20:50

mrAbsurde написа:Новината: http://altcoinpress.com/2014/02/breakin ... thdrawals/

Все още са тестове и май не много успешни. Силно се надявам да намерят решението в най-скоро време ;)
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Купувам mtgox коини

Мнениеот hashrate » 22 Фев 2014, 20:56

възстановяване на какво?
ти би ли сложил там твоите биткоини пак, ако отворят?
след месец могат да решат пак да затворят, и този път завинаги.
Веднъж загубено доверието, е дотам.
Аватар
hashrate
 
Мнения: 134
Регистриран на: 28 Дек 2013, 15:20
Местоположение: София, БГ

Re: Купувам mtgox коини

Мнениеот georgebg » 22 Фев 2014, 21:38

по принцип всичките ми койни са там и станаха още повече :) ....но дали са бтц или гокс и аз не знам ... :)
но в крайна сметка не са нито 1000 нито 500 нито 100 и живота не свършва с 10к или 20к загубени някъде нали ...
А ако отворят и няма някакви ядове с койните като разни проценти на приравняване и др. глупости няма причина да си ги тегля, в крайна сметка всички плюете
гокса, но разклати стабилно бтц като цяло, което говори че системата е децентрализирана .. ама колко пък да е...
georgebg
 
Мнения: 71
Регистриран на: 20 Юни 2013, 10:03
Местоположение: около Албена

Re: Купувам mtgox коини

Мнениеот marincho » 22 Фев 2014, 22:54

georgebg написа:по принцип всичките ми койни са там и станаха още повече :) ....но дали са бтц или гокс и аз не знам ... :)
но в крайна сметка не са нито 1000 нито 500 нито 100 и живота не свършва с 10к или 20к загубени някъде нали ...
А ако отворят и няма някакви ядове с койните като разни проценти на приравняване и др. глупости няма причина да си ги тегля, в крайна сметка всички плюете
гокса, но разклати стабилно бтц като цяло, което говори че системата е децентрализирана .. ама колко пък да е...

Говори, че системата от децентрализирана, имаше опит да се централизира от мтгокс. Всички клиенти на борсата, които пращат коините си там, за да ги продат, имат моето съчувствие.
На тези, дето всичките са им там, е па много съм доволен за тях.
Не разбирам шльокавица
Аватар
marincho
 
Мнения: 903
Регистриран на: 03 Юни 2013, 21:20

Re: Купувам mtgox коини

Мнениеот bruter » 22 Фев 2014, 23:13

hashrate написа:Ти би ли си сложил парите и коините ПАК там след като кажат: ОТВАРЯМЕ!
Това е "почти" реторичен въпрос :)

И аз ще ти задам един риторичен въпрос:
Ако си собственик на борса с месечен оборот над 500 милиона долара и се окаже че има проблем със сигурността при теглене на биткоини ти нямаше ли да прекратиш моментално всички тегления докато проблема не бъде напълно отстранен?

Всички се хвърлиха да обвиняват Гокса (даже и core developer-ите), че проблема е в тяхната собствена реализация на портфейла, но защо тогава спряха тегленията и в други борси? Защото Биткоин протокола допуска Transaction Malleability и ако проблема беше само в Гокса нямаше да умуват как да променят протокола та този проблем да бъде решен веднъж завинаги.

Звучи като да адвокатствам на Гокса, но аз се прекланям пред пионерите, защото без Гокса Биткоина можеше вече и да е история или най-малкото развитието му щеше да бъде доооста забавено. И е в Япония а не в някой Хамерикански протекторат като България, което му дава някакъв шанс да оцелее след различните глоби, блокиране и/или конфискуване на сметки, заплахи със съдебни дела и всякакакви други методи за натиск и унищожение прилагани от Хамериканците.
На прос човек мое да му набиеш само един .Ур, акъл нема как да му набиеш
bruter
Bitcoin Fanatic
 
Мнения: 202
Регистриран на: 05 Авг 2013, 13:31

Re: Купувам mtgox коини

Мнениеот RIG » 22 Фев 2014, 23:42

Именно гокса изврати всичко, но връщане назад вече няма. Не бих държал повече от 10% от коините си в която и да е борса, но и да бях толкова тъп не мога да си представя колко трябва да си тъп да си продадеш коините на сегашната цена, само защото не можеш да ги изтеглиш ;)

И въпреки че мислех никога да не ползвам тази борса, сега чак се замислям дали и аз да не си купя няколко от евтините... примерно 2 "гокса" колко ще ми струват?
RIG
 
Мнения: 49
Регистриран на: 02 Фев 2014, 18:41

Re: Купувам mtgox коини

Мнениеот bruter » 22 Фев 2014, 23:47

И аз се чудя човек колко трябва да е тъп за да си помисли че съм ги продал на сегашната цена :lol:
На прос човек мое да му набиеш само един .Ур, акъл нема как да му набиеш
bruter
Bitcoin Fanatic
 
Мнения: 202
Регистриран на: 05 Авг 2013, 13:31

Re: Купувам mtgox коини

Мнениеот Spoon.Net » 22 Фев 2014, 23:53

никога не съм харесвал тоя гокс. смятам че има измама и всичко е скапана игра с цел някой да си напълни джобовете, а кой друг освен тия на който вече са им пълни с койни. проблем имало ... е нали са "най големите" .... имат милиони ресурси, обороти ... бла бла ... 20 дена не могат да си оправят портфейла. другите борси как могат ?
Аватар
Spoon.Net
GPU Mining Moderator
 
Мнения: 1014
Регистриран на: 21 Сеп 2013, 17:13

Re: Mtgox

Мнениеот 2GOOD » 23 Фев 2014, 00:06

Истината е някъде там, конспирациите са много.

Като цяло подкрепям мнението на bruter, въпреки че грешката е донякъде тяхна а и в крайна сметка проблема е известен от много време.

Силно се надявам да го решат възможно най-скоро, това ще помогне на цялата биткойн икономика.
Благодарности на: 12good4Buys8cvTj6EB4MTGNTSC4w9Swnz
Аватар
2GOOD
Site Admin
 
Мнения: 4956
Регистриран на: 28 Май 2013, 15:40
Местоположение: Planet Mars

Re: Mtgox

Мнениеот Metamorph » 23 Фев 2014, 13:00

Какво искате да кажете, че не може да си изтегля коините от mtgox ли?
Metamorph
 
Мнения: 395
Регистриран на: 03 Сеп 2013, 12:02

ПредишнаСледваща

Назад към Борси, Цена и Спекулации

Кой е на линия

Регистрирани потребители: 2GOOD, AJB, Google [Bot], ionicle, Kartoff, viniamin

cron